Skocz do zawartości

FM 2008 Grafika i Dodatki


globix

Rekomendowane odpowiedzi

Przemusio20: ja mam ten sam problem. zreszta chyba jak wszyscy. fm scout dzialal mi przez jakis tydzien (w grze), a pozniej nie chcialo mi wczytywac. pojawialy sie jakies bledy. i wszystko mam ok, czyli wylaczylem to kompresowanie, nie sciagalem zadnego fm modifiera itd. czytalem na forum fmscout i ludzie pisali, ze to blad bety. jedyne wyjscie to czekac na pelna wersje, ktora prawdopodobnie ma wyjsc do swiat. pisze prawdopodobnie, bo autor mial go wydac tydzien temu, ale pojawily sie jakies problemy. wiec musimy czekac cierpliwie. niestety. sprobuj moze pograc jakis czas i wtedy zapisac. moze pojdzie, ale watpie. jakby komus sie udalo naprawic ten blad, to prosze o pomoc:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Hmm skin "Black in 2" mi nie działa, mimo, że próbowałem wsadzać do moich dokumentów i tam gdzie mam zainstalowaną grę, a i tak w opcjach gdzie wybiera się skórkę nie pokazuje mi tej skórki...Co jest??

 

W podkatalogu skins/blackin2 (czy podobnie) musi być plik config i pliki/katalogi skina - sprawdź, bo często jest tak, że foldery się dublują i masz np skins/blackin2/blackin2

Odnośnik do komentarza

U mnie wygląda to tak katalog skinów: http://img171.imageshack.us/img171/2914/46626545sg9.jpg

A tak już w środku skin Black: http://img45.imageshack.us/img45/4407/58142811jy3.jpg

A żeby było kolorowo to żaden skin oprócz defaultowego mi się nie wyświetla w ustawieniach gry. Grafiki też mam od byka wpakowaną w katologi, a może 1 % tego mi wyświetla w grze.

Odnośnik do komentarza

Eeee - a ustawiłeś sobie katalog J:/Football Manager 2008/FM2008 w opcjach gry na katalog usera? Bo jeśli nie, to gra się sama nie domyśli :D

 

Jesli nie, to domyślnie musisz wrzucić do C:/Documents and Settings/[nazwa_konta]/Moje Dokumenty/Sports Interactive, bo ten katalog jest domyślnie cache'owany - po wrzuceniu tam skin powinien być widoczny, albo przestawić w opcjach gry na katalog podany powyżej.

Odnośnik do komentarza

Ogulnie osoby wykonuja ogromna robote robiac wszystkie facepacki ale nie mozna by bylo zrobic facepackow w roznych stylach i spakowane w folderach i wtedy ulatwic wszystkim zycie a nie wszystko jest takie porozzucane :P

 

Wiadomo mozee kiedy bedzie do sciagniecia facepack ligi polskiej i 2 ligi ale w wersji cot out ??

Odnośnik do komentarza
Ogulnie osoby wykonuja ogromna robote robiac wszystkie facepacki ale nie mozna by bylo zrobic facepackow w roznych stylach i spakowane w folderach i wtedy ulatwic wszystkim zycie a nie wszystko jest takie porozzucane :P

 

Wiadomo mozee kiedy bedzie do sciagniecia facepack ligi polskiej i 2 ligi ale w wersji cot out ??

 

Mam dobry wieczór to sobie odpowiem:

1. Na forum prawdopodobnie nigdy nie powstanie Facepack Lig polskich ponieważ:

a) ciężko się dogadać z ludźmi

b) brak chętnych

c) każdy robi jak chce i kiedy chce (patrz podpunkt a))

d) możliwe jest stworzenie przez jedną osobę ale mało realne (jedna twarz zajmuje do 30 minut)

 

Jedyny ratunek jest w serwisach o FM-ie, które zrzeszają ludzi chętnych do działania. Prawdopodobnie Facepack ukaże się przed świętami z uwagi na czas od premiery to muszą być ostatnie szlify. A być może po nowym roku z uwagi na debaty czy możliwym jest wykorzystywanie zdjęć z serwisu 90 sekund ;) z uwagi na jakość, wielkość. A może trwają poszukiwania zdjęć juniorów co czasami jest bardziej czasochłonnym niż stworzenie Cut-Out 10 zespołów. Więc pozostaje nam zwykłym graczom czekanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...