Skocz do zawartości

Livescore sportowy, taki letni, na odmrożenie


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Hurkacz wygrywa turniej ATP w Miami. Bardzo trudna drabinka (Szapowałow, Raonić, Tsisipas, Rublew i Sinner). Awansuje teraz na 16 miejsce w rankingu. To pierwszy turniej w jego wykonaniu, jaki oglądałem po pandemii i Hubert zrobił spore postępy - gra dużo bardziej agresywnie, w korcie, 1 serwis też poprawił (choć momentami bywa nieregularny). Wydawało mi się, że raczej osiągnął już plateau i będzie w okolicy tego 30. miejsca w rankingu; lubię się tak mylić :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
42 minuty temu, Scorpio napisał:

Polsat Sport za panowania Szostak to jest jakaś masakra. Myślałem że żenada studia dotyczy tylko PSP i meczów LM i LE ale dzisiaj przed finałem LM siatkarzy jest tak samo... :doh:

A co było? Gotowanie na ekranie? :D

No to jadziem.

1:0:clap:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sędziowie dość mocno pomagali 76ers w pierwszym meczu, ale Wizz jak nie uspokoją Russa i nie uruchomią Beala w końcówce to będzie 4:0.

 

Suns na razie ładnie z Lakers, ale odkąd legł rażony prądem CP3 (niegroźna sytuacja i dziwna kontuzja), trochę im się ofensywa nie klei tak ładnie. Natomiast Lakers dla mnie mega przeciętnie. Caldwell-Pope marnuje na potęgę tróję z czystych pozycji, a Kyle Kuzma powinien być z Lakers dyscyplinarnie wyjebany, bo na razie jest piątą kolumną. 

 

CP3 już wrócił, a Lakers się posypali w cholerę. :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...