Skocz do zawartości

Letni, piłkarski livescore na odmrożenie


Rekomendowane odpowiedzi

Just now, Gacek said:

Sędziowie przeszkadzają, psy szczekają, karawana jedzie dalej. Milan 24 mecz bez porażki.

Nawet ja nie sądziłem, że oddanie Piątka będzie miało tak bardzo pozytywny efekt.

Zbyt krótkowzrocznie patrzysz, mi się wydaje, że to jednak nadal efekt sprzedania Shevchenko :-k 

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Brudinho napisał:

 

Romagnoli trafił w piłkę, ciężko też mówić o jakimś dynamiźmie wejścia.

trafienie w piłkę kasuje oczywisty faul? 10 lat temu mógłbyś tak twierdzić, ale nie przy dzisiejszych przepisach

Ibra niebezpieczne zagranie przy golu, ale tak to zawsze Milan przekręcają :keke:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Just now, Kaczy said:

trafienie w piłkę kasuje oczywisty faul? 10 lat temu mógłbyś tak twierdzić, ale nie przy dzisiejszych przepisach

 

Dzisiejsze przepisy biorą pod uwagę dynamikę wejścia itp. Według mnie dynamika w tym wejściu była żadna, trafił w piłkę i nastąpiło zderzenie. Wydawało mi się raczej, że ten przepis dotyczy wślizgów jak Błaszczykowskiego na Chiesie, gdy jedną nogą trafiasz w piłkę a drugą rozpierdalasz przeciwnika. Jednak na twitterze wyjaśnił mnie sędzia także spoko mogę przyjąć, że Romagnoli w tej sytuacji popełnił przewinienie i moja reakcja była na gorąco ;) 

  • Dzięki! 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Brudinho said:

 

Dzisiejsze przepisy biorą pod uwagę dynamikę wejścia itp. Według mnie dynamika w tym wejściu była żadna, trafił w piłkę i nastąpiło zderzenie. Wydawało mi się raczej, że ten przepis dotyczy wślizgów jak Błaszczykowskiego na Chiesie, gdy jedną nogą trafiasz w piłkę a drugą rozpierdalasz przeciwnika. Jednak na twitterze wyjaśnił mnie sędzia także spoko mogę przyjąć, że Romagnoli w tej sytuacji popełnił przewinienie i moja reakcja była na gorąco ;) 

Na szczęścia mamy jeszcze @Gacekdo ferowania wyważonych, bezstronnych i uczciwych wyroków :kekeke: 

  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...