Skocz do zawartości

Letni, piłkarski livescore na odmrożenie


Rekomendowane odpowiedzi

„Ramos łapał pierwszy za koszulkę” – Mundo Deportivo informuje o zapisie audio słów asystenta Munuery. Dziennik nadal pisze o decydującym karnym w El Clásico, przy którym arbiter główny miał zignorować swojego sędziego liniowego Barbero Sevillę. 

 

 

No gdyby nie TO źródło (żeby nie było reszta gazet także przytacza rozmowę, ale Marca bagatelizuje sprawę, bo wiadomo ) xD

No ale tak dokładnie było, Ramos też faulował i wszystko co nastąpiło później było wypadkową jego faulu.

I super @pescarże wyciągasz x spotkań do tyłu, tylko powiedz mi jakie spotkanie oglądaliśmy w weekend? Bo ja weekendowe a nie zeszłosezonowe i zeszłosezonowe liczyło się do weekendowego w ogóle :P 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Brudinho napisał:

No ale tak dokładnie było, Ramos też faulował i wszystko co nastąpiło później było wypadkową jego faulu.

Ekspert sędziowski radia COPE, Isaac Fouto, odpowiedział na ten news następującą analizą: „Nagranie asystenta Munuery o tym, że «Ramos ciągnie za koszulkę» POTWIERDZA WIELKĄ DOBRĄ DECYZJĘ systemu VAR. To był klarowny błąd arbitrów na boisku, którzy zobaczyli coś, co nie miało miejsca. Protokół IFAB został zrealizowany perfekcyjnie."

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Brudinho napisał:

„Ramos łapał pierwszy za koszulkę” – Mundo Deportivo informuje o zapisie audio słów asystenta Munuery. Dziennik nadal pisze o decydującym karnym w El Clásico, przy którym arbiter główny miał zignorować swojego sędziego liniowego Barbero Sevillę. 

 

 

No gdyby nie TO źródło (żeby nie było reszta gazet także przytacza rozmowę, ale Marca bagatelizuje sprawę, bo wiadomo ) xD

No ale tak dokładnie było, Ramos też faulował i wszystko co nastąpiło później było wypadkową jego faulu.

I super @pescarże wyciągasz x spotkań do tyłu, tylko powiedz mi jakie spotkanie oglądaliśmy w weekend? Bo ja weekendowe a nie zeszłosezonowe i zeszłosezonowe liczyło się do weekendowego w ogóle :P 

Z tego co czytałem analizy to łapał przed wznowieniem gry, więc sędzia nie miał prawa gwizdać faulu tylko podejść i upomnieć zawodnika. Gdy gra jest wznowiona jedyne przewinienie jest gracza Barcelony. Barcelona ma manierę płaczu o prawidłowe decyzje sędziowskie nie od dziś. 

 

Odnośnik do komentarza

Uratowany rzutem na taśmę remis 2:2. Fatalna gra piłkarzy ofensywnych. Bez pomysłu i polotu. Honor ratują Ramos i Casemiro. Brazylijczyk asysta i bramka. Ramos asysta. Benzema z bramką, ale w tym sezonie słaby, Vini dzisiaj śpiący, Asensio im dalej od pola karnego tym lepiej się go ogląda. Pod bramką bezradny. Cieszy powrót Hazarda, ale do odpowiedniej formy pewnie jeszcze sporo czasu upłynie.

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Gacek said:

Wyciekło więcej szczegółów. Kartki nadal nie anulowali, wyniku nadal nie zmienili, ale sędziów głównego i VAR ponad miesięczne zawieszenie jeszcze zdegradowali do niższej ligi :keke: 

 

Nie wiem co napisać, bo na ogół sędziowie za tak poprowadzone spotkania w następnej kolejce sędziowali mecz Juventusu xD A tutaj takie niespodzianki ;) 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...