Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Dallas ma realistyczną możliwość, żeby pozbyć się Porzingisa? Oglądałem play-off, w którym był dramatyczny, miał chyba mniej zbiórek niż Campazzo, który ma poniżej 180 cm :keke: Szkoda Doncica, że nie ma jakiejś lepszej drugiej opcji, bo widać że sam ciągnie ten zespół, zresztą prawie przeszli Clippers w zasadzie tylko dzięki niemu.

Odnośnik do komentarza

Aż tak źle to nie jest :keke: regular season miał spoko, ale to nie jest żadna gwiazda, tylko chłopak, który nie zauważył, że kontuzje bardzo ograniczyły jego miejsce w NBA.

 

A co do pytania, to tak - wszystko będzie zależało od tego co Mavs będą za niego chcieli.

Ciągle mówi się o Hornets, którzy jednak musieli by oddać Gordonka, żeby się kasa mniej więcej zgadzała, ale nie wiem czy dla Mavs to byłby taki super deal.

Wspominało się o Wizards, ale szczerze, to albo musiałoby uwzględniać Beala, albo Westbrooka, bo inaczej to nie wiem czy finansowo by się Wizz jakoś potrafili spiać, a nie wiem czy Cuban by chciał otrzymać paczkę szrotu :)

Teoretycznie słyszałem o Warriors i opcji Wiggins za Porzingisa. To byłby wyścig, kto przejął głupszy kontrakt od drugiej drużyny :)

Hawks teroretycznie by mogli wejść do gry i oddać paczkę Capela i Gallinari, co dla Mavs byłoby ciekawą opcją, ale nie wiem czy Hawks, po dojściu tak daleko oddaliby swojego jedynego sensownego centra do Mavs :)

Miami, które teraz się pojawia we wszystkich plotkach oddające z grubsza Dragica za Porzingisa - nie wiem czy to by pasowało Donciciowi, który musi mieć piłkę w ręku, a Dragic bez piłki nie jest jakimś dodatkiem do gry ;)

New Orleans chcą go miec w swoich szeregach oferujac nawet Adamsa i Bledsoe, co w zasadzie byłoby nie głupie o ile Bledsoe udałoby się dalej gdzieś pchnąć :)

No i na koniec dla mnie najciekawsze i chyba najgorętsza opcja: KCP+Harrell+Kuzma za Porzingisa. Mavs powinni to łapać w lot, wg mnie dużo lepsza opcja dla nich niż dla Lakers. Harrell nie umie się odnaleźć w Lakers, KCP to dobry zadaniowiec, a czas Kuzmy w LA się skończył. Świetny początek, natomiast teraz typ odleciał i spadł kilka stopni w dół. Zmiana otoczenia może mu wyjść tylko na dobre.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 5 miesięcy później...

Niesamowite rzeczy wyprawia DeMar Derozan, którego z tego co wiem @T-m jest wielkim fanem. Dwa buzzer-beatery dwa dni z rzędu - nie kojarzę kiedy ostatnio ktoś tak klaczował :)

 

Bardzo mnie cieszy postawa Bulls w tym sezonie, idealnie się zebrało do kupy wszystko i liczę na ciekawy wynik i dojście daleko w PO. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

I najlepsze jest to, że BB za trzy, co raczej było jego słabą stroną. Ale a) Chicago jest nieźle zbilansowane i gra bardzo fajną zespołową koszykówkę w tym sezonie i to procentuje świetnym DD; b) DD dostał sporo przestrzeni od Zacha i został uwolniony od Popowych schematów (plus otoczony dobrymi strzelcami zza łuku), więc może nakurwiać mid-range, w którą jest najlepszy.

 

W ogóle pokłony dla Donovana, jak to wszystko pokleił i sprawił, że Bulls są w czubie całej NBA (najlepsi na wschodzie) i grają koszykówkę przyjemną dla oka. IMO nawet Byki z okresu najlepszego Rosa nie grali tak ładnie na obwodzie ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...