Skocz do zawartości

Kącik narzędziowy


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.04.2021 o 22:21, klinsmann napisał:

Alternatywnie rozważałem Parkside (marka lidla) - tańsza, ale jak musisz brać baterie to wyjdzie drożej.

Jaka to jest dobra marka jak na tak niedobrą markę! <3 Mam wkrętarkę na aku, mam wiertarkę bez aku, obie od wielu lat działają znakomicie.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.04.2021 o 09:57, Łonio napisał:

O, ciekawy sprzęt, muszę się nad tym zastanowić.

Aku masz tylko oryginalne do Ryobi, czy jakieś zamienniki też? Ja mam 1,5 i 4Ah i czasami przydałaby się jeszcze z 5Ah, żeby nie było przestoju.

Osobiście mam kiepskie doświadczenia z serwisem Ryobi. Spaliła mi się wyrzynarka i nie uznali reklamacji.

akumulatory mam Dewalta. generalnie co do zamienników to... nie radzę. chyba, że kupisz gdzieś u kogoś kto regeneruje baterie - ale oni będą potrzebowali obudowy na start. Ogniwa będą lepsze niż fabrycznie, ale cena wyższa bo trzeba obudowę baterii i elektronikę dostarczyć. 

 

a co podali jako powód spalenia się wyrzynarki ? generalnie jak pisałem wcześniej parkside to sztuka za sztukę. mam zakrętarkę udarową tej firmy i działa, baterie po pół roku leżenia pokazują pełny stan naładowania - miłe zaskoczenie

 

W dniu 15.04.2021 o 10:00, Brachu napisał:

nie wiem jak udar w ryboi, miałem w metabo porażka, w dewalcie jest lepiej. generalnie w cegłe wiercę bez udaru (dobre wiertło załatwia sprawę). gorzej z pustakiem sylikatowym, tutaj udar u mnie jednak konieczny. 

 

W dniu 15.04.2021 o 13:41, Feanor napisał:

Jaka to jest dobra marka jak na tak niedobrą markę! <3 Mam wkrętarkę na aku, mam wiertarkę bez aku, obie od wielu lat działają znakomicie.

oby do końca świata i jeden dzień dłużej 😉 

 

@Scorpio co wybrałeś?

Odnośnik do komentarza

Myślałem i sporo czytałem o Parkside ale chyba ostatecznie stanie na Ryobi- takim jak z linka Bracha. Wziąłbym Parkside, ale z baterią i ładowarka już chyba lepiej trochę dopłacić i wziąć Ryobi, szczególnie że mam już wyrzynarke i wkretarke tej firmy i jestem bardzo zadowolony.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Scorpio napisał:

Myślałem i sporo czytałem o Parkside ale chyba ostatecznie stanie na Ryobi- takim jak z linka Bracha. Wziąłbym Parkside, ale z baterią i ładowarka już chyba lepiej trochę dopłacić i wziąć Ryobi, szczególnie że mam już wyzynarke i wkretarke tej firmy i jestem bardzo zadowolony.

czekamy na recenzję 😉  nie ukrywam mocno mnie ta działka interesuje i wrażenia z bloczków betonowych :) 

Odnośnik do komentarza

Ktoś ma doświadczenie z zagęszczarkami?

https://www.pepper.pl/promocje/zageszczarka-plyta-wibracyjna-sgc-13000n-t-386628

Czy coś takiego wystarczy do załatania dziury w asfalcie? W sensie ubicia takiego asfaltu z worka?

Mam kilka takich ubytków i chciałbym to połatać, część asfaltem, część klincem. Oprócz tego zrobić mały kawałek podbudowy pod chodnik z kostki.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Może ktoś ma jakieś doświadczenie z regulacją mebli? Kurcze, nie zwracałem uwagi jak kupiliśmy, bo tak postawiliśmy i czekaliśmy z całkowitą regulacją do blatów. Ich jeszcze nie mamy, ale zobaczcie co się dzieje z tą jedną szafką i patrzę z każdej strony, kręcę, wyjmuję, wkładam, ale nic tam się nie zmienia :/

 

Spoiler

ZcX2HBW.jpeg

 

Spoiler

1EFdQmO.jpeg

 

Spoiler

xp2COv1.jpeg

 

Spoiler

1kJlqCM.jpeg

 

 

Spoiler

mGG0dra.jpeg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

To to? I jak tym działać?

IMG_20210615_195521.jpg

No ja bym tam właśnie szukał, gdzie masz tą srebrną śrubkę, przykręconą do uchwytu na froncie. Ale tylko teoretyzuję, bo nie mam takiej szafki u siebie. Bo moim zdaniem, trzeba delikutaśnie przesunąć górą front w prawo.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
W dniu 15.06.2021 o 19:56, jmk napisał:

To to? I jak tym działać?

IMG_20210615_195521.jpg

 

tego okucia nie montowałem, obstawiam ze to srebrne to mimośród, to jest Rejs czy jaka firma ?

 

W dniu 15.06.2021 o 19:03, jmk napisał:

Może ktoś ma jakieś doświadczenie z regulacją mebli? Kurcze, nie zwracałem uwagi jak kupiliśmy, bo tak postawiliśmy i czekaliśmy z całkowitą regulacją do blatów. Ich jeszcze nie mamy, ale zobaczcie co się dzieje z tą jedną szafką i patrzę z każdej strony, kręcę, wyjmuję, wkładam, ale nic tam się nie zmienia :/

 

  Pokaż ukrytą zawartość

ZcX2HBW.jpeg

 

  Pokaż ukrytą zawartość

1EFdQmO.jpeg

 

  Pokaż ukrytą zawartość

xp2COv1.jpeg

 

  Pokaż ukrytą zawartość

1kJlqCM.jpeg

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

mGG0dra.jpeg

 

 

 

 

niezła jazda :D ogarnałeś?

 

 

W dniu 18.04.2021 o 13:33, Scorpio napisał:

Dobra, ostatecznie zamowilem Parkside PSBSA 20-Li B2. Dajcie jeszcze jakis sensowny zestaw wierteł do betonu i drewna.

i jak?

Odnośnik do komentarza

Może głupie pytanie :D

Panowie robili mi montaż drzwi na poddaszu - 5 sztuk. Zrobili wszystko, ale nie założyli opasek z jednej strony, bo miałem za wysoki otwór, musiałem go zmniejszyć, więc tak zrobiłem - karton gips, pianka. Opaski mi złożyli, więc  tak samo - pianka i włożyłem na miejsce, użyłem ścisków - niby bangla. Problem jest taki, że za jednymi drzwiami zauważyłem dwa zafoliowane 'cosie', były to kątowniki - sztuk dwie. Do... czego to i czemu tego nawet nie rozpakowali?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...