Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, schizzm napisał:

Z cyklu "zaprzyjaźniam się z piłką" i "zobaczmy, czym żyje forum" po ostatnim meczu Manchesteru teraz pierwszy raz w życiu obejrzę mecz Evertonu ;) 

Oj Panie, nie wiem czy to dobry wybór.  Pogadaj z @lad-em ile w ostatnim czasie ten klub dostarczył okazji do radości, a ile do wyrywania włosów z głowy.

 

 

No i standardowo gdy Theo zaczyna mieć przebłyski dobrej gry to łapie kontuzję. W jego miejsce Sidibe.

Odnośnik do komentarza

Masa chaosu w obronie, a ostatecznie jedyna bramka dla Crystal Palace wpadła po z ewidentnym błędzie JP. Cieszy fakt, iż udało się zdobyć 3 bramki, gdyby DCL odrobinę lepiej oddał strzał w końcówce mogło być 4:1. Nadal nie przekonuje mnie duet Islandczyka i Francuza w środku pomocy, martwi kontuzja Walcotta i nie wiadomo czy Bernard nie strzeli focha, ale jest przerwa zimowa w PL, może Carletto wszystko poukłada.
@schizzm czy dołączasz do kościoła wyznawców piłkarskiego geniuszu Toma Daviesa?

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, wojt3k napisał:

Masa chaosu w obronie, a ostatecznie jedyna bramka dla Crystal Palace wpadła po z ewidentnym błędzie JP. Cieszy fakt, iż udało się zdobyć 3 bramki, gdyby DCL odrobinę lepiej oddał strzał w końcówce mogło być 4:1. Nadal nie przekonuje mnie duet Islandczyka i Francuza w środku pomocy, martwi kontuzja Walcotta i nie wiadomo czy Bernard nie strzeli focha, ale jest przerwa zimowa w PL, może Carletto wszystko poukłada.
@schizzm czy dołączasz do kościoła wyznawców piłkarskiego geniuszu Toma Daviesa? emoji6.png

To ten kudłaty? No nawet tam trochę podań ładnych miał ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...