Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Brudinho napisał:

Generalnie typowy Piątek. Mnóstwo złych wyborów, walka na alibi i kończy z golem i kluczowym podaniem. 

Może jeszcze zrobią z niego zawodnika. Generalnie oczekiwałbym, że zachowa nosa, a trenerzy przymuszą go do nauczenia się fizyczności i walki. To nie jest wschodzący talent, ale jeszcze szansę na naukę ma.

A tak BTW, to który garnitur Liverpoolu gra?

Odnośnik do komentarza
Teraz, wwosik napisał:

Może jeszcze zrobią z niego zawodnika. Generalnie oczekiwałbym, że zachowa nosa, a trenerzy przymuszą go do nauczenia się fizyczności i walki. To nie jest wschodzący talent, ale jeszcze szansę na naukę ma.

 

Nie wydaje mi się :-k To będzie zawsze taki ktoś od kogo gdzieś w polu karnym piłka się odbije. Przecież przy tej akcji na gola zamiast walczyć o piłkę przepychał się z rywalem bez zainteresowania piłką, szczęście takie, że nabiegł partner i sobie dzióbnął i poszło. 

Przy akcji przy któej był faulowany miał 3 razy możliwość szybszego zagrania do partnera, ale do takich zagrań trzeba patrzeć co się dzieje a Piątek patrzył na piłkę :keke: 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Brudinho napisał:

 

Nie wydaje mi się :-k To będzie zawsze taki ktoś od kogo gdzieś w polu karnym piłka się odbije. Przecież przy tej akcji na gola zamiast walczyć o piłkę przepychał się z rywalem bez zainteresowania piłką, szczęście takie, że nabiegł partner i sobie dzióbnął i poszło. 

No ale czy nie jest to z powodu tego, że jest za słaby fizycznie? Przecież w tej akcji pod koniec, gdzie poszedł skrzydłem i próbował przepchnąć obrońcę barkiem, ten go zwyczajnie wyśmiał i zabrał piłkę.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, wwosik napisał:

No ale czy nie jest to z powodu tego, że jest za słaby fizycznie? Przecież w tej akcji pod koniec, gdzie poszedł skrzydłem i próbował przepchnąć obrońcę barkiem, ten go zwyczajnie wyśmiał i zabrał piłkę.

 

Wygląda jakby mentalnie nie był gotowy. W schyłkowym pobycie w Milanie ostatnie co miał w głowie to utrzymać się na nogach. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, wwosik napisał:

Moja szkoła :keke: 

 

Martwisz się o xG? ;)

 

Bo co tu było robić innego. Inna sprawa, że powinien być rożny.

 

 

Tutaj akurat przyznaję racje @Gacek zagranie kombinacyjnej akcji z Piątkiem graniczy z cudem, bo to zawodnik ukierunkowany na pierdolnięcie z każdej pozycji :D 

O właśnie :D 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, wwosik napisał:

Może jeszcze zrobią z niego zawodnika. Generalnie oczekiwałbym, że zachowa nosa, a trenerzy przymuszą go do nauczenia się fizyczności i walki. To nie jest wschodzący talent, ale jeszcze szansę na naukę ma.

A tak BTW, to który garnitur Liverpoolu gra?

Drugi (u-23)

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...