Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież w tym faulu nie ma brutalności, faul taktyczny, Fede mógł albo sfaulować Moratę albo zaryzykować, że napastnik popełni błąd (co w sumie byłoby dość możliwe, bo uciekła mu trochę piłka o czym w wywiadzie pomeczowym mówił Courtois). Podjął taką decyzję, obejrzał zasłużoną czerwoną kartkę. Dla dobra sportu i piłki nożnej powinien puścić Moratę i dać mu strzelić bramkę, zwłaszcza w 115 minucie meczu? :D 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Brudinho napisał:

 

Nawet kość nie wyszła ;) 

 

 jak dla mnie na spokoju mógł faulować inaczej. A wyszło źle przez ten drugi ruch nogą chyba :-k 

Otóż to! Jedna noga wystarczyła do osiągnięcia zamierzonego efektu taktycznego. Druga była gratis od firmy  :(

Odnośnik do komentarza

Łatwo teraz analizować na powtórkach czy mógł nie dokładać itp. miał 115 minut w nogach i ze wszystkich sił chciał zatrzymać rywala. Druga dołożył dla pewności żeby przerwać gre.

Simone powiedział żeby się nie przejmował bo każdy na jego miejscu zrobiony tak samo 

 

Edytowane przez pescar
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, pescar napisał:

Łatwo teraz analizować na powtórkach czy mógł nie dokładać itp. miał 115 minut w nogach i ze wszystkich sił chciał zatrzymać rywala. Druga dołożył dla pewności żeby przerwać gre.

Simone powiedział żeby się nie przejmował bo każdy na jego miejscu zrobiony tak samo 

 

 

I z tym się zgadzają niemal wszyscy ;) Większość zawodników w takiej sytuacji dopuściłaby się faulu ;) 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, pescar napisał:

Łatwo teraz analizować na powtórkach czy mógł nie dokładać itp. miał 115 minut w nogach i ze wszystkich sił chciał zatrzymać rywala. Druga dołożył dla pewności żeby przerwać gre.

Simone powiedział żeby się nie przejmował bo każdy na jego miejscu zrobiony tak samo 

 

nie wierze, ze to przezczytalem :/

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gacek napisał:

Zarazem 11 to liczba minut, których potrzebował Cutrone, bo w Fiorentinie strzelić tyle goli z gry, co Piątek w Milanie przez 1199 minut. :lol: 

No, zakłamujesz teraz obraz, jak TVPiS.

 

Pogadamy za 1200 minut ile to Curtone nakurwi brameczek :) Historia pełna jest pięknych katastrof :) 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Fajna statystyka. Też się podzielę dwiema:

- Piątek ma o 100% więcej strzelonych goli niż drugi najskuteczniejszy napastnik w Milanie,

- Piątek ma na koncie więcej goli niż wszyscy pozostali środkowi napastnicy w tym klubie

I jeszcze jedna: Piątek ma na koncie dwa razy tyle bramek, co najlepszy asystent w Milanie ma asyst

Pozdrawiam :)

  • Lubię! 3
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Gacek said:

11' Cutrone strzela na 1:0 dla Fiorentiny w meczu Pucharu Włoch z Atalantą.

Zarazem 11 to liczba minut, których potrzebował Cutrone, bo w Fiorentinie strzelić tyle goli z gry, co Piątek w Milanie przez 1199 minut. :lol: 

 

W sumie to Krzysiu w swoim pierwszym meczu od pierwszej minuty w barwach Milanu też strzelił w 11' :D a drugą dołożył w 27', zobaczymy co na to Cutrone!

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, kolek23 napisał:

 

W sumie to Krzysiu w swoim pierwszym meczu od pierwszej minuty w barwach Milanu też strzelił w 11' :D a drugą dołożył w 27', zobaczymy co na to Cutrone!

no to chyba sie zesralo, bo tam juz 28 minuta, a Cutrone nadal tylko z jednym golem :(

  • Smutny 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Normalnie junior a nie napastnik!!

 

Swoją drogą, tak jak Lad w pewnym momencie sprawił, że neutralne emocje w stosunku do Evertonu zmieniły się w negatywne, tak Gacek sprawił, że ludzie, którzy mieli w piździe Piątka, zaczęli mu dziko kibicować :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Feanor napisał:

Nie jestem pewny, czy on sam jej sobie zazdrości ;)

Nie, taka miłość do klubu to jest potworny garb*. Ja się męczyłem w troszeńkę tylko zbliżony sposób, bo pasji @lad nigdy nie osiągnąłem, ale zacząłem się zastanawiać czy takie kibicowanie ma sens gdy czułem fizyczny ból po niepowodzeniach. I teraz podchodzę do tego w sposób mniej fanatyczny ;)

 

* - edyta - no chyba, że ktoś tego tak nie odbiera, wręcz przeciwnie, jakie jakieś błogosławieństwo. Ale to chyba tylko na kształt stygmatów - badassowo wygląda na zewnątrz, ludzie biją brawo, ale żyć z tym niewygodnie ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...