Skocz do zawartości

Football Manager Live


Ronin

Rekomendowane odpowiedzi

A więc chodzi Ci o to?

 

Henry, a czy jest taka możliwość, że zarezerwuję sobie jako tester miejsce do końca września. I powiedzmy odsprzedałbym konto jakiejś osobie za wyższą cenę, niż ta dla beta testerów, lecz o wiele niższą niż ta dla normalnych ludzi? Wiesz, Biznes is Biznes ;D

 

Wcześniejsze wypowiedzi na to nie wskazywały :>. Przedstawienie cen WoW-a i porównanie ich do FML raczej wskazywało, iż nie pasuje Ci, że narzekamy na poziom cen... I, że nie poprzez "typowo polskie drobne cwaniakowanie", a przez małą liczbę chętnych na FML (bo drogie) polska druga liga się oddala...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich to moj pierwszy post na tym forum , do tej pory byłem tylko czytelnikiem ;) nakrecilem sie konkretnie na tego FML'a wiec pewno wykupie sobie abonament na 3miechy , jesli by jednak ktorys z Beta testerów nie podzielał mojej fascynacji ta gra i nie mial zamiaru skorzystac z promocji to niech da znac na prv! tak w ogole to fajnie by było jak by po starcie ludzie ktorzy graja mogli sie tutaj przedstawic i napisac na ktorym GW mają swoje ekipy co by potem w grze było raźniej ;)

Odnośnik do komentarza

witam wszystkich, z niecierpliwoscia czekam na FML, ale coraz bardzie to czekanie zaczyna mnie frustrowac, pamietam jak mowiono o premierze tej gry w lutym, pozniej w kwietniu, sierpniu i teraz na poczatku pazdziernika, a moze sie okazac ze bardzo prawdopodobne jest wyjscie tej gryw polowie lub pod koniec pazdziernika:) kupilem abonament na 3 miechy, ale jak znowu przeloza premiere to chyba sie wycofam i przejde na zwyklego fm09, zapisalem sie do GW Fernandez jest teraz tam 71%, nie widzialem tam polakow ale mam nadzieje ze jacys sa:) kto jeszcze sie zapisal to proponuje przejsc do Fernandez zawsze to razniej wsrod swoich:) wpisujcie sie i przedstawiajcie aby pozniej bylo razniej!! pozdawiam!!!

 

GW:Fernandez

Team Name: WKS Grunwald

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Witam ! widze ze dawno nikt tu nie zagladal no coz ja pogrywam w FML  od 3 miesiecy, ale z mizernymi efektami najwieksze problemy mam z druzynami, ktore sa lepsze szybkosciowo probowalem rozych taktyk  shutup shop strategy, control match strategy, takze defensywnych taktyk opartych na kontrataku i nic zawsze dostaje baty. Geniuszem taktycznymi nie jestem wiec moze ktos dorazi mi jak grac z takim przeciwnikiem za wszelkie sugestie dzieki z gory. Dodam ze gram taktyka 4-5-1 i zawodnikow mam przecietnych. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Witam ! widze ze dawno nikt tu nie zagladal no coz ja pogrywam w FML od 3 miesiecy, ale z mizernymi efektami najwieksze problemy mam z druzynami, ktore sa lepsze szybkosciowo probowalem rozych taktyk shutup shop strategy, control match strategy, takze defensywnych taktyk opartych na kontrataku i nic zawsze dostaje baty. Geniuszem taktycznymi nie jestem wiec moze ktos dorazi mi jak grac z takim przeciwnikiem za wszelkie sugestie dzieki z gory. Dodam ze gram taktyka 4-5-1 i zawodnikow mam przecietnych. Pozdrawiam.

 

czesc cieju.. gram juz troche i jak narazie uwazam ze idzie mi niezle;P taktyke lubie i lubie kombinowac z taktykami i to wlasnie dzieki taktykom mozna nawet slabymi zawodnikami powalczyc z najlepszymi:) pisz do mnie na gg albo maila :) gg:1661558 mail: marcin16k@o2.pl pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...