Skocz do zawartości

Wybory parlamentarne 2019


Feanor

Wybory parlamentarne 2019  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz?

    • Polskie Stronnictwo Ludowe
      1
    • Prawo i Sprawiedliwość
      2
    • Lewica (KW SLD)
      22
    • Konfederacja Wolność i Niepodległość
      6
    • Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
      20
    • Inny komitet
      0
    • Oddam głos nieważny
      2
    • Zbojkotuję wybory
      4

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 12.10.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, jmk napisał:

Gacek, ale serio i bez ubliżania mi ;)

Wierzysz, że Gacek tak potrafi? Ech, naiwny ty

 

nik.gov.pl:

Cytat

W związku z doniesieniami medialnymi jakoby Prezes NIK Marian Banaś złożył rezygnację z pełnionej funkcji, przekazujemy, że informacja ta jest nieprawdziwa. Prezes NIK przebywa na urlopie bezpłatnym, a zadania Najwyższej Izby Kontroli realizowane są zgodnie z przyjętym planem pracy.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Już to tłumaczyłem. :picard:

Jest czasem tak w prawie, że coś nie wynika literalnie z przepisu, a jednak obowiązuje. Wiem, zaskakujące - w przeciwieństwie do tego, że o tym nie wiesz.

Parę lat temu TK wywodząc z art. 194 Konstytucji stwierdził, że PO nie mogło wybrać sędziów "na zapas". Czy to wynika z art. 194 Konstytucji?

No właśnie.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Brudinho napisał:

@jmk zapytaj jeszcze raz dlaczego PiS i jego opowieści są mało wiarygodne

 

 

Ja z kolei miałem ostatnio spotkanie z Gowinem. Nawet chyba doszliśmy do porozumienia, bo skinął głową dziękując za przepuszczenie na przejściu dla pieszych. To na pewno dlatego dzisiaj skrytykował poziom TVP. 

Odnośnik do komentarza

https://www.rmf24.pl/fakty/news-pis-sklada-cztery-kolejne-protesty-wyborcze-znow-chodzi-o-se,nId,3289285

 

"

Prawo i Sprawiedliwość złożyło do Sądu Najwyższego kolejne protesty wyborcze: domaga się ponownego przeliczenia głosów w czterech okręgach w wyborach do Senatu. We wszystkich senatorskie mandaty zdobyli kandydaci wybrani z list opozycji."

 

Tymczasem okazuje się, że tam gdzie PiS przegrał senat "o włos" będzie się starał ponownie przeliczyć głosy <3 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Brudinho napisał:

Tymczasem okazuje się, że tam gdzie PiS przegrał senat "o włos" będzie się starał ponownie przeliczyć głosy <3 

W ogóle im się nie dziwię - choć powołują się na nieważne głosy, a stawiam dolary przeciw orzechom, że tych przez idiotyczne logo KO było zdecydowanie więcej na niekorzyść KO niż na niekorzyść PiS.

Protesty składa też KO i organizacje pozarządowe na dwa okręgi, w których wygrał PiS - i tam są IMO bardzo realne szanse na anulowanie wyborów. Może być wesoło, jeśli upolityczniona izba SN przychyli się do protestów PiS, które niewiele dadzą, a nie przychyli się do wyglądających BARDZO legitnie protestów KO.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...