Skocz do zawartości

XIX Zlot CMF


Czy wybierasz się na Zlot 2019? [25-28 lipca]  

38 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, krzysfiol napisał:

Ja na 90% znowu w tym roku odpadam :/ mam „zobowiązania duszpasterskie”

A nie możesz w ramach tego wybrać się do Pobiedzisk z misją nawracania albo chociaż szerzenia wiary?

 

Jakby co to poświadczymy, że dałeś radę.

 

Jak to jest tak blisko Poznania to jadę izi, tylko jeżeli @jmk nie będzie jechał autem to będę musiał z kimś na doczepkę pewnie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.04.2019 o 18:58, Ernie Souchak napisał:

A coś takiego? http://www.osrodekwypoczynkowywrzos.pl/

 

Domki są cztery, w każdym 4 pokoje z dwoma łóżkami, także 8 miejsc na domek. Cena dla nas 140 zł/osoba za całość. Domki położone w oddaleniu od reszty obiektu, także można być głośno ;) Jedzenie w cenie 25 zł obiad, 20 zł śniadanie, 20 zł kolacja dla chętnych. Jeden minus - tylko w dwóch domkach jest lodówka, a aneksów kuchennych nie ma wcale. Można podjechać i porobić więcej fotek jak potrzeba.

 

spoko, wiec jaki kolejny krok? bierzemy w koncu 1 rodzinny + 3 dla chlejusow? 

 

W dniu 12.04.2019 o 16:26, BartuS napisał:

Ja wstepnie moge powiedziec ze jade, ale chetnie bym sie zabral z ekipa warszawska :-k 

 

Ty to kupuj lot samolotem na srode wieczorem juz teraz, bo inaczej nie uwierze to "jadę" ;-) 

Odnośnik do komentarza

Ja sie nigdzie nie wpisuje i nie deklaruje bo moje szanse przyjazdu na zlot oceniam na jakies 5%.

Ale biorac pod uwage, ze mialbym dosc blisko, to gdyyyybyyyy jeeeednaaaak sie udalo, to wpadlbym chociaz na sobote i niedziele. Wezme wtedy hamak i spiwor i sobie zorganizuje nocleg we wlasnym zakresie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...