Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy przeczytać pierwszą stronę tego tematu...

 

Taa, tylko we właściwościach mam trzy okienka, i próbowałem w różnych miejscach wsadzić to "-small_screen -windowed", i nadal nie działa. Możesz powiedzieć dokładnie gdzie i jak? Domyślam się że albo w "Element docelowy", albo "Rozpocznij w", ale i tak coś cały czas knoce.

Odnośnik do komentarza

Ok. Poproszę jeszcze raz. Czy możesz w takim razie mi DOKŁADNIE napisać gdzie mam wpisać ten fragment. Gry otwieram właściwości skrótu mam takie okienka.

 

Element docelowy - i tu wpisane jest "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\fm.exe"

 

Rozpocznij w - i tu mam "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\".

 

Są też inne których nie biorę pod uwagę. Napisz proszę w takim razie jak ma to wyglądać! Ja najwyraźniej sobie nie radze.

Odnośnik do komentarza

Witam. Pytanie/prosba skierowana do menadzerów z ligi tureckiej...Wiadomo że w lidze tej mozna miec najwyzej 6 zagranicznych zawodnikow...prawdopodobnie kazdy z Was stara sie aby tych 6 stanowiło o sile zespołu...niemniej jednak zespoł to 11 zawodnikow plus rezerwowi, ktorzy siłą rzeczy muszą byc turkami :) W zakładce talenty nie ma ani jednego tureckiego talentu na fm2007 , był wczesniej jeden- Nuri Sahin z Borussi Dortmund, ale cięzko go bedzie sprowadzic nawet do jednego z lepszych klubów w Turcji ... i tu moja prosba :JESLI ZNACIE JAKIES TURECKIE TALENTY PROSZE WPISUJCIE ICH!!! Z gory DZIEKUJE.....pozdro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...