Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

to ja mam takie pytanie do jasonx- jak Ci się udało to zrobić- 69 – Andrej Trunk (Glebe Rangers) – jasonx?? interesuje mnie tu bardziej polecenia dla napastnika jakie dałeś, że Ci tyle bramek nasiekał? :szok: już nie mówię o taktyce jaką zastosowałeś bo to pewnie tajemnica ale szacunek!!! :respekt: ja w swojej nowej taxie mam po 25 strzałów na bramkę w tym 7 celnych i strzelam max 2 bramki. więc nie wiem jak ich ustawić żeby walili trochę więcej.

Odnośnik do komentarza
to ja mam takie pytanie do jasonx- jak Ci się udało to zrobić- 69 – Andrej Trunk (Glebe Rangers) – jasonx?? interesuje mnie tu bardziej polecenia dla napastnika jakie dałeś, że Ci tyle bramek nasiekał? :szok: już nie mówię o taktyce jaką zastosowałeś bo to pewnie tajemnica ale szacunek!!! :respekt: ja w swojej nowej taxie mam po 25 strzałów na bramkę w tym 7 celnych i strzelam max 2 bramki. więc nie wiem jak ich ustawić żeby walili trochę więcej.

Gralem taktyka WuKaEs - a Trunk gral jako odgrywajacy. No i gralem w 3 lidze Irlandii Pólnocnej, a sklad po zmontowaniu mialem lepszy nizx druzyny w 1 lidze - proste. Zreszta spytaj sie w Maryni o Trunka, to Cie wydżukają :kekeke:

 

A jakby co, zapraszam na PW/GG

 

 

A jak uwierzyć w coś takiego: Najwięcej meczów z rzędu bez straconej bramki (zespół) - 33 - Barcelona - jasonx ? Widziałem tego skrina, ale bez gry save&load jest to zupełnie nierealne, niewykonalne i niemożliwe nawet Barceloną czy też inną drużyną złożoną z samych graczy z CA199 :>

Pamietaj, ze gralem na latce 7.0.0, taktyka idealnie dopasowana pod Barce. Jakbys zwrocil uwage na wczesniejsze screeny, to grajac inna taxa bylem po kilku kolejkach na 15-tym miejscu.. Wszystko bylo wypadkowa taksy, skladu i kulawej wersji 7.0.0

Odnośnik do komentarza

witam. Otoz mam problem z Genie Scoutem. Niegdys dzialal mi dobrze i wyszukiwal zawodnikow z savu , jednak nie gralem jakies 3 tygodnie w FM07 i gdy znow odpalilem gierke (nie robilem w miedyczasie zadnych formatow , niczego nie zmienialem na dysku) gra dziala normalnie ale scout juz nie przy probie odpalenia wyskakuje mi okienko z komunikatem </HEAD><BODY>is not a valid integer value. scout sie uruchamia jednak gdy probuje wgrac seva wyskakuje kolejny komunikat ''Access violation at addres 04405554 in module FMGenieScout.exe. Read of Adress 000004.'' Gdyby ktos mogl pomoc bylbym wdzieczny.

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie (być może znane)

 

Czy ktos wie co się dzieje jak sprzedaje/kupuje sie gracza na raty. Chodzi mi mianowicie o kluzule % od nastepnego transferu. A mianowicie:

 

1. Kupuje gracza za 1 mln + 50% transferu

2a. Sprzedaje go za 5 mln płatne od razu i musze oddać 2,5 mln poprzedniemu klubowi

2b. Sprzedaje go za 1 mln od razu i 5 mln płatne w 6 ratach - oddaje klubowi 500 tys od razy i 2,5 mln w ratach

2c. Sprzedaje go za 5 mln rozłozone na 12 rat - NIC NIE PŁACE poprzedniemu klubowi

 

1. Odkupuje gracza którego kiedys sprzedałem z klauzulą 50%

2a. Place za niego 10 mln rozłozone na 24 miesiące - nic nie dostaje

2b. Place za niego 10 mln na raz - 5 mln od razu otrzymuje w ramach klauzli

 

Czy ktoś spotkał sie z taką sytuacją w FM07 (łata 7.0.2). To BUG czy ja po prostu czegoś nie widze. Dadam tylko, że w zakładce finanse->transfery nic nie pokazuje (z takiej transakcji "tylko na raty")

 

Pozdrawiam.

 

 

witam. Otoz mam problem z Genie Scoutem.

Corl. Wgraj nowa wersje FMScouta. Stara przestała działac po pojawieniu sie nowej.

Odnośnik do komentarza

http://cmrev.com/fileplanet/plik/115.html

Ten powinien działać, u mnie śmiga jak trzeba.

 

 

Mam spory problem. Robiłem format dysku systemowego, save'y zgrałem sobie na dysk G. Po ponownym zainstalowaniu gry nie chce mi wczytać save'a. Czy da się z tym coś zrobić? Może chodzi o to żebym załadował łate na której grałem na tej grze?

Odnośnik do komentarza
witam... jestem nowy i mam pytanie, na które nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi... gram w FM od kilku miesięcy i kilka tygodni temu zainstalowałem grę ponownie (przez format), ale zachowałem kilka danych z poprzedniej gry (facepacki, kitsy itd.) ... zacząłem grę od nowa i po udanym sezonie wrzuciło mnie do hall of fame, a tam 3 moje nazwiska z poprzednich gier... czy da się usunąć moje dawne osiagnięcia? to niby nic wielkiego i w niczym nie przeszkadza, ale pytem z ciekawości, czy hall of fame jest dane raz na zawsze, czy jednak mogę gdzieś poszperać w plikach, by wyrzucić siebie z poprzednich gier... tyle, z mojej strony, pozdrawiam.

 

AFAIR plik Hall_of_fame.dat (lub coś bardzo podobnego) w katalogu Moje Dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2007\ - jego usunięcie spowoduje wyzerowanie Alei Sław

 

Mam spory problem. Robiłem format dysku systemowego, save'y zgrałem sobie na dysk G. Po ponownym zainstalowaniu gry nie chce mi wczytać save'a. Czy da się z tym coś zrobić? Może chodzi o to żebym załadował łate na której grałem na tej grze?

 

Sam sobie odpowiedziałeś - musi być zgodność wersji pliku z zapisaną grą i samą grą.

Odnośnik do komentarza

czy bramkarze gdy bronia rzuty karne maja jakis szosty zmysl czy cos w tym stylu ? Gdy moj zawodnik uderzy po rogu to bramkarz prawie sie rzuca(przesuwa) nie wazne czy tam gdzie leci pilka czy w druga strona ale sie rzuca. A gdy uderzy w srodek t prawie zawsze zostaje na srodku i w wiekszosci przypadkow broni karnego. Skad oni wiedza kiedy bedzie strzal w srodek ze sie nie rzucaja :doh!:

Odnośnik do komentarza
(...) zainstalowałem grę bez żadnych dodatków typu uaktualnienia i patche i save działał poprawnie. Czyli radzisz mi zainstalować patcha zgodnego z tym, jakiego używałem.

 

Hmmm - ja nie twierdzę, że nie będzie działać, po prostu logika mi podpowiada, że zgodność wersji może wyeliminować problem :-k

Odnośnik do komentarza
czy bramkarze gdy bronia rzuty karne maja jakis szosty zmysl czy cos w tym stylu ? Gdy moj zawodnik uderzy po rogu to bramkarz prawie sie rzuca(przesuwa) nie wazne czy tam gdzie leci pilka czy w druga strona ale sie rzuca. A gdy uderzy w srodek t prawie zawsze zostaje na srodku i w wiekszosci przypadkow broni karnego. Skad oni wiedza kiedy bedzie strzal w srodek ze sie nie rzucaja :doh!:

Z karnymi tak już jest... Ja w FMie w większości przegrywam serie rzutów karnych mając niewiadomo jak dobrze strzelających piłkarzy, więc nie jest to nic nadzwyczajnego ;) Po prostu dobrzy* bramkarze są w tym Fmie :D

 

* zawsze się łapię na to 'dobzi' :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...