Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

moze zwolnij troche miejsca na dysku na ktorym masz te save'y??

 

Ponad 2 gb wolnego to mało? Dotąd i mniejsze ilości starczały.

 

Ja miałem tak samo jak grałem we Włoszech. Chyba po siedmiu sezonach, padły mi trzy sejwy, żadnego nie dało się wczytać. Zdefragmentowałem dysk, przeinstalowałem FM'a, sprawdziłem scandiskiem, czy nie ma błędów, ale nic nie pomogło :(

Odnośnik do komentarza

Ja też kilka razy miałem podobne problemy z wczytaniem save'ów, a rownież zapisuję grę na trzech, na każdym na przemian.:) Odkryłem, że po prostu po zapisaniu gry należy trochę odczekać, a nie wyłączać jej od razu. Może i u Ciebie Henry jest to przyczyną? Jeśli tak, to marne Twoje widoki na odzyskanie save'ów.:(

Odnośnik do komentarza

Witam! Jesrem nowy na forum. Zastanawia mnie jak ważny w FM jest wzrost. Czy piłkarz ze 175 cm wzrostu i skocznościa np 18 ma szanse przeskoczyć faceta o 10 cm wyższego ale gorzej skaczącego np 15. Pozostałe atrybuty ważne w walce w powietrzu niech będą takie same u obu zawodników. Czy ktoś zna jakąś zależność skoczności i wzrostu?

Odnośnik do komentarza

Ustawianie się ma oczywiście znaczenie przy grze głową, ale dużo mniejsze od wymienionych przez Ciebie atrybutów. Generalnie piłkarzowi do wygrywania większosci pojedynków główkowych wystarcza bardzo dobra skoczność i siła, a do skierowania piłki we właściwym kierunku wysoki atrybut gry głową. I to w zasadzie wszystko.:)

Odnośnik do komentarza
Tak, to niestety ten fejk z update Rambo :>

 

Więc mógłby ktoś wrzucić linka z dobrym fejkiem, bo z tymi z Dodatków jest to samo.

 

A to ciekawe

 

http://forumcm.net/index.php?s=&showto...ost&p=67319 - bo jakoś ten mój fejk zmienia te nazwy na prawidłowe :>

Racja, przejrzałem tylko pierwszą stronę w dodatkach :>

 

Twój fake rzeczywiście zmienia te nazwy o których pisałem, ale pozostawia też skrót (ChRL) przy nazwach Hongkongu, Makau i Tajwanu.

Odnośnik do komentarza

witam... jestem nowy i mam pytanie, na które nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi... gram w FM od kilku miesięcy i kilka tygodni temu zainstalowałem grę ponownie (przez format), ale zachowałem kilka danych z poprzedniej gry (facepacki, kitsy itd.) ... zacząłem grę od nowa i po udanym sezonie wrzuciło mnie do hall of fame, a tam 3 moje nazwiska z poprzednich gier... czy da się usunąć moje dawne osiagnięcia? to niby nic wielkiego i w niczym nie przeszkadza, ale pytem z ciekawości, czy hall of fame jest dane raz na zawsze, czy jednak mogę gdzieś poszperać w plikach, by wyrzucić siebie z poprzednich gier... tyle, z mojej strony, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Ja też kilka razy miałem podobne problemy z wczytaniem save'ów, a rownież zapisuję grę na trzech, na każdym na przemian.:) Odkryłem, że po prostu po zapisaniu gry należy trochę odczekać, a nie wyłączać jej od razu. Może i u Ciebie Henry jest to przyczyną? Jeśli tak, to marne Twoje widoki na odzyskanie save'ów.:(

 

Zwykle chwilę odczekuję, bo włączenie któregokolwiek okienka po zapisie jest bardzo trudne. Ja raczej winiłbym za to serię kilku meczy bez save'a. Zwykle się dość często zapisywałem, teraz może coś w pamięci się pomieszało i w efekcie save się nie chce wczytać. Czy naprawdę nie ma na to lekarstwa? :(

Odnośnik do komentarza
Ja też kilka razy miałem podobne problemy z wczytaniem save'ów, a rownież zapisuję grę na trzech, na każdym na przemian.:) Odkryłem, że po prostu po zapisaniu gry należy trochę odczekać, a nie wyłączać jej od razu. Może i u Ciebie Henry jest to przyczyną? Jeśli tak, to marne Twoje widoki na odzyskanie save'ów.:(

 

Zwykle chwilę odczekuję, bo włączenie któregokolwiek okienka po zapisie jest bardzo trudne. Ja raczej winiłbym za to serię kilku meczy bez save'a. Zwykle się dość często zapisywałem, teraz może coś w pamięci się pomieszało i w efekcie save się nie chce wczytać. Czy naprawdę nie ma na to lekarstwa? :(

Nie ma, można liczyć tylko na cud :>

Sam przeżyłem ten ból jak nie chciały mi się wczytać 2 sejwy z 2011 roku mojej najlepszej i najciekawszej kariery w FM07. Mi nawet nie pomógł Save Game Cleaner <_<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...