Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Na wszystkie 3 punkty może być OLEEE!!! lub ja również polecam taxę Pavlo99 z drobnymi przeróbkami:)

Od początku FM07 grałem na pavlo99- diamencie, potem ją trochę przerobiłem i w końcu wykombinowałem moją taxę.

 

Ale jak to się mówi- ile osób tyle opinii więc...Ja napisałem własne zdanie:)

Odnośnik do komentarza
Może być kwestia treningu, taktyki oraz morale. A co do Twojej wypowiedzi to popraw nazwisko Lamaprda, bo masz babola :)

 

poprawilem ;)

 

a jak pracowac nad morale? :) bo cech ma niskie od czasu tego puszczonego babola :(

 

jak mówi Buffu to może być trening. polecam->TUGa ale zmałymi zmianami odnoście intensywności. Ale z tą skutecznością już tak jest. Może mieć same 20ki a i tak wykorzysta 1 bądź 2 sytuacje:) ja u siebie też mam około 20 strzałów na bramkę i 4 celne. Ale moi zawodnicy mają statsy na poziomie max.10 :debesciak: gram Brantwood.

 

no mam TUGa no nic jeszcze pokombinuje a w najgorszym przypadku sproboje twojej taktyki i bede ja modyfikowal bo jak pisalem nie lubie cudzych taktyk bo wole pracowac sam.

Odnośnik do komentarza
pochwalić go w po meczu np:)

 

 

hehe No jak wygrywaja 1:0 to jestem zadowolony, przeciez nie powiem im ze mnie oczarowali lub ze maja tak grac w kazdym meczu. Ale w sumie nic nie zmienialem a Inzaghi znow strzela, Sheva zaczol notowac mase asyst a Kaka sie wyrobil (super asysty, rogi zaczely stwarzac zagrozenie i goel z dystansu) i bylo dobrze do czasu....

 

 

...az mi scieli Kake ;( ....

 

 

...no ale obrona nadal stanowi mur nie do przejscia i udaje sie wyciagac minimalne wygrane (po 23 meczach w PL i LM stracone 5 goli z czego 2 babole samobojcze glownie z winy Cecha). Dzieki za pomoc (i prosze sie nie smiac ze sie ciesze ze Chelsea gra na 0 z tylu i 1 z przodu ale ja dopiero zaczynam zabawe z FM poprzedni moj manager pilkarski byl polskiej produkcji z jakiegos <2000 roku :) )

 

A tak mi sie nasunely pytanka odnosnie transferow:

1. Czy warto sciagac (przeplacajac) zawodnikow nawet sredniej klasy, tylko po to zeby ich odsprzedac tak sobie myslalem, zeby sciagnac Blaszcza (ale jego to raczej do skladu, bo staty ma naprawde nie zle nawet jak na Chelsea), Matusiaka, oraz Smolarka (tylko na sprzedaz lub wypozyczenie).

 

2. Szukam sobie klasowego bramkarza (bo nie chce myslec co sie stanie jak Cech dostanie kontuzji) i z jakis powodow albo kluby albo pilkarze odprawiaja mnie z kwitkiem. Np. za Boruca oferowalem 8M (warty jest 1,5) za Casillasa juz wogle jakies kosmiczne pieniadze (chyba 55M) i jeszcze paru innych. Czyli moje pytanie co mam zmienic lub zrobic, aby zakupic markowego bramkarza, bo poprostu boje sie kontuzji mojego GK.

Odnośnik do komentarza

sc0rp- odpowiedzi na Twoje obydwa pytania szukał bym w dziale "Talenty". Kupić za grosze jakiegoś młodziaka, ograć niech podrosną statsy i opchnąć za porządną kasę (przecie Chelsea ma b.dobrą bazę i szkółkę).

Jeśli chodzi o 2 pytanie to, że Casillas nie chciał do Ciebie przyjść to raczej oczywiste :keke: Proponuję Francisco Guillermo Ochoa, Vincent Enyeama, Ustari itp. itd.

Odnośnik do komentarza
A ja mam takie pytanie.. Nigdy sie nie zastanawialem nad tym,ale da sie jakos otworzyc FM'a tak by mozna przelaczac grajac na dwoch roznych grach ? Tzn zeby na pasku zadan byly widoczne dwa wlaczone FM'y na raz ? Mam Windows Vista.

Pierwszy post tego tematu.

 

P: Jak uruchomić dwa FM'y naraz?

O: Tworzymy nowe konto użytkownika, koniecznie z hasłem. Następnie przechodzimy do katalogu z grą, klikamy prawym na plik fm.exe i wybieramy Uruchom jako... Pokaże się nam okienko, w którym wybieramy 2 opcję, wpisując nazwę nowego usera i hasło.

Odnośnik do komentarza

Kuchar, probowalem, na Vista ten sposob nie dziala :/ mam mozliwosc urochomienia tego tylko jako Administrator, nie ma opcji URUCHOM JAKO... Dlatego sie pytam czy jest jakas roznica miedzy Vista a XP przy wlaczaniu tego, czy poprostu mi to nie wychodzi :/

Odnośnik do komentarza

Ostatnio spotkała mnie przykra niespodzianka. Grę zawszę zapisuję do 3 save'ów. Jakież było moje zdziwienie, gdy żaden z nich nie chciał mi się wczytać. Bo niby "zapisana gra nie może zostać wczytana". Jest jakaś rada na to? Chyba nie zepsuły mi się 3 stany gry naraz. Coś w dawnym STOPie chyba było o skasowaniu jakichś katalogów. Może to pomoże?

Odnośnik do komentarza

widze ze nie doczeklem sie odpowiedz w pomylkowo wystawionym temacie w gólnym

tak wiec moze teraz sie ktos skusi

 

dziwna sprawa

co jest?

www.kubisiemce.republika.pl/brak.jpg

gram gks katowice 3 liga

i 2 sytuacja gdy mam wszystkich pilkarzy ustawionych z brazyli i zjawiaja sie w reprze polski kilku pilkarzy o brazylijskich nazwiskach

3 sytuacja gdy zawodnicy polscy generowani przez gre maja nazwiska nawet troche nie kojarzone sie z polskimi

dzieki

 

Edit: I kilka literówek plus brak przecinków, klawiatury brak ? :roll:

Odnośnik do komentarza

1 sytuacja:

 

Żaden klub z Europy nie może zatrudniać graczy z Brazylii do 18 roku. Podobnie jest z Belgami.

 

2 sytuacja:

 

Mają poprostu polskie obywatelstwo, nie rozegrali meczu w reprze Brazylii to mogą.

 

3 sytuacja:

 

SI nie dopracował do końca regenów i tak poprostu jest...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...