Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Gwizdy byly jeszcze podczas przemowienia... Myslalem, ze po "jeszcze jeden" Starucha nie doczekam sie bardziej obrzydliwego nieuszanowania zmarlego - wtedy niby usprawiedliwialo sie to konfliktem, publicystyka etc. Tutaj naprawde nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, SZk napisał:

Gwizdy byly jeszcze podczas przemowienia... Myslalem, ze po "jeszcze jeden" Starucha nie doczekam sie bardziej obrzydliwego nieuszanowania zmarlego - wtedy niby usprawiedliwialo sie to konfliktem, publicystyka etc. Tutaj naprawde nie rozumiem.

Co cię dziwi, jak to ekipa która miała Rudolfa Hessa na flagach.

Ehhh, piękny gol Mladenovica.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, wwosik napisał:

A co powiesz o kolejnej akcji?

 

Inna sprawa, że w tej pierwszej to chyba się nie spodziewał, że się James nie schami :)

Oglądałem z doskoku. Widziałem tylko tą sytuację, co właśnie James wyłożył mu patelnię.

 

Bardzo ładnie wykonany ten wolny dla Lechii. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, lad napisał:

IMO Lechia, ale trzeba się @jmk spytać jak wróci.

 

My, chociaż z mojej perspektywy to były jednostki (wiadomo jak się niesie przy takim stadionie podczas ciszy) i raczej sektor był podzielony, jedni śpiewali, jedni gwizdali, a inni ich przywracali do pionu.

13 godzin temu, wwosik napisał:

Tam jakoś strzelają na trybunach? Znowu trzeba zamknąc?

 

Tak, do niewinnych i trzy ofiary śmiertelne.

 

Odnośnik do komentarza

Dżizys, jakie Llorente ma drewniane ruchy to hit :keke:

 

Swoją drogą pewnie będzie dużo kontrowersji, bo były dwie sytuacje, w których w okolicach pola karnego upadł Son. Sędzia dwukrotnie uznał to za brak przewinienia, po drugiej takiej akcji dał nawet kartkę Koreańczykowi. Pewnie będzie się o tym dużo mówiło, o ile Spurs nie wygrają :-k 

 

A, no i Barnes miał ładną szansę, ale skiepścił strasznie. 

Odnośnik do komentarza

Davinson Sanchez na 1-0 dla Totków. Pierwsza bramka dla Spurs Kolumbijczyka :) 

 

Ricardo Pereira jest dla mnie takim bobem, że to hit - jak Lisy tracą jakieś bramki, to przeważnie przez niego. Teraz nie utrzymał linii spalonego i dzięki temu padła bramka dla Tottenhamu. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...