Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, beeres napisał:

Ej @lad jesteś?

 

W sumie to jestem ciekawy czy wolisz, żeby wygrał Everton i pomógł Liverpoolowi w walce o tytuł, czy jednak City?

Ja nie mam złudzeń, że Silva to słaby menedżer więc im szybciej go wyjebią tym mniej szkód narobi. A że przy okazji można narobić szkód sąsiadom (których umacnianie lokalnej dominacji jest bardzo nie na rekę Evertonowi), to tym bardziej COME ON CITY :D 

 

Wygrywać to te parchy mogły z Huddersfield, West Hamem, Southampton albo Wolves.

 

W 2014 miałem opory, ale teraz nie mam żadnych. Ten klub zasługuje na taki podły los za to jak jest zarządzany i kogo zatrudnia.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą mam nadzieję, że po przygodzie z Evertonem upadnie mit Silvy jako dobrego trenera. Dla mnie to jeden z najbardziej przereklamowanych menedżerów, jacy w ostatnim okresie pojawili się na Wyspach. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

To, że Barcelona nie funkcjonuje w tym meczu jak powinna to jedno, ale dla mnie Malcom jest do zmiany i to od razu. Im bardziej chce coś pokazać, tym gorzej się to kończy (straty lub próba wejścia w obronę, kończąc faulem). Trochę głowa nie ogarnia rangi spotkania. Messi za niego i powinno być znacznie lepiej w drugiej połowie. 

 

Ciekawe, jak będzie wyglądała sprawa z Viniciusem jeżeli Hazard trafi do Madrytu. Brazylijczyk wyląduje na prawej stronie? Bo raczej gwiazdą w tym duecie będzie Belg, przynajmniej na razie :-k 

Odnośnik do komentarza

Przecież Malcolm jest jedynym, który ciągnie coś z przodu, Coutinho póki co schował się i gra bardzo bezpiecznie. Zobaczymy co będzie jak wejdzie Messi, ale na razie Real się dobrze prezentuje, oby nie spuchli fizycznie za szybko + oby Ramos nie wyleciał z czerwienią dzisiaj i będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...