Skocz do zawartości

FM 2019 - fristajlowy kącik dyskusyjny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Grał ktoś może kiedyś drużyną Escola Varsovia Warszawa? Klub to raczej akademia młodych piłkarzy, którzy z powodzeniem grają z najlepszymi ekipami w Polsce. Drużyna seniorów występuje w okręgówce i zastanawiam się nad dłuższą karierą tym klubem w dużej mierze korzystając z klubowej szkółki. Grał ktoś, wiecie może jak to wygląda?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze tego nie zauważyłem :)

Na plus tej wersji FM-a, że moi zawodnicy ładnie, systematycznie uczą się taktyk i elegancko wypełniają polecenia :) Podoba mi się ten FM-em :)

Nie wiem czy to ma jakiś wpływa na grę, ale zawsze na początku staram się maksymalnie rozbudować sztab szkoleniowy. Co chwila proszę zarząd o jego poszerzenie. 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, matewojs napisał:

Mam pytanie. Prowadzę drugi sezon Wisłę Kraków. Niestety w tej edycji nie ma ona drużyny rezerw. czy jest jakas możliwość aby zarząd ją utworzył??

Nie. Wisła nie ma rezerw u w grze tego się nie doda. No chyba,że przez edytor.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Duri_12 napisał:

Też tak macie, że waszym zawodnikom co jakiś czas determinacja spada o 1? Jeśli tak, to ktoś wie co z tym zrobić?

Możliwe, że chodzi o pochwały/opieprz zawodnika. Pamiętam we wcześniejszej wersji, że po krytyce słabego meczu potrafiła determinacja się zwiększyć (pewnie też zależy jaki charakter ma grajek)

To samo pewnie jest jak ktoś zagra dobry mecz, a Ty go nawet nie pochwalisz. W sumie logiczne, że wtedy mogłaby spadać ;)

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie, odnośnie optymalizacji gry i plynnosci dzialania. Gralem jeszcze na becie, przed startem oficjalnym i gra chodzila plynnie, no nie bylo zadnych opozniej i zawiech, teraz po dlugim czasie od premiery znalazlem czas zeby zaczac nowa przygode z 19 i wlasnie zauwazylem, ze strasznie sie 'zamula' samo przechodzenie miedzy okienkami, nawet jezeli wybiore jakas opcje to ejst chwilowy freeze, ma ktos takie same problemy?

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Kraha napisał:

Mam takie pytanie, odnośnie optymalizacji gry i plynnosci dzialania. Gralem jeszcze na becie, przed startem oficjalnym i gra chodzila plynnie, no nie bylo zadnych opozniej i zawiech, teraz po dlugim czasie od premiery znalazlem czas zeby zaczac nowa przygode z 19 i wlasnie zauwazylem, ze strasznie sie 'zamula' samo przechodzenie miedzy okienkami, nawet jezeli wybiore jakas opcje to ejst chwilowy freeze, ma ktos takie same problemy?

 

Masz jakieś dodatki wgrane?

Może to nie wina gry, tylko Twojego kompa? Sprawdź zużycie procka/pamięci na odpalonej grze.

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem, że rozpocząłem nową karierę z man utd, no i nie mogę ani dokonać wyboru składu, ani prosić asystenta o wybór 11 meczowej, a co za tym idzie nie moge kontynuować gry, nie mogę nawet odznaczyć zawodników ze skladu. Mial ktos taki problem?

 

edit// symulowanie meczu nic nie pomoglo, dalej nie moge nic zrobic ze skladem, ani zaden asystent. nagle wprowadzili do sklau zawodnikow 'widmo'

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...