Skocz do zawartości

FM 2019 - fristajlowy kącik dyskusyjny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

3. runda kwalifikacji strefy CONCACAF do MŚ. Faza grupowa.

Kostaryka  - Haiti 0:0

 

Haiti - Panama 1:0

Mustivar 12

 

Mimo ciężkiej grupy, początek obiecujący :) Hm, gdyby tak po dwa razy zremisować z USA i Kostaryką, i wygrać dwa mecze z Panamą to moglibyśmy powalczyć o drugie miejsce w grupie :) Spróbujemy powalczyć o baraże :)

Odnośnik do komentarza

3. runda kwalifikacji strefy CONCACAF do MŚ. Faza grupowa.

Haiti - USA 2:0

Mustivar 4, 59

https://imgur.com/a/mi6G1IB

 

Aż tak dobrego wyniku się nie spodziewałem :D Wygrana z USA to sensacja :)

Zagraliśmy mocno przerobioną taktyką Lower League Demolisher :)

https://imgur.com/a/FlSUJY7

Na nasze szczęście w drugim meczu Kostaryka zremisowała z Panamą 0:0 :D

 

Do rozegrania zostały nam trzy mecze. Z Panamą na wyjeździe (przydałaby się wygrana), z Kostaryką u siebie (remis będzie sukcesem) i z USA na wyjeździe (remis będzie cudem nad cuda).

Sytuacja w grupie :)

https://imgur.com/a/sVklfGs

 

Walczymy o awans do MŚ :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich po bardzo długiej przerwie,

 

nie wiem czy w dobrym wątku zadaję pytanie, jeżeli nie to prośba do Admina o przeniesienie w odpowiednie miejsce. Co do samego pytania, to chciałbym aby społeczność FM pomogła mi i doradziła w jakiego FM'a pograć. Nie ukrywam, że ze względu na prostotę grałem cały czas w FM2006, jednak odkąd zmieniłem lapka i mam windowsa 10 to niestety nie da się w tą wersję zagrać.

Dodatkowo dzisiaj również po długim czasie zainstalowałem steam i tam mam informację, że mam w bibliotece FM'y 2010,2011,2012 i 2014. Dwa ostatnie najmniej grane 10 i 11 po kilka set godzin. Pytanie czy 12 lub 14 są lepsze od 10 i 11? I czy one pójdą pod Windowsem 10? A może warto zainwestować w jakąś nowszą wersję gry? Dodam, że uwielbiam FM;a mimo iż nie jestem jakimś specem od taktyk i zawsze wspierałem się pomocą innych (taktyki, skórki, pełne nazwy i składy, loga i herby itd.itp), więc nie ukrywam że potrzebuję taką wersje, na której na nowo się będę uczyć i poznawać wirtualnego managera.

 

Z góry dziękuję za pomoc i mam nadzieję że dobrze doradzicie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Feniks1983 napisał:

Witam wszystkich po bardzo długiej przerwie,

 

nie wiem czy w dobrym wątku zadaję pytanie, jeżeli nie to prośba do Admina o przeniesienie w odpowiednie miejsce. Co do samego pytania, to chciałbym aby społeczność FM pomogła mi i doradziła w jakiego FM'a pograć. Nie ukrywam, że ze względu na prostotę grałem cały czas w FM2006, jednak odkąd zmieniłem lapka i mam windowsa 10 to niestety nie da się w tą wersję zagrać.

Dodatkowo dzisiaj również po długim czasie zainstalowałem steam i tam mam informację, że mam w bibliotece FM'y 2010,2011,2012 i 2014. Dwa ostatnie najmniej grane 10 i 11 po kilka set godzin. Pytanie czy 12 lub 14 są lepsze od 10 i 11? I czy one pójdą pod Windowsem 10? A może warto zainwestować w jakąś nowszą wersję gry? Dodam, że uwielbiam FM;a mimo iż nie jestem jakimś specem od taktyk i zawsze wspierałem się pomocą innych (taktyki, skórki, pełne nazwy i składy, loga i herby itd.itp), więc nie ukrywam że potrzebuję taką wersje, na której na nowo się będę uczyć i poznawać wirtualnego managera.

 

Z góry dziękuję za pomoc i mam nadzieję że dobrze doradzicie.

 

Pozdrawiam

 

Bierz ostatniego FM-a jaki jest dostępny i tyle :) Taktyki możesz ściągnąć z netu albo spokojnie tworzyć swoje :) Fajną opcją jest pomoc klubowego asystenta. Przed każdym meczem podsuwa Ci on swoje pomysły związane z nastawieniem, zadaniami. Zawsze możesz się tym kierować.  

Ja mam tak, że tworzę dwie swoje taktyki i kilka z netu ścigam. Później wszystko modyfikuje na bieżąco :) Niektóre ściągnięte z netu taktyki mam tak poprzestawiane, że nie wiem czy są jeszcze czyjeś cy już moje :) 

FM 2019 jest bardzo przyjemny, więc spokojnie możesz po niego sięgnąć. Chyba, że poczekasz na FM-a 20 :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.08.2019 o 08:53, Wujek Przecinak napisał:

 

Bierz ostatniego FM-a jaki jest dostępny i tyle :) Taktyki możesz ściągnąć z netu albo spokojnie tworzyć swoje :) Fajną opcją jest pomoc klubowego asystenta. Przed każdym meczem podsuwa Ci on swoje pomysły związane z nastawieniem, zadaniami. Zawsze możesz się tym kierować.  

Ja mam tak, że tworzę dwie swoje taktyki i kilka z netu ścigam. Później wszystko modyfikuje na bieżąco :) Niektóre ściągnięte z netu taktyki mam tak poprzestawiane, że nie wiem czy są jeszcze czyjeś cy już moje :) 

FM 2019 jest bardzo przyjemny, więc spokojnie możesz po niego sięgnąć. Chyba, że poczekasz na FM-a 20 :)

 

Ok,

a jak wygląda kwestia z treningami? Samemu się je ogarnia? I czy po za samym FM coś jeszcze należy posiadać?

 

Pytanie też czy na takiej konfiguracji lapka, pójdzie nowy FM:

 

Intel Core i5-8265U 1.6GHZ with Turbo Boost up to 3.9GHZ

NVIDIA GeForce MX250 z 2GB VRAM

8GB DDR4 pamięć

i dysk ssd

 

A ten 19 jest dobry czy faktycznie lepiej poczekać na 20?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Treningi możesz ogarnąć sam lub zostawić je sztabowi :) Poza samym Fm-em nie musisz nic posiadać. Chyba, że lubisz dodatki w postaci zdjęć, herbów i tak dalej :)

 

O wymaganiach sprzętowych niestety nic Ci nie powiem :) 

 

Według mnie FM 2019 jest dobrą grą :) Przesiałem się z FM-a 2017 i jestem zadowolony. Na nową wersję zawsze warto czekać, bo coś tam mogą poprawić. Niestety od kilku lat zmiany w grze nie są aż tak widoczne i istotne, żeby co roku kupować grę. Kilka lat temu tak robiłem, teraz kupuję FM-y co dwa lata :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Cześć,

Pany mam takie pytanie.

Chodzi o ceny piłkarzy, mam rok 2021 gram Betisem i mam u siebie takiego Matete, napastnika z Mainz.

W pierwszym sezonie strzelił 12 goli, w drugim 26 w lidze, a jego wartość to 10mln Euro.

A patrząc na inne ligi np. jakiś no name z ligi francuskiej strzela 10 bramek i jego wartość to np.25mln.

To samo z ofertami za moich piłkarzy gdzie np. za Lo Celso przychodzą oferty po 10mln...

Wie ktoś czy to się zmnienia od reputacji czy jak?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...