Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda edycja klubu krok po kroku. A mianowicie... Chcę stworzyć swój klub, w grze klikam własny klub. Tworzę go w danej lidze (np. ekstraklasa). Podmieniam go z innym klubem. Gdy już go utworze i zapiszę grę, chcę go edytować w "in game editorze". Wyszukuje go po miejscowości (np. Gniezno - tak jak ustawiłem przy tworzeniu klubu). Wyskakuje drużyna. Zmieniam w niej wszystko po swojemu... budżet, sztab itd... Zapisuje oraz eksportuje. Gdy wchodzę do gry i klikam kariera to w prawym górnym rogu mam zapisany plik z edycji. Zaznaczam go i klikam dalej... Gdy odpali się okno wyboru klubu, klubu nie ma na liście. Po wczytaniu gry z początku również nic się nie zmienia. I tu jest mój problem. Jak myślicie? Co zrobiłem źle ? Bardzo bym prosił o rozpisanie w spisie treści jak to powinno wyglądać lub rozwiązanie problemu w inny sposób. 

 

Jeszcze jedna sprawa.. lepiej jest zrobić nowy klub przez grę, czy w edytorze? 

 

Proszę też o rozpisanie w punktach jak poprawnie stworzyć klub, edytować go oraz zapisać by pojawił się na liście klubów w karierze (bądź opcji własny klub)l

 

Dziękuję za pomoc ;)

Edytowane przez Makk
Usunięcie formatowania czcionki
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.08.2018 o 11:15, szymko998 napisał:

Jeszcze jedna sprawa.. lepiej jest zrobić nowy klub przez grę, czy w edytorze? 

W edytorze. Ustawisz sobie wszystko, łącznie z nowym ID, dzięki czemu np. będzie mógł dodać koszulki do swojego zespołu, bo jak już wiemy- przez zrobienie swojego klubu w grze, dodawanie koszulek nie działa.

 

Jeśli chodzi o In Game Editor to nie za wiele powiem, gdyż nie korzystam z tego. Jak już to tylko z normalnego edytora gry.

 

W dniu 7.08.2018 o 11:15, szymko998 napisał:

Podmieniam go z innym klubem. Gdy już go utworze i zapiszę grę, chcę go edytować w "in game editorze". Wyszukuje go po miejscowości (np. Gniezno - tak jak ustawiłem przy tworzeniu klubu). Wyskakuje drużyna. Zmieniam w niej wszystko po swojemu... budżet, sztab itd... Zapisuje oraz eksportuje. Gdy wchodzę do gry i klikam kariera to w prawym górnym rogu mam zapisany plik z edycji. Zaznaczam go i klikam dalej... Gdy odpali się okno wyboru klubu, klubu nie ma na liście.

Nie wiem z a bardzo jak to u Ciebie wygląda... Ale zdaje się, iż IGE działa na odpalonej grze i chyba się tego nigdzie nie eksportuje :-k To taki edytor czasu rzeczywistego (jak coś pomerdałem, to proszę mnie poprawić).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...