Skocz do zawartości

Zboczenia, zboczeńcy i patologie społeczne


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Pod "molestowanie dzieci" można podpiąć wiele rzeczy jak widać... Ale niektórzy lubią wyciągać pochopne wnioski.

 

[OT] Jakbym założył nowy temat z quotem z księżami molestującymi dzieci to bym dostał warna i temat by od razu poleciał z dopiskiem, że marna prowokacja. [/OT]

Odnośnik do komentarza
Pod "molestowanie dzieci" można podpiąć wiele rzeczy jak widać... Ale niektórzy lubią wyciągać pochopne wnioski.

 

[OT] Jakbym założył nowy temat z quotem z księżami molestującymi dzieci to bym dostał warna i temat by od razu poleciał z dopiskiem, że marna prowokacja. [/OT]

Oczywiście, że dostałbyś warna. Ponieważ byłoby to zaśmiecanie forum. Coś takiego można zawrzeć tu lub w temacie o katolicyzmie dajmy na to.

 

BTW: ty uważasz, że tam nie było molestowania seksualnego? :o

Odnośnik do komentarza

Zgodzę się jednak z Feanorem że Europa generalnie przegina w drugą stronę "poprawności politycznej". Mimo mojego poparcia dla zrównania praw homoseksualistów, jestem wrogiem wszelkiej skrajności - tak naszej "cenzorskiej", jak i "wyluzowanej" europejskiej. W każdej sytuacji nie można dać się zwariować.

Odnośnik do komentarza

Hahaha, wiedziałem, że zamiast normalnej dyskusji będą osobiste podjazdy ;] widać jak niektórych boli to, że głupie ładowanie Wam do głów, że tolerancja i polityczna poprawność to najlepsza metoda stworzenia świata idealnego, ograniczyło się Wasze spojrzenie na rozróżnienie dobra od zła. Potraficie zjechać z góry na dół za pogląd inny od Waszego ale prawdziwy sens przesłania potrafi dostrzec jeden Feanor. Tolerancja i poprawność polityczna jest największym kłamstwem jaki świat lewacki stworzył przez ostatnie dziesiątki lat. A już przywoływanie przykładów księży homoseksualistów czy homofobów jest śmieszne, bo zboczeniec zawsze będzie dla mnie zboczeńcem choćby nosił sutannę był prezydentem czy kimś z bliskiego otoczenia. Pomijam też sprawę tego, że kilka osób w najbardziej chamski sposób mnie tutaj obraziło.

Bo tutaj sprawa jest jasna. Urzędnicy popełnili przestęptwo (lub wykroczenie). Zaniechanie czynności służbowych jest karalne.

maniak, gówno prawda - to nie jest jasna sprawa. Ludzie dali dupy na całej linii a nikt nie zostanie ukarany bo każdy będzie się zasłaniał odpowiedzialnością zbiorową czy tam piastowaniem funkcji. I jeżeli już ktoś zostanie ukarany to cały urząd a nie wybrani urzędnicy. Skoro docierały do nich sygnały o molestowaniu dzieci to nie mieli prawa ich bagatelizować przez tak długi okres czasu.

Odnośnik do komentarza
maniak, gówno prawda - to nie jest jasna sprawa. Ludzie dali dupy na całej linii a nikt nie zostanie ukarany bo każdy będzie się zasłaniał odpowiedzialnością zbiorową czy tam piastowaniem funkcji. I jeżeli już ktoś zostanie ukarany to cały urząd a nie wybrani urzędnicy. Skoro docierały do nich sygnały o molestowaniu dzieci to nie mieli prawa ich bagatelizować przez tak długi okres czasu.

I dlatego sprawa jest dla mnie jasna. Popełnili przestępstwo, powinna spotkać ich dotkliwa kara. Czy spotka, to już nie umiem przewidzieć, zresztą nie znam na tyle brytyjskiego prawa.

 

Poza tym troszkę źle rozumiesz słowo tolerancja, albo celowo trochę przekręcasz jego znaczenie. Tolerancja to nie to samo, co immunitet dla mniejszości. Tolerancja powinna być całkowitą równością mniejszości z większością. Podany przykład to ewidentne forowanie mniejszości, chociaż w tekście przytoczonym przez ubu i o tym nie ma mowy.

Odnośnik do komentarza
Czytałem. Uważasz, że niedbalstwo to wytłumaczenie dla tej sytuacji?

 

Pewnie lepsze wytłumaczenie niż celowe ukrywanie takich działań (mrug mrug khekhekościółkhekhe mrug mrug). Ale nie o to się rozchodzi, tylko o

 

Tego nie można już inaczej określić jak pedalski terror. Świat został sterroryzowany przez zboczeńców a normalni ludzie zamiast mówić głośno "nie" boją się temu przeciwstawić by nie zostać posądzonym o homofobię Dzieci są wykorzystywane seksualnie jak króliki doświadczalne. Jeżeli lewacka polityczna poprawność i ideologia tolerancji jest cenniejsza niż życie i zdrowie ludzkie to strach pomyśleć co będzie za kilka lat.

 

W obliczu podanych przeze mnie informacji twoje paranoiczne oskarżenia jakby tracą na mocy. Tymczasem zamiast sprostować, może nawet przeprosić, i nie ciągnąć dalej sprawy, ty idziesz w zaparte i kierujesz dyskusję na boczne tory.

 

Czemu ten temat nie został jeszcze skasowany? :| Jak już ktoś słusznie zauważył, gdyby traktował on o molestujących dzieci księżach i o tym jak

Kościół próbował to ukryć, natychmiast poleciałyby warny za prowokację. Serio, następnym razem zastanów się zanim coś napiszesz o 5 rano :|

Odnośnik do komentarza
Oczywiście, że dostałbyś warna. Ponieważ byłoby to zaśmiecanie forum. Coś takiego można zawrzeć tu lub w temacie o katolicyzmie dajmy na to.

A ukazywanie homosekualistów w takim świetle przez Icona to nie jest zaśmiecanie forum?

BTW: ty uważasz, że tam nie było molestowania seksualnego? wow.GIF

Nie wiem. W artykule zacytowanym przez Icona jest napisane tylko, że są źli i obrzydliwi, a w tym przez alkusa, że zrobili jedną fotkę dzieciakowi jak robił siku. No ale jeśli zostali skazani na 6 lat to wierzę, że musiały być ku temu jakieś powody.

Potraficie zjechać z góry na dół za pogląd inny od Waszego ale prawdziwy sens przesłania potrafi dostrzec jeden Feanor.

Zabawne jak nawet nie potrafisz przeczytać dwóch pierwszych postów w tym temacie :roll:

Odnośnik do komentarza
W obliczu podanych przeze mnie informacji twoje paranoiczne oskarżenia jakby tracą na mocy. Tymczasem zamiast sprostować, może nawet przeprosić, i nie ciągnąć dalej sprawy, ty idziesz w zaparte i kierujesz dyskusję na boczne tory.

Widzisz, każdy ma swoje źródła. Ty nawet go nie podałeś tylko wstawiłeś sobie jakiś cytat. I jakiego byś przykładu nie przytoczył nie przekonasz mnie to tego, że przez lewacką poprawność polityczną czy tolerancję ludzie w wielu przypadkach nie zachowują się tak jak powinni. Obawiając się linczu otoczenia czasem lepiej siedzieć cicho niż mówić prawdę. Co to ma wspólnego z wolnością słowa? Jedno przeczy drugiemu.

Czemu ten temat nie został jeszcze skasowany?

Z tego samego powodu z jakiego nie został skasowany temat o kościele czy ateizmie?

Odnośnik do komentarza
Z tego samego powodu z jakiego nie został skasowany temat o kościele czy ateizmie?

Jednakże Ty wykorzystujesz ten temat do promowania swojej nienawiści (niechęci, nie wiem do jakiego stopnia to u Ciebie występuje) do homoseksualistów. Bo nie powiesz mi chyba, że stworzyłeś ten temat żeby dyskutować o pedofilach, bo wiem, że żadnego hetero pedofila to Ty tutaj nie wkleisz.

Odnośnik do komentarza
Hahaha, wiedziałem, że zamiast normalnej dyskusji będą osobiste podjazdy ;] widać jak niektórych boli to, że głupie ładowanie Wam do głów, że tolerancja i polityczna poprawność to najlepsza metoda stworzenia świata idealnego, ograniczyło się Wasze spojrzenie na rozróżnienie dobra od zła. Potraficie zjechać z góry na dół za pogląd inny od Waszego ale prawdziwy sens przesłania potrafi dostrzec jeden Feanor. Tolerancja i poprawność polityczna jest największym kłamstwem jaki świat lewacki stworzył przez ostatnie dziesiątki lat. A już przywoływanie przykładów księży homoseksualistów czy homofobów jest śmieszne, bo zboczeniec zawsze będzie dla mnie zboczeńcem choćby nosił sutannę był prezydentem czy kimś z bliskiego otoczenia. Pomijam też sprawę tego, że kilka osób w najbardziej chamski sposób mnie tutaj obraziło.

[...]

Tylko świat nie jest czarno-biały tak jak byś tego chciał misiu. Ja tu widzę tylko ślepą nienawiść do wszystkiego co inne niż hetero. To dziwne że ludzie którzy deklarują się jako chrześcijanie, potrafią zionąć największą nienawiścią do homo. Mi, przebrzydłemu do szpiku kości ateiście jakoś to nie przeszkadza że dwóch chłopaczków pyka się w dupcie. Jeśli się kochają, to ich sprawa - mi nic do tego - czy aż tak trudno położyć na to lachę i pozwolić im żyć tak jak nam? A zboczeńcy i degeneraci znajdą się wszędzie. Sam to zresztą zauważyłeś - i nie ma znaczenia czy ktoś jest homo czy hetero - jeśli jest zboczeńcem, to trzeba takiego delikwenta izolować od społeczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Ja tu widzę tylko ślepą nienawiść do wszystkiego co inne niż hetero.

To źle widzisz. Bo prezentuję tutaj postawę krytykującą adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne a nie nienawiść do nich. Krytykuję głupotę ludzi a właściwie ich strach, którzy obawiają się takich ludzi Wy - broniący zawzięcie homoseksualistów. Nie można napisać złego słowa na homoseksualistę bo od razu dosięga cię zajadła krytyka ludzi, którzy nie dostrzegają w homoseksualizmie niczego złego.

To dziwne że ludzie którzy deklarują się jako chrześcijanie, potrafią zionąć największą nienawiścią do homo. Mi, przebrzydłemu do szpiku kości ateiście jakoś to nie przeszkadza że dwóch chłopaczków pyka się w dupcie.

Mnie też to nie przeszkadza do momentu aż zaczynają się domagać prawa do opieki nad dziećmi.

Odnośnik do komentarza
I jakiego byś przykładu nie przytoczył nie przekonasz mnie to tego, że przez lewacką poprawność polityczną czy tolerancję ludzie w wielu przypadkach nie zachowują się tak jak powinni.

Tylko, że to nie ma nic wspólnego z pojęciem tolerancji. Założenie tolerancji jest takie, że ludzie są traktowani tak samo, niezależnie, czy są murzynami, ateistami czy homoseksualistami. Wnioskując z tego, urzędnicy powinni postąpić identycznie, jak w przypadku sygnałów o molestowaniu dzieci przez heteroseksualistów. Nie zrobili tego, więc jest to zaniedbanie/zaniechanie obowiązków służbowych, a nie tolerancja.

Nie można napisać złego słowa na homoseksualistę bo od razu dosięga cię zajadła krytyka ludzi, którzy nie dostrzegają w homoseksualizmie niczego złego.

Według mnie można napisać nawet bardzo niewybredne słowa o homoseksualiście, pod warunkiem, że homoseksualizm nie jest przyczyną takiej krytyki.

Odnośnik do komentarza
Widzisz, każdy ma swoje źródła. Ty nawet go nie podałeś tylko wstawiłeś sobie jakiś cytat.

 

http://news.bbc.co.uk/1/hi/england/bradford/5109518.stm

http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/england...ord/5110104.stm

 

Jakoś bardziej wierzę BBC niż Rzepie, która pisze o tym zdarzeniu prawie rok po tym, jak obydwaj przestępcy zostali skazani. 

 

I jakiego byś przykładu nie przytoczył nie przekonasz mnie to tego, że przez lewacką poprawność polityczną czy tolerancję ludzie w wielu przypadkach nie zachowują się tak jak powinni.

 

Przytoczysz jakieś przykłady takich zachowań? Bo ja na przykład mogę przytoczyć przykłady ludzi, którzy nie zachowali się tak jak powinni, bo "co by proboszcz powiedział".

 

Poza tym z chęcią przeczytam jaka jest twoja alternatywa dla tolerancji. Getta? Przymusowe leczenie? Zamykanie w szpitalach psychiatrycznych? Eutanazja?

 

Z tego samego powodu z jakiego nie został skasowany temat o kościele czy ateizmie?

 

Sęk w tym, że tamte tematy nie mają z założenia służyć walce ideologicznej.

Odnośnik do komentarza
Tylko, że to nie ma nic wspólnego z pojęciem tolerancji. Założenie tolerancji jest takie, że ludzie są traktowani tak samo, niezależnie, czy są murzynami, ateistami czy homoseksualistami. Wnioskując z tego, urzędnicy powinni postąpić identycznie, jak w przypadku sygnałów o molestowaniu dzieci przez heteroseksualistów. Nie zrobili tego, więc jest to zaniedbanie/zaniechanie obowiązków służbowych, a nie tolerancja.

I w tym przypadku Ty możesz mieć taką samą pewność jak ja - czyli 50 na 50 bo nie dowiemy się co na 100% kierowało tymi ludźmi. Bo mogło to być tylko zaniedbanie. Mogło być to zaniedbanie wynikające z obawy przed reakcją społeczeństwa. Albo celowe próbowanie bycia supertolerancyjnym dla gejów.

Odnośnik do komentarza
Tylko, że to nie ma nic wspólnego z pojęciem tolerancji. Założenie tolerancji jest takie, że ludzie są traktowani tak samo, niezależnie, czy są murzynami, ateistami czy homoseksualistami. Wnioskując z tego, urzędnicy powinni postąpić identycznie, jak w przypadku sygnałów o molestowaniu dzieci przez heteroseksualistów. Nie zrobili tego, więc jest to zaniedbanie/zaniechanie obowiązków służbowych, a nie tolerancja.

I w tym przypadku Ty możesz mieć taką samą pewność jak ja - czyli 50 na 50 bo nie dowiemy się co na 100% kierowało tymi ludźmi. Bo mogło to być tylko zaniedbanie. Mogło być to zaniedbanie wynikające z obawy przed reakcją społeczeństwa. Albo celowe próbowanie bycia supertolerancyjnym dla gejów.

Owszem, ale jeżeli to była próba takiej supertolerancyjności, nie zmienia to w niczym faktu, że jest to przestępstwo. Nie można patrzeć na tolerancję, przez pryzmat kilku idiotów, którzy z nią przesadzili. To spora generalizacja.

Odnośnik do komentarza
Jakoś bardziej wierzę BBC niż Rzepie

O wiarygodności źródeł nie podejmuję się dyskusji. Dla mnie pewne źródła są mniej a inne bardziej wiarygodne. Tak samo dla Ciebie i na tym poprzestańmy.

Przytoczysz jakieś przykłady takich zachowań?

Powyższy.

Inny przykład to reakcja ludzi na różne sformułowania.

Kiedy powiem "Ten murzyn" jestem odbierany jako rasista. A mówiąc "Ten afroamerykanin" za tolerancyjnego. Jest to protekcjonalna grzeczność i nic więcej.

Poza tym z chęcią przeczytam jaka jest twoja alternatywa dla tolerancji. Getta? Przymusowe leczenie? Zamykanie w szpitalach psychiatrycznych? Eutanazja?

Ostro jedziesz po bandzie. Bo nie sądzę, że jesteś tak głupi żeby nie zrozumieć mojego przesłania. Skrajna tolerancja wszystkiego jest chora. Chodzi mi o to, że jestem przeciwnikiem postaw prowadzących do kłamstwa. Moja tolerancja homoseksualistów polega na tym, że toleruję ich obecność, nie prześladuję ich. Natomiast nie życzę sobie by przebywali w moim towarzystwie i odgrywali jakieś znaczenie na moje życie czy mieli na nie wpływ. Nazywam to tolerancją negatywną. Toleruję ale moja tolerancja ma granicę. Jeżeli druga osoba potrafi to uszanować to potrafię ją obdarzyć ogromnym szacunkiem.

Odnośnik do komentarza
Powyższy.

Inny przykład to reakcja ludzi na różne sformułowania.

Kiedy powiem "Ten murzyn" jestem odbierany jako rasista.

 

Przez kogo? :???:

 

Moja tolerancja homoseksualistów polega na tym, że toleruję ich obecność, nie prześladuję ich. Natomiast nie życzę sobie by przebywali w moim towarzystwie i odgrywali jakieś znaczenie na moje życie czy mieli na nie wpływ. Nazywam to tolerancją negatywną. Toleruję ale moja tolerancja ma granicę. Jeżeli druga osoba potrafi to uszanować to potrafię ją obdarzyć ogromnym szacunkiem.

 

Więc jednak getta.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...