Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

No ok, tylko z reklamami na koszulkach jest jak - z góry sorry za wyolbrzymiona metaforę - z dziewictwem. Raz się sprzedasz i tego co było nie odzyskasz.

Jeśli jesteś "więcej niż klub" to mimo wszystko stawiasz czoło przeciwieństwom losu, a nie od razu sprzedajesz miejsce na koszulkach. A nie wiem jaka niby bieda dopadła Barcelonę, która kupiła w tym sezonie Villę czy Mascherano. To jest kasa za dwa lata Katarczyków.

Powiedz mi, jaka jest gwarancja, że za jakiś czas nie przyjdzie jakiś miś i nie sprzeda nazwy stadionu? Skoro "wszyscy tak robią".

Odnośnik do komentarza

Ok, to jest 34M euro rocznie. To jest jeden wielki transfer rocznie mniej. Jeśli przez następne 5 lat Barcelona nie będzie wydawać co lato dziesiątek milionów na transfery to uznam, że zarząd nie miał wyjścia. Jeśli w lipcu przyjdzie 2-3 kolesi za 60M to uznam umowę z Katarczykami za bezsens.

Odnośnik do komentarza
gwarancji nigdy przy niczym nie masz, na co wplyw swoimi decyzjami nie masz : )

 

Tak teraz jak pomyślałem, to na 99,9% sprzedaż nazwy stadionu leży w gestii socios.

Teraz nie wiem, czy do upchnięcia miejsca Katarczykom nie pozwoliło daaawne głosowanie, chyba przed UNICEF w sprawie miejsc reklamowego na koszulkach.

Ale to już nie mnie jakiś czujny kolega poprawi :]

Odnośnik do komentarza
gwarancji nigdy przy niczym nie masz, na co wplyw swoimi decyzjami nie masz : )
Tak teraz jak pomyślałem, to na 99,9% sprzedaż nazwy stadionu leży w gestii socios. Teraz nie wiem, czy do upchnięcia miejsca Katarczykom nie pozwoliło daaawne głosowanie, chyba przed UNICEF w sprawie miejsc reklamowego na koszulkach.Ale to już nie mnie jakiś czujny kolega poprawi :]

Jest tak jak piszesz, departament prawny klubu broni sie decyzja socios compromisarios (zgromadzenia delegatow) z 2003 roku.

 

Jeszcze co do samej decyzji, to strasznie mi przykro, jednak kazdy chyba sie spodziewal, ze ten dzien musi nastapic. Fundacja, czy nie, 30 milinow za to bierzemy, wiec nic tego nie wybroni.

Nie zamierzam jednak z tego powodu jakos specjalnie sie palowac, bojkotowac koszulki, czy tez zmieniac stosunek do klubu :pieprzenie:. Cala sytuacje najlepiej chyba podsumowuja, jakze czesto dzisiaj potwarzane slowa Oleguera z 2005 roku: Jako culé chciałbym, aby reklam nie było, jednak szanuję decyzję zarządu. O sile i potędze Barçy nie stanowi 'czystość' trykotu, tylko coś o wiele ważniejszego.

Odnośnik do komentarza

No to ja jestem "zbliżony" do Oleguera.

Decyzja mi się całkowicie nie podoba, ale nie zamierzam z tego powodu ciąć się czy palić koszulkę.

Póki co, jest dzień marudzenia, ale jak przyjdzie spotkanie z Sociedad to już wszystko minie.

ale na pewno będzie mi brakowało tych koszulek bez reklamy...

Dzięki Arti za info o decyzji socios.

Odnośnik do komentarza

Blaugrana zdobyła kolejny komplet punktów. Tym razem zespół Guardioli pokonał 5:0 Sociedad. Duma Katalonii gra ostatnio rewelacyjnie i notuje serie sześciu meczów bez straty gola, 21 meczów bez porażki. Jestem ciekawy tego na jakim etapie jest teraz Barcelona w tych mikrocyklach Pepa, czy to jeszcze pozostałość po pierwszym szczycie formy czy słabsze mecze przyjdą dopiero w 2011 roku, bo tak grać do końca sezonu po prostu się nie da. W następnej kolejce Derby Katalonii, a więc mecz z Espanyolem, liczę na kolejny pogrom ;). Jeśli ktoś nie oglądał meczu z Sociedad to polecam obejrzeć bramki numer trzy i cztery, a ta klepka Daniego Alvesa i Leo Messie na 3:0 po prostu niesamowita.

Odnośnik do komentarza

Lucas, zejdz na ziemie ;) Barcelona za tydzien zagra z Espanyolem, ktory od kilku lat jest dla Dumy Katalonii bardzo niewygodnym rywalem. Zeby tylko przypomniec pamietny mecz, ktory odebral Barcelonie mistrzostwo Hiszpanii (remis na Camp Nou). Odkad Espanyol gra na El Prat, co roku Barca ma wyjatkowe problemy w tych spotkaniach. Oczywiscie Barca gra futbol kosmiczny, ale Espanyol potrafi grac w derbach, zeby wspomniec tylko zeszloroczne (?) 0:1 na Camp Nou. Poza tym Espanyol w tym sezonie jest jak na razie chyba najwieksza rewelacja rozgrywek i poki co walczy o udzial w przyszlorocznej Lidze MIstrzow. Dlatego, chociaz bardzo bym chcial, zeby Barcelona to jakze prestizowe spotkanie wygraja, mam swiadomosc, to moze byc mecz znacznie trudniejszy od Gran Derbi, czy wszystkich meczow z pozostalymi faworytami (Valencia, Atletico, Sevilla, Villarreal).

 

Wczorajszego meczu nie ogladalem, wiec trudno mi go oceniac, ale po skrotach i bramkach widze, ze gracze Barcelony dobrze sie bawili na boisku. Kazda akcja wykonywana na pelnym luzie, wychodzilo wszystko, nawet to, co teoretycznie nie powinno ;) W swietnej formie Pedro, ktory dolozyl dwie asysty i cieszy gra Bojana, ktory mimo zaledwie pol godziny spedzonej na boisku, zdazyl zanotowac gola i asyste. O grze Xaviego, Iniesty, Villi, czy Messiego nie ma co opowiadac - chlopaki po prostu trzymaja poziom :)

Odnośnik do komentarza

Trzeba spojrzeć tak bardziej na chłodno mi sie wydaje. Barca gra fantastycznie ale trzeba przyznać że większość rywali po prostu powiedzmy że się stara grać do pierwszego gola. Nie przez przypadek Real też wszystko wygrywa mimo że na tym etapie jest dużo gorszy od Blaugrany. Wczoraj przeciwnik specjalnie nie stawiał oporu, bardzo łatwo wpuszczał pod pole karne a w takich sytuacjach nie ma przebacz. Barca nie musiała nawet specjalnie się starać, w derbach na pewno będzie musiała grać na 100% a wierzę że po raz kolejny pokażą klasę z wymagającym przeciwnikiem.

 

Bardzo fajnie grał Alves, bardzo blisko środka na co obrona Sociedad nie była przygotowana. Przeciwnik tylko 22% posiadania i tylko 9 fauli. Z Espanyolem tak łatwo nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...