Skocz do zawartości

Artykuły o FM 2017


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Lubię długie rozgrywki i myślę, że wiele osób, które kojarzą mój nick, doskonale to wiedzą. Niemniej jednak, często w swoich opowiadaniach (czy relacjach) starałem się wrzucać jakieś screeny. Tutaj nie ma kompletnie nic, tylko dość anormalne sukcesy. Do tego Księga Guinessa...

Odnośnik do komentarza

moja najdalsza gra sięga sezonu 2048, a dokładnie daty 24.06.2048. Grałbym dalej ale tej daty nie mogę przejść, gra się wiesza podczas przetwarzania, urlop, emerytura itd nic nie pomaga, tak od 2 lat, teraz zapewne bym był dalej bo po prostu grał mi się na tym save fajne.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Sam potem napisał, że zmierzył się z kolesiem z Legii i przegrał, więc został mu tylko tytuł najdłużej grającego menadżera. Swoją drogą mnie najbardziej uraziło, że pisał o FM-ie jako grze ekonomicznej, niby spoko, ale potem jednak pisze, że czasem wydaje gruby hajs na gwiazdy bez zwrotu... więc albo a albo b :D.

Odnośnik do komentarza

Sam potem napisał, że zmierzył się z kolesiem z Legii i przegrał, więc został mu tylko tytuł najdłużej grającego menadżera. Swoją drogą mnie najbardziej uraziło, że pisał o FM-ie jako grze ekonomicznej, niby spoko, ale potem jednak pisze, że czasem wydaje gruby hajs na gwiazdy bez zwrotu... więc albo a albo b :D.

Bez zwrotu ze sprzedaży. A koszulki, a gadżety? Ha! Coś się tam zawsze zwróci. Czyli ekonomia dla klubu jest. :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 6 miesięcy później...

Ruben Aguilar, obrońca Montpellier ma ciekawy problem. W popularnej grze Football Manager 2017 jako drugą narodowość błędnie przypisano mu Boliwię.

 

"Boliwia skontaktowała się ze mną. To bardzo dziwne (śmiech). Wszystko zaczęło się od Football Managera. W grze mam Boliwię jako drugą narodowość. Przez ostatni rok dostawałem już wiadomości od boliwijczyków po moich meczach. Po meczu z PSG sprawy szalenie przyśpieszyły. Dostawałem naprawdę dużo wiadomości. W boliwijskiej telewizji mówiono że mogę grać dla ich kadry. Musiałem wystować komunikat na moim facebooku że nie mam z Boliwią nic wspólnego. Moja matka jest Francuzką a ojciec Hiszpanem."

 

Jego Komentarz -> https://www.facebook.com/Ruben2Aguilar/posts/1462959303782068

 

https://www.reddit.com/r/soccer/comments/758ly6/following_a_nationality_error_in_football_manager/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...