Skocz do zawartości

Wspólny wypad na mecz?


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

To może Eindhoven? 5 października (sobota) o 19.45 jest mecz PSV-VVV Venlo. Lot również z Modlina mamy w sobotę o 6.25 powrót w niedzielę o 15.00. Koszt 163 zł w obie strony. Hotel Campanile: 4 pokoje dwuosobowe za 1454 ze śniadaniem (182 na osobę).

 

Bilet na mecz to:

W przypadku większości meczów domowych PSV wymagana jest karta klubowa PSV w celu uzyskania biletów. Karta klubowa PSV to karta członkowska. Jednym z powodów wprowadzenia karty klubowej jest poprawa bezpieczeństwa na stadionach. Ponieważ ubieganie się o kartę klubową PSV jest trudne dla osób z zagranicy, postanowiliśmy zaoferować im możliwość uczestnictwa w meczach PSV bez tej karty.

Mamy ograniczoną liczbę specjalnych pakietów dostępnych dla osób z zagranicy na mecze u siebie w holenderskiej lidze narodowej, znanej jako Eredivisie. Oferujemy dwa rodzaje pakietów, z których każdy składa się z biletu na mecz, kuponu podarunkowego na jedzenie i / lub napoje oraz kuponu podarunkowego do sklepu PSV FANstore. 

Pakiet srebrny e 67,50  / 90 €
Cena za mecze w holenderskiej lidze krajowej 67,50 € za pakiet srebrny, w przypadku meczów z Ajaxem i Feyenoordem jest cena 90, - € za pakiet srebrny (40 €, - kupon PSV FANstore zamiast 20 € -). 

Pakiet zawiera;

  • Dopasuj kategorię biletów 2
  • 20 € - kupon podarunkowy na oficjalne towary do wydania w sklepie PSV FANstore
  • 10 € - karta na jedzenie i / lub napoje do wydania w okolicach Philips Stadum
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Fenomen napisał:

a co z tym Popradem w koncu?

wszystko wskazuje na to, że pojedzie tam dość skromna delegacja :> 21 września

Godzinę temu, Mauro napisał:

1. Weekend 25-27 października.  Lot z Warszawy do Berlina -230 zł bilet w obie strony. Wylot z Okęcia rano o 8 w piątek powrót na to samo lotnisko w niedzielę o 18.35. W weekend mecz Hertha-Hoffenheim (nie ma jeszcze terminu). Moim zdaniem dla Warszawy to lepsza opcja niż samochód, zachód mógłby dojechać autami. Pewnym minusem może być konieczność  wzięcia wolnego piątku. Oczywiście do rozważenia opcja z samochodem z Wawy.

no to dla mnie brzmi spoko, tylko chyba rzeczywiście wolałbym bez brania wolnego piątku. ale to przeżyję. no i pytanie, czy nie zrobią nam psikusa i nie ustawią meczu w niedzielę?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Pulek napisał:

wszystko wskazuje na to, że pojedzie tam dość skromna delegacja :> 21 września

no to dla mnie brzmi spoko, tylko chyba rzeczywiście wolałbym bez brania wolnego piątku. ale to przeżyję. no i pytanie, czy nie zrobią nam psikusa i nie ustawią meczu w niedzielę?

Też właśnie o tym pomyślałem, że byłaby lipa gdyby mecz był w niedzielę. Z samochodem problem terminu byłby wyeliminowany. Tylko pytanie czy ktoś z Warszawy jest ktoś chętny żeby zabrać auto na taki wyjazd? 

 

Z Bergamo jest o tyle spoko, bo mamy opcje dwóch meczów, a na poniedziałek przewidziany jest tylko jeden. Zawsze więc na jakiś się załapiemy.

 

PSV też do rozważenia, tylko ta 6:30 z Modlina mnie przeraża. W okolicach 4 rano by trzeba było z Wawy wyjechać.

 

Zaraz postaram się popatrzeć jeszcze na Anglię i może mniejsze miasto. W Championship są zajebiste mecze, a młóckę z niższych lig też bym chętnie zobaczył Nic taniego oprócz Londynu (za 150 zł w dwie strony) nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza

Przy planowaniu wyjazdu trzeba brać pod uwagę dostępność biletów na mecz. Z doświadczenia wiem, że na przykład na Milan bilety można kupić spokojnie wcześniej przez internet. I na przykład dlatego dla mnie te PSV odpada, bo będzie za dużo kombinacji. Nie wiem jak to jest z Herthą, w sensie czy można kupić bilety przez internet? Albo tuż przed meczem? @jmk wiesz może? 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Pulek napisał:

Przy planowaniu wyjazdu trzeba brać pod uwagę dostępność biletów na mecz. Z doświadczenia wiem, że na przykład na Milan bilety można kupić spokojnie wcześniej przez internet. I na przykład dlatego dla mnie te PSV odpada, bo będzie za dużo kombinacji. Nie wiem jak to jest z Herthą, w sensie czy można kupić bilety przez internet? Albo tuż przed meczem? @jmk wiesz może? 

Na oficjalnej stronie Herthy można kupić bilety na mecz 25.08. Chyba, że blokują konta z Polski, ale nie sądzę.

Odnośnik do komentarza

A co myślicie o Londynie? Koszty poruszania się po mieście (transport, jedzenie, picie, noclegi) są duże, ale...bilety na samolot tanie - poniżej 200 zł, multum meczów do wyboru w różnych ligach i już wiadomo, kiedy się odbędą, bo terminarz już chyba do grudnia jest ustalony.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mauro napisał:

A co myślicie o Londynie? Koszty poruszania się po mieście (transport, jedzenie, picie, noclegi) są duże, ale...bilety na samolot tanie - poniżej 200 zł, multum meczów do wyboru w różnych ligach i już wiadomo, kiedy się odbędą, bo terminarz już chyba do grudnia jest ustalony.

ja w sumie spoko, choć nasłuchałem się mnóstwo złych rzeczy na temat Londynu. że brud, że drogie właśnie poruszanie się po mieście, do tego ceny za noclegi konkretnie z czapki... ceny biletów na mecze też drogo pewnie. ALE. jak się zbierze grupa chętnych, to w sumie spoko, mogę być i w tym :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, schizzm napisał:

Sprawdźcie na październik/listopad Gironę. Temperatura będzie przyjazna, ceny powinny spaść (koniec sezonu), można wyłapać jakiś mecz Girony, a w razie czego jest godzinka z hakiem pociągem do Barcelony, gdzie zawsze coś się znajdzie do obejrzenia.

2.10 przyjeżdża Depor, reszta raczej mało ciekawi rywale (Elche, Alcoron, Tenerife, Fuenlabrada).

Odnośnik do komentarza

Bundesliga ma terminarz podany na razie do końca września. Może ustalają go na miesiąc do przodu wiec za 1,5 tygodnia może będzie wiadomo, kiedy grają w październiku. Wtedy będzie można sprawdzić, czy są kompatybilne  z lotami. Trzeba też trzymać kciuki zęby ceny biletów za samolot nie zwrosły ;)

 

Tymczasem sprawdziłem wstępnie koszty Londynu. Wyjazd 25-27 października. mecz West Ham - Sheffield Utd. Samolot: Modlin - wylot w piątek 17:50, wylot w niedzielę 14:05, o 17:50 jestesmy w Modlinie.

 

Koszty liczone na szybko (na osobę za cały pobyt)

Samolot:159 zł

Bilet na mecz: najtańszy 30Ł, czyli 140 zł

Nocleg: 210 zł znalazłem takie coś https://bit.ly/31EsiUP. Dobra miejscówka, bez przesiadek można dostać się na mecz, cena atrakcyjna, chyba też blisko dojazdu z lotniska. Brak wygód, ale chyba nie chodzi o to w tym wyjeździe. Tu liczyłem dla 4 osób, ale są tez pokoje 6-osobowe

Dojazd z lotniska. 20-50 zł W załezności od godziny 2 lub 5 funtów w jedną stronę https://www.easybus.com/en/

Komunikacja - 70zł.  tak naprawde bysmy potrrzebowali na jeden dzień komunikacji, bo przylatujemy wieczorem, koło 12 w iedzielę musimy byc na lotnisku. Czyli pt i ndz prawdopodobnie byśmy nie korzystali z komunikacji. Google pokazuje, że jednodniowa karta Travelard kosztuje 66 zł. Zaokragliłem do 70. 

 

Łączny koszt to ok. 600 zł. Bez jedzenia i picia. Niby to nie jest mało, ale jak na weekend w europejskiej stolicy to też nie jest tragedia. Myślę, że Berlin wyjdzie podobnie, może niewiele taniej

Można oczywiście znaleźć tańszy mecz w Championship, może tańszy nocleg, choć wydaję mi się, ze ten byłby spoko.

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...