Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież przy dobrej woli jest tu kilka rozwiązań na szybko:

- mecz na neutralnym terenie (ponieważ mecze i tak są bez kibiców to argument grania na własnym boisku nie ma znaczenia)

- zagrajmy teraz mecz domowy z Anglią a rewanż będzie wyjazdem 

 

Może dojdzie do tego, że z Anglią będzie mogła zagrać tylko reprezentacja złożona z piłkarzy grających w angielskich klubach?

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, tio said:

Przecież przy dobrej woli jest tu kilka rozwiązań na szybko:

- mecz na neutralnym terenie (ponieważ mecze i tak są bez kibiców to argument grania na własnym boisku nie ma znaczenia)

- zagrajmy teraz mecz domowy z Anglią a rewanż będzie wyjazdem 

 

Może dojdzie do tego, że z Anglią będzie mogła zagrać tylko reprezentacja złożona z piłkarzy grających w angielskich klubach?

wydaje mi się, że problemem nie są tutaj sami Anglicy, bo oni nie nakładają reguł odnośnie wjazdu takiego Lewego czy Piątka, ale kwarantanna jaką oni musieliby odbyć w Niemczech. Więc negocjacje raczej z Niemcami.

Odnośnik do komentarza

Przecież ten Szczęsny to porażka. Nie dość, że zawalił przy pierwszej bramce, to sądze, że i przy drugiej mógł zrobić więcej. Ponadto wybił pilkę pod nogi rywalom co ostatecznie w tej samej akcji skończyło się golem dla rywali (nie pamiętam, czy 2, czy 3). Szymański w kadrze miał choćby jedno dobre spotkanie? Pamiętam, że jakąś bramkę kiedyś strzelił, ale tak to nigdy nie prezentował nic konkretnego. Wolny, słabo zbudowany, i jeszcze na skrzydle z nie tą nogą - tak jakby Sousa chciał wyeksponować jego wszystkie wady xD Wahadłowi, którzy jedyne podania wykonywali do tyłu i tracili piłki - super, gorzej się nie da. Ale z tego co mowi Sousa chłopaki nie realizowali założeń, bo mieli być czesciej pod polem karnym i grać odważniej, a tu dupa. I kurwa Milik, ja jebie, ani wyjscia do piłki, w pressingu zawsze spóźniony, jak wahadłowi, a powroty na człapaka i bez woli walki. Piątek jest jaki jest, ale przynajmniej biegał za rywalami, pressował, dał coś czego nie dawał Milik, więc szkoda, że Grosik nie wszedł wcześniej.

 

Nie mia miejsca dla Szymańskiego w kadrze, a przynajmniej nie w pierwszym składzie i nie na tej pozycji. Ale zdecydowanie on nie dojeżdża. Jak Sousa ogarnie Recę to są szanse, że coś z tego będzie. Najgorzej, że z przodu mały wybór kreatywności - Lewy powinien być 9, ale taki jakby na siłę stara się być też Milik, jakby chciał cos komuś udowadniać, ale może niech najpierw niech zacznie grać dla drużyny. No i chociaż lubię Szczenę, to dla mnie Fabian jest nr 1 i basta - zdecydowanie daje więcej spokoju z tyłu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Kaczy napisał:

Przecież ten Szczęsny to porażka. Nie dość, że zawalił przy pierwszej bramce, to sądze, że i przy drugiej mógł zrobić więcej. Ponadto wybił pilkę pod nogi rywalom co ostatecznie w tej samej akcji skończyło się golem dla rywali (nie pamiętam, czy 2, czy 3).

Dokładnie. Ta akcja przy 3ciej bramce, to w ogóle splot jakiś nieporozumień i głupich zachowań całej obrony. Najpierw Szczęsny źle wybija. Później wychodzi do piłki, ale Glik mu ją wybija na róg. Następnie ktoś tam zamiast wyjebać, to zaczyna się bawić w polu karnym i klops.

Co do Szymańskiego, to mam podobne zdanie. Ale liczę, że trener wyciągnie jakieś wnioski. Zresztą widać, że się nie certoli, tylko mówi otwarcie, kto dał ciała. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kaczy napisał:

Przecież ten Szczęsny to porażka. Nie dość, że zawalił przy pierwszej bramce, to sądze, że i przy drugiej mógł zrobić więcej. Ponadto wybił pilkę pod nogi rywalom co ostatecznie w tej samej akcji skończyło się golem dla rywali (nie pamiętam, czy 2, czy 3). Szymański w kadrze miał choćby jedno dobre spotkanie? Pamiętam, że jakąś bramkę kiedyś strzelił, ale tak to nigdy nie prezentował nic konkretnego. Wolny, słabo zbudowany, i jeszcze na skrzydle z nie tą nogą - tak jakby Sousa chciał wyeksponować jego wszystkie wady xD Wahadłowi, którzy jedyne podania wykonywali do tyłu i tracili piłki - super, gorzej się nie da. Ale z tego co mowi Sousa chłopaki nie realizowali założeń, bo mieli być czesciej pod polem karnym i grać odważniej, a tu dupa. I kurwa Milik, ja jebie, ani wyjscia do piłki, w pressingu zawsze spóźniony, jak wahadłowi, a powroty na człapaka i bez woli walki. Piątek jest jaki jest, ale przynajmniej biegał za rywalami, pressował, dał coś czego nie dawał Milik, więc szkoda, że Grosik nie wszedł wcześniej.

 

Nie mia miejsca dla Szymańskiego w kadrze, a przynajmniej nie w pierwszym składzie i nie na tej pozycji. Ale zdecydowanie on nie dojeżdża. Jak Sousa ogarnie Recę to są szanse, że coś z tego będzie. Najgorzej, że z przodu mały wybór kreatywności - Lewy powinien być 9, ale taki jakby na siłę stara się być też Milik, jakby chciał cos komuś udowadniać, ale może niech najpierw niech zacznie grać dla drużyny. No i chociaż lubię Szczenę, to dla mnie Fabian jest nr 1 i basta - zdecydowanie daje więcej spokoju z tyłu.

 

Nie ze wszystkim się zgodzę. Druga bramka Szczęsnego nie obciąża tylko totalnie zagubionych obrońców, którym DM nie pomógł. Niemniej Szczęsny faktycznie nieprzytomny i pierwsza bramka to na pewno jego wina. Szymańskim jestem bardzo rozczarowany, myślałem, że się rozwinie, ale lata mijają a tu nic. Tylko, że wahadłowy to chyba nie jest jego pozycja - wystarczy porównać, co potem robił Gumny.

 

Reca poziomem odstaje. Oczywiście walczył, ale nie może być tak, że wszystkie akcje przez niego przechodzą. Dośrodkowania też takie sobie. Pewnie tylko nie ma tam nic innego, bo Bereszyński na lewej zdaje się nie działał.

 

Piątek na plus, ale zaraz zgnije na ławce w Hertcie :(

 

Milik marnie, on musi zacząć grać regularnie. Inna sprawa, że może on powinien grać jako 7, a nie napastnik, np. właśnie na wahadle. Kiedyś tak grał z dobrymi rezultatami, może nie zapomniał jeszcze.

 

Modera bym nie skreślał, daje kreatywność. Sousa ma pewnie rację, że ustawiał się za bardzo z przodu, tyłem do bramki, zamiast grać do przodu.

 

Grosicki - nie, nie, nie. Tylko wk....

 

Wyjście z piłką z obrony nie wychodzi.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, wwosik napisał:

wystarczy porównać, co potem robił Gumny.

No, nawet trochę podobny do Jóźwiaka ;)

 

A propo Modera, bo o nim zapomniałem. Podobało mi się, jak posyłał prostopadłe piłki. Trochę jeszcze brakowało dokładności, ale widać było jakiś pomysł.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Łonio napisał:

No, nawet trochę podobny do Jóźwiaka ;)


Haha, mylą mi się ci dwaj.

 

25 minut temu, Łonio napisał:

A propo Modera, bo o nim zapomniałem. Podobało mi się, jak posyłał prostopadłe piłki. Trochę jeszcze brakowało dokładności, ale widać było jakiś pomysł.

 

Dokładnie. Nie gra na alibi, ale próbować. Jedno z podań bardzo ladnie zresztą przeszło.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wwosik napisał:

Milik marnie, on musi zacząć grać regularnie. Inna sprawa, że może on powinien grać jako 7, a nie napastnik, np. właśnie na wahadle. Kiedyś tak grał z dobrymi rezultatami, może nie zapomniał jeszcze.

Kiedy on grał na wahadle?!

 

Przy 2 bramce Szczęsny jakiś drętwy i bez reakcji mi się wydał, nie zrobił w zasadzie nic a wydawała się w jego zasięgu.

 

Widzę, że na tt piszą, że 2 gol Węgier nieprawidłowy, bo Lewandowski był faulowany, ciekawe

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Kaczy napisał:

Kiedy on grał na wahadle?!

Na wahadle pewnie nie, ale na lewym skrzydle tak.

 

21 minut temu, Kaczy napisał:

Widzę, że na tt piszą, że 2 gol Węgier nieprawidłowy, bo Lewandowski był faulowany, ciekawe

No sędzia dużo pozwalał Węgrom obijać Lewandowskiego. Za ten łokieć powinna być czerwona.

Odnośnik do komentarza

Nie no, na wahadle to trzeba być koniem pociągowym w wydolności i umieć i bronić i atakować, nie wygłupiajmy się z Milikiem ^^ Milik to podwieszony napastnik, sklepie piłkę z kimś, przytrzyma, nieźle poda, dobry do współpracy. Wczoraj albo dał dupy albo miał zadania o jakich pojęcia nie mam. Trzeba Klicha wrzucić w te pomoc razem z Moderem i Zielem na słabszych rywali i mogłoby działać. Z lewym wahadłem to chyba tęsknie zerknąć na Rybusa bo Reca to od nie wiem kiedy ma się ogarnąć, a na prawej modlić się by Karbo zaczął grać w klubie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...