Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, BartuS napisał:

Ale dlaczego? Przeciez wiekszosc powolan to pilkarze z lig zagranicznych, ktorzy jakas tam swoja renome wyrobili.

Ale tu nie chodzi o zawodników z zagranicznych lig, tylko o "wymyślenie" kadrze jakiegoś zawodnika z naszej ligi. Nie zbudujesz imo kadry z zawodników zagranicznych.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Misiek napisał:

Ale tu nie chodzi o zawodników z zagranicznych lig, tylko o "wymyślenie" kadrze jakiegoś zawodnika z naszej ligi. Nie zbudujesz imo kadry z zawodników zagranicznych.

 

Kompletnie nie rozumiem o co tutaj chodzi, ale przeciez w wyjsciowym skladzie naszej reprezentacji gra 0-2 pilkarzy z Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, BartuS napisał:

 

Kompletnie nie rozumiem o co tutaj chodzi, ale przeciez w wyjsciowym skladzie naszej reprezentacji gra 0-2 pilkarzy z Ekstraklasy.

Na Euro 2016 mieliśmy ich trochę więcej niż dwóch (Pazdan, Jędrzejczyk - ok wypożyczony z Rosji, Mączyński, Kapustka, Jodłowiec, Peszko).  Mówię o tych co albo grali w pierwszym składzie, albo wchodzili.

Na MŚ 2018 już było gorzej, bo w zasadzie był tylko Pazdan.

Odnośnik do komentarza

A na obecne zgrupowanie z Ekstraklasy byli powolani Moder, Kaminski i Karbownik :) Prawda jest taka, ze oprocz mlodych zawodnikow (ktorzy zreszta tez juz maja swoja renome w Europie) w Ekstraklasie nie ma obecnie ani jednego zawodnika, ktory jest w stanie grac w kadrze.

 

No i ten argument dla mnie od razu pada. Mamy pilkarzy grajacych w dobrych klubach, prezentujacych sie w nich bardzo dobrze. Selekcja nie jest tutaj zadnym problemem, bo o powolania raczej nikt juz sie do Brzeczka nie pruje. Problemem jest to, ze nikt nie ma pojecia jaki byl plan na mecz z Wlochami, bo wygladalo to jak gierka w szkole w stylu - macie pilke i grajcie. Dlatego jestem zdania, ze trener z minimalna charyzma i dobra znajomoscia taktyki jest w stanie zrobic z ta kadra wiecej.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
29 minutes ago, BartuS said:

Rozsadne nazwisko nie padnie, bo Boniek nie zatrudni ogarnietego trenera, a wszyscy sie zastanawiaja patrzac z jego perspektywy.

E tam, ja bym otworzył głowę, ale będąc szczerym, to naprawdę mi nie przychodzi żadne nazwisko. No na pewno na polskim rynku nie ma takiego trenera. Chyba że Michniewicz ;)

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Pulek said:

Nie wiem czy to możliwe, ale... podobno dzisiaj Brzęczek gra o posadę.

 

No i teraz jeśli to prawda, no to powiem szczerze, że jestem gotów w swojej głowie poświęcić jeden mecz Reprezentacji i życzyć jej przegranej w zamian za to, żeby JB odszedł. No tylko od razu nasuwa się pytanie: kto za niego na 8 miesięcy przed EURO2021?

osobiście nie wierzę w jego zwolnienie. No ale jeśli stanie się cud, to na turniej trzeba wziąć fachowca jakim jest Heniu Kasperczak :war:

Odnośnik do komentarza

Polscy trenerzy nie są ani taktyczni ani mentalni, przecież oni nie mają kompletnie warsztatu potrzebnego, żeby rywalizować na poziomie reprezentacji. Czego dokładnie polscy trenerzy mogą nauczyć Lewego, Zielińskiego czy nawet Milika? Naprawdę Allegri nie jest potrzebny, żeby piłkarze się nauczyli wymienić kilka celnych podań. Potrzebny jest plan i sensowny system gry. Zasoby i tak są ograniczone, więc w 90% kadra będzie wyglądała tak samo jak przyjdzie nowy trener.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.11.2020 o 17:57, BartuS napisał:

Ale dlaczego? Przeciez wiekszosc powolan to pilkarze z lig zagranicznych, ktorzy jakas tam swoja renome wyrobili. Idac tym tokiem rozumowania ja proponuje Aco Vukovica, atmosferke zrobi, narzekajacych odpali :) 

no i jak wiadomo u niego sie ZAPIERDALA

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Cytat

Wyniki losowania el. MŚ w Katarze:

(...)

Grupa I: Anglia, Polska, Węgry, Albania, Andora, San Marino

(...)

https://www.onet.pl/sport/onetsport/losowanie-eliminacji-ms-znamy-rywali-polakow/v59jt31,d87b6cc4

 

Gdyby to nie chodziło o kadrę Polski to bym obstawiał, że zajmiemy trzecie miejsce po walce z Albanią. Ale że od paru lat polska kadra jedzie na farcie, to stawiam na baraże po zażartej walce z Anglią o pierwsze miejsce.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...