Skocz do zawartości

MacOS - czyli systemy operacyjne od Apple


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
On 11/8/2021 at 12:24 PM, zovalik said:

Sprawdź sobie czy Twój monitor będzie współpracował z MBA bo współpraca MBA m1 z monitorami zewnętrznymi bywa ciężka.
Tez mam MBA i ani dobrze nie działa z moim monitorem ani z żadnym TV.

Hm? Działałem już z 4-5 monitorami i makówkami i nigdy żadnych problemów? Raz tylko miałem problem jak działałem na takim szerokim monitorze (chyba proporcje 21:9), tam rozdziałka się coś rozjeżdżała, ale ostatecznie to była chyba kwestia kabla.

 

@demrenfarisja używam obecnie prostego huba od GreenCell i jest spoko. Fakt, że połączenie z ekranem chyba przez niego mi coś nie działało, ale wtedy monitor wpinam w jeden port na maku, a hub w drugi i do huba podłączam ładowanie i działa spoko.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Hm? Działałem już z 4-5 monitorami i makówkami i nigdy żadnych problemów? Raz tylko miałem problem jak działałem na takim szerokim monitorze (chyba proporcje 21:9), tam rozdziałka się coś rozjeżdżała, ale ostatecznie to była chyba kwestia kabla.
 
[mention=4922]demrenfaris[/mention]ja używam obecnie prostego huba od GreenCell i jest spoko. Fakt, że połączenie z ekranem chyba przez niego mi coś nie działało, ale wtedy monitor wpinam w jeden port na maku, a hub w drugi i do huba podłączam ładowanie i działa spoko.

Nie wiem jak poprzednie modele ale te nowe z M1 mają spore problemy i dość dużo jest przypadków w na forach.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja mam MBP 13" z 2020 i HUB UGreen. Działają na nim jednocześnie klawiatura, mysz i stary monitor BenQ, który został wykryty w sekundę bez żadnych problemów.

 

Jeśli chodzi o Aira to brałbym wersję z 512GB dyskiem, bo wtedy ma 8-rdzeniową grafikę. Chociaż ostatnio były promocje na bazową wersję za 4000zł.

 

Ogólnie to wszystkie Maki z M1 bym polecał, to mój pierwszy komputer z jabłuszkiem i już wiem, że innego nie będę chciał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...