Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Po rozegraniu trzech sparingów mam bardzo pozytywne odczucia... Szczególną uwagę zwróciłem na dwa nowe polecenia z ławki: podania między obrońców i rajdy między obrońcami. Kilka bramek w sparingach udało się strzelić po uaktywnieniu tych opcji. Bardzo przyjemnie ogląda się mecz w trybie kamery reżyserskiej. Jedna rzecz, która lekko mnie zirytowała, to to, że nie można ustawić taktyki rezerwowej spośród zapisanych swoich taktyk, tylko trzeba ją od nowa ustawiać w kreatorze (nie wiem może coś przeoczyłem, ale nie mogłem tego ustawić), Niestety zapewne nowego FMa zakupię najprawdopodobniej dopiero pod koniec maja (ze względu na cenę, jak też obowiązki, które czekają mnie w najbliższym czasie).

Odnośnik do komentarza

Jak naciśniesz F2 to będzie napisane ile meczy pozostało do następnego meczu.

Mi nowy Football Manager bardzo się spodobał, choć grałem tylko pół godziny.

Wybrałem Barcelonę, bo i tak nie opłaca się grać mniejszymi klubami.

Bardzo podoba mi się wprowadzenie tonu wypowiedzi do rozmów motywacyjnych itp. Dzięki temu mamy do dyspozycji mnóstwo wariantów do porozumiewania się z piłkarzami.

Dobrą sprawą są też zebrania przed sezonem, gdzie możemy zagrzać drużynę do walki na najbliższy sezon.

Tryb 3D według mnie uległ zmianie na lepsze, gdyż moim zdaniem gra wydaję się być teraz bardziej realistyczna i przyjemniejsza dla oka. Parady bramkarskie są bardziej efektowne, piłkarze zachowują się bardziej realistycznie.

Lecz i tak najlepszą opcją jest możliwość dodawania grywalnych lig w trakcie kariery.

Odnośnik do komentarza

w W7 jest to folder C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common

 

 

Przy okazji ja też mam 2 pytania.

Czemu w profilu piłkarza, przy jego wartości, mam jakąś liczbę, ale bez przecinków, tylko jakiś bełkot w postaci 3645294.

Druga sprawa, to dźwięki w czasie meczu. Mam je wyłączone, ale słyszę w głośnikach podania, wślizgi. Odgłosu strzelonych bramek, jak i odgłosów kibiców, nie uświadczyłem.

Odnośnik do komentarza

Panowie,

 

Gram w demo Arsenalem, ale nie wiem czy jest sens się sprężać. Słyszałem że później save'a można przenieść do pełnej wersji to prawda? Chciałbym też zacząć grać z większą bazą zawodników, bo w demie jest mała a nawet bardzo mała, nawet porto czy borussi nie ma połowy zawodników zawodników, będzie to można zmienić w trakcie, czy lepiej jednak czekać na pełną wersje??

 

pozdrawiam i dzięki z góry za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

daj spokój, wiem, że goła wersja czy nawet po pierwszym patchu ma kilka błędów czy niedociągnięć, ale czekać prawie pół roku żeby sobie pograć? spokojnie da się grać już po pierwszym patchu (przynajmniej tak było w poprzednich wersjach). a co do pytania kolegi wyżej to nie, nie będzie tego można zmienić w trakcie, na demie masz sejwy utworzone na małej bazie danych stąd takie braki w składach.

Odnośnik do komentarza

daj spokój, wiem, że goła wersja czy nawet po pierwszym patchu ma kilka błędów czy niedociągnięć, ale czekać prawie pół roku żeby sobie pograć? spokojnie da się grać już po pierwszym patchu (przynajmniej tak było w poprzednich wersjach). a co do pytania kolegi wyżej to nie, nie będzie tego można zmienić w trakcie, na demie masz sejwy utworzone na małej bazie danych stąd takie braki w składach.

Dlaczego daj spokój? Z FMem bywa różnie, tak samo jak z jego błędami. Jedne bywają dyskwalifikujące (słynne problemy z rejestracją w Hiszpanii) inne po prostu mocno irytują. Nie widzę nic dziwnego w tym, że są osoby, które wolą wycisnąć maks z poprzedniej wersji, a nową kupić dopiero gdy już lepsza nie będzie i na dodatek zamiast 120-130 złotych wydać połowę tej ceny.

Odnośnik do komentarza

ja mówiłem za siebie :) nie po to czekam na premierę, żeby potem ją jeszcze samemu odkładać o kolejne miesiące. biorąc za przykład tą rejestrację w Hiszpanii, ja po prostu wolałem grać w innych ligach niż czekać specjalnie aż naprawią ten błąd. SI nie jest święte, ale wydaje mi się, że niektórzy już przesadzają z tym narzekaniem na błędy. co innego jeśli rzeczywiście czynnikiem jest cena, tutaj nie sposób zaprzeczyć, że po kilku miesiącach gra jest tańsza. :) ogólnie mi chodzi o to, że da się grac już od premiery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...