Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

W Europie Polska Ekstraklasa ma 3,5 gwiazdki i jest na 8 miejscu, wśród klubów europejskich od kilku lat prowadzimy i mamy reputację globalną zajmując też 9 miejsce wśród najbogatszych. Pytanie czy przyrost do 12 gwiazdek w ciągu 20 lat nie jest za niski (na starcie była 1 gwiazdka) biorąc pod uwagę sukcesy oraz finanse. Może też wpływ na to ma, że Polska jest krajem rozwijającym się, a nie rozwiniętym? I od razu mi się nasunęło pytanie czy ten status może się zmienić z czasem?? Ale tego parametru nie będę akurat zmieniał, bo uważam, że właśnie Polska jest rozwijającym się krajem....No chyba, że po kilkunastu latach w grze dalej będzie ten status, to pomyślę gdzieś w 2060r. nad zmianą :)

Odnośnik do komentarza

Tak, ma na to wpływ. I niestety, nie zmieni się to. Czynnik niezmienny.

Na poszerzanie siatki scoutingu mają też wpływ scouci. Domyślam się, iż masz ich bardzo dobrych. A z jakiej narodowości są? Nie pamiętam jak to wyglądało w starszych wersjach FMa było, ale mając pracowników różnych nacji powiększa się znajomość "terenu".

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Witam, mam problem który się wczoraj pojawił, gram w FM2012 jestem w trakcie sezonu 18/19 w połowie grudnia wyskakuje mi błąd w grze i komunikat że brakuje pamięci (ram?) czy też że jest na bardzo wysokim poziomie, dodam że mam 16GB ramu a zużycie w tamtym momencie to około 40% całego kompa.

Zauważyłem też że są problemy z wczytaniem lub zapisem gdy waga save jest w okolicach 275-280MB, czy wy też macie takie duże save lub większe ?

Dodam jeszcze że zacząłem kombinować z usuwaniem i dodowaniem lig, w styczniu wywaliłem finlandie i norwegie udało mi się na urlopie dojść do marca 2019 i znowu błąd i nie jestem w stanie zapisac gry. Co robić ???

Bardzo liczę na waszą pomoc !!!

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Witam :)

Zacząłem właśnie przygodę w 3 lidze indonezyjskiej (straszna bida tam :P ) i chciałem zmienić kolor stroju oraz wyświetlanego tekstu w FMRTE. Jednak po wejściu tam gdzie to się zmienia, nie mam możliwości żadnej zmiany ani też dodania czegokolwiek jak na tym screenie: https://gyazo.com/ea462c507c342e245df8656e5cef5fca

Czy to oznacza, że nie da się edytować tego co chcę czy może jakoś to się da zrobić??

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...