Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak poradzić sobie z "syndromem drugiego sezonu"? Prowadzę Legię Warszawa, w pierwszym sezonie stworzyłem swoją taktykę, wszystko ładnie pięknie, kupiłem dwóch zawodników no i mam mistrza, oraz całkiem całkiem grałem w LE. W nowym sezonie zakwalifikowałem się do LM, ale w lidze straciłem już 13 goli po 10 meczach(tyle co w poprzednim CAŁYM sezonie), a strzeliłem tylko 11 i zajmuje odległe lokaty. W składzie nie zmieniłem wiele. Dokupiłem 3 grajków, ale żelazna 11 pozostaje w większości meczy ta sama, tylko jeden obrońca jest inny, ale on akurat gra dobrze. Co jest w takim razie nie tak? Jak sobie z tym poradzić i wyjść z dołka? Taktyka którą obecnie gram :

http://speedy.sh/CmrXG/4-3-3-pierwsza-Legia-cze.-2011.tac

 

 

Proszę o rady, zmiany w ustawieniu, cokolwiek!

Odnośnik do komentarza

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, swoją niewiedzą.

 

 

2222222sw.jpg

 

 

 

 

Wracając do tematu FM'a, wie ktoś co zrobić z tą skutecznością? Zmiana taktyki może?

Aby uściślić: WinRAR to program shareware, czyli jest on udostępniony bez opłat, jednak czasami po określonym czasie lub liczbie uruchomień, taki program przestaje działać lub trzeba za niego płacić.

Odnośnik do komentarza

Ile tak przeciętnie w meczu biegają Wasi najbardziej wybiegani piłkarze? Nawet nie ci na najbardziej obciążających pozycjach, ale wszyscy.

Czy komuś zdarza się, by piłkarz regularnie (co miesiąc choćby) biegał 10 kilometrów?

Ile przeciętnie przebiega Wasza drużyna w meczu?

Odnośnik do komentarza

Zaczynam ligę rosyjską Spartakiem Moskwa i jestem zawiedziony dwoma faktami.

Po pierwsze format rozgrywek w pierwszym sezonie jest zły, tzn. mecze zaczynają się w sierpniu (1 runda), rewanże na wiosnę 2012. Natomiast w rzeczywistości w tym sezonie liga rosyjska składa się z 3, a nie dwóch rund.

Po drugie rozczarowuje mnie mimo wszystko słaba reputacja Spartaka. Klub, który był kiedyś marzeniem, a teraz nikt nie chce z lepszych Rosjan do niego przejść. Rozumiem słabą postawę w ostatnich 2-3 sezonach. No ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza

Czy wyszedł już jakiś pliczek który usuwa ograniczenie w Serie A że można sprowadzić w sezonie tylko 2 graczy spoza EU ?

 

Ano, choćby tutaj - wystarczy chwilę poszukać.

 

będę musiał zaczynać grę od nowa ??

 

tam w instrukcji pisze żeby wrzucić to do folderu editor data ale ja go nie posiadam wiec musze go stworzyc ?

 

poza tym jak uruchomić to aby ten plik zaczal dzialac w grze ??

Odnośnik do komentarza

Głupie pytanie, ale gdzie sprawdzić poziom zgrania zespołu?

 

I potrzebowałbym porady w jeszcze jednej kwestii... Prowadzę Jagiellonię, nadeszła zimowa przerwa a 80% mojego składu jest nękana propozycjami z innych klubów. W składzie nie mam żadnych "super talentów", jedynie Szostko gra od czasu do czasu. Przez półtora roku sprowadziłem tylko trzech grajków, nie odniosłem żadnych spektakularnych sukcesów (mój jedyny sukces to awans z grupy z Lidze Europejskiej - w tym sezonie nie brałem nawet udziału w kwalifikacjach do rozgrywek międzynarodowych). Boję się że do rundy jesiennej przystąpię z piłkarzami z rezerw lub ze składem o bardzo niskim morale. Moje pytanie brzmi... jak utrzymać dobrą atmosferę w zespole nie sprzedając graczy takich jak Słowik, Cionek, Norambuena, Tymiński, Grzyb, Plizga, Cetkovic i Pejovic?

Odnośnik do komentarza

 

Pytanie z innej beczki: czy przy polskich juniorach z wysokim potencjałem pojawiają się u Was porównania do zawodników w stylu "Być może nowy Artur Boruc" itp.? Jeżeli komuś się zdarzył, proszę o screena, to dość ważne.

 

Mój najnowszy produkt w Legii: http://imageshack.us/f/412/marcinolowniukoverviewi.png/

 

Głupie pytanie, ale gdzie sprawdzić poziom zgrania zespołu?

 

Jeśli chodzi Ci o znajomość taktyki to wchodzisz w taktykę i po lewej masz 'znajomość'.

Odnośnik do komentarza

Co do poziomu trudności to może rzeczywiście nie jest on najwyższy... W trzecim sezonie wygrałem Ligę Europejska, drużyna Legii bez jakiś wyjątkowych grajkow (mam 8 reprezentantów Polski) sezon uwienczony zwycięstwem w LE okupuilem drugim miejscem lidze ( za Polonia). Sukces ten wydaje mi ze odniosłem dlatego iż przeciwnicy w drodze do finału LE (sporting, sochaux, altethic, man utd:) i w finale bayer lev poprostu mnie zlekcewazyli ;), ten sam "problem" mam w naszej ekstraklasie gdzie sztuka jest znaleźć motywacje do wygrywania z ostatnimi drużynami...zaznacze tez ze nic nie kombinowalem z jakimiś edytorami itp. Nie mam nic przeciwko aby za 3 lata jakaś Polska drużyna w rzeczywistosci tez zwojowala coś w europie ;)

Odnośnik do komentarza

Głupie pytanie, ale gdzie sprawdzić poziom zgrania zespołu?

 

Jeśli chodzi Ci o znajomość taktyki to wchodzisz w taktykę i po lewej masz 'znajomość'.

 

Nie, nie... W 2011 było coś takiego jak "Raport dot. Zespołu" u asystenta... Tam były informacje na temat zgrania czy ogólnego morale zespołu. Teksty typu "Piłkarze byliby w stanie oddać za siebie życie" czy "Zespół potrzebuje zgrania" , pamiętasz? W 2012 nie mogę tego znaleźć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...