Skocz do zawartości

alternatywa dla TV, czyli kanały z YouTube'a


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

wspomniany mrzez Miśka Igor Presnyakov, wirtuoz gitary

z let's playerów ogladam ThrashingMada, facet gra głównie w gierki z jakimśtam podłożem historycznym - https://www.youtube.com/channel/UC7XQsqlrMy5ztcWBMd_Up0g
czajnikowy.pl - https://www.youtube.com/user/mailpatplvlog o herbacie. Opowiada bez większego nadęcia i zna się na herbatce, jak mało kto.
Snookerroomru https://www.youtube.com/channel/UC4I5ToBKOfpMT5iNs124ijw- koleś wrzuca powtorki większości wartych uwagi rzeczy w światku snookeroowym

Odnośnik do komentarza

A znacie coś fajnego kulinarnego? O polskiej, normalniej kuchni ;).

Piotr Ogiński czyli Kocham gotować

 

Z rzeczy, które subskrybuję:

 

Tomasz Kopyra - wiadomo, najpopularniejszy piwny bloger na świecie

Z Dupy - nie jest to humor dla białych kołnierzyków, ale ja taki lubię :)

Po cudzemu - Arlena robi dobrą robotę w kwestii edukowania gimbazy, jak należy mówić po angielsku

Mówiąc inaczej - a z kolei Paulina robi to w obrębie języka polskiego

Pyta.pl - kiedyś byli śmieszniejsi, ale nadal bywa dobrze - odcinki z Kongresu Kobiet czy Marszu Szmat to klasyka

Merriam-Webster - ciekawostki językowe po angielsku, bardzo polecam, ale rzadko wrzucają filmiki

Kelthuz - mimo całego mojego hejtu na spierdolenie Tomka, to nadal człowiek o wielu celnych spostrzeżeniach w sprawach bieżącej polityki, tylko trzeba oglądać przez mocne sito, no i dobrą muzę daje, trzepiąc hajs na spierdolonych kucach - propsy

The Food Emperor - najbardziej zajebisty vloger kulinarny we wszechświecie...

Epic Meal Time- ...tuż obok EMT ;)

Martin Lechowicz - Martina znać po prostu trzeba, bardzo trzeźwy umysł, człowiek, który swoją wiarę traktuje zupełnie inaczej niż moherowe berety, a do tego wolnościowiec

Odnośnik do komentarza

Ja mam trzy subskrypcje, które śledzę intensywnie:

 

Wspominane Cinemassacre (głównie dla obłędnego AVGN i ciekawego Board James), AngryJoe, którego bardzo lubię za bardzo..hmmm...graczowe recenzje.

Z polskich, których tu nie wspomniano czesto zaglądam na kanał NRGeeka, który ma śmieszkową serię "Zagrajmy w crapa", ale robi też masę innych rzeczy - od streamowania gier, recek starych gier i nowych, przez testy sprzętu a kończąc na pogaduchach o popkulturze, książkach, komiksach i prezentowaniu swoich rapsów (bodajże ma ksywe Kamikaze oidp)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 7 miesięcy później...
  • 4 lata później...

Mam kanał warty odkurzenia tego starożytnego tematu :) 

Mark Felton Productions

Dr Mark Felton jest brytyjskim doktorem historii, który specjalizuje się w II Wojnie Światowej. Co wyróżnia jego kanał od innych? Otóż dr Felton wyszukuje nieznane epizody wojny, które "umykają" mainstreamowi i ukazuje je w doskonale przygotowanych filmikach, podpartych zarówno merytorycznie, jak i wizualnie. Serdecznie polecam.

Kilka perełek, które dla mnie były całkowitym zaskoczeniem jeśli chodzi o wiedzę dot. IIWŚ

US Army i Wehrmacht walczący przeciwko SS

Arabscy i czarnoskórzy żołnierze walczący dla Niemiec

Bitwa o pomnik Bitwy Narodów

Ostatnie pojedynki powietrzne 8 maja 1945

 

@Feanor @Nigel

  • Lubię! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...