Skocz do zawartości

Czy da się jakoś wygrywać, jak się nie umie grać?


XardasKSP

Rekomendowane odpowiedzi

Znudzilo mi sie granie Harstad, zalozylem nowa kariere i klub z Polskiej ligi dal mi oferte. Wybralem Wisloke Debice wybralem najlepszych graczy jakich sie dalo sciagnac na wypozyczenie.... Nawet prowadzilem w lidze ale oczywiscie na wiosne bez powodu regularnie zaczynaly mi dziady przegrywac. Lidera 4-0 natlukly a z byle czym dostaly 3-1 no i skonczyly na 4tym miejscu bedac wczesniej na pierwszym z 5ma punktami przewagi. Nierazajac sie probowalem kolejny sezon niby zaczelo sie jako tako potem dwa razy w zad bo rywale 3 strzaly i 3 gole, moje dziady 26 strzalow i 2 gole. Potem juz bylo dobrze ale komputer wylosowal ze kontuzje lapie mi kazdy atakujacy zawodnik az nie bylo wiecej zmian i z 2-0 prowadzenia 5-2 w zad.

 

Kolejny mecz latwo idzie bramka..... i ostatni OPS kontuzjowany. Wiec daje dwoch napastnikow ale wiem juz ze bedzie g.... no i oczywiscie wolnego dostal rywal i gol, potem moi atakuja atakuja z 10 strzalow celnych i gola strzelaja jakims cudem..... za chwile kontra rywali jeden strzal jeden gol. Gotowe 2-2 lider ma 10 punktow przewagi po 9 meczach. A i jeszcze grupy pomieszalo po pierwszym sezonie ze zrobilo malopolsko-swietokrzyska z 20stu zespolow do ktorej mnie dodalo a inne niektore po 16scie.... Nieda sie awansowac praktycznie z Polskiej IV ligi w FM 2015..... mozna miec graczy z PA 130 ale komputer zadba zeby rywal strzelal z kazdej okazji jaka ma a tobie losuje kontuzje i obrone bramkarza rywali. A potem se wylosuje ze 8-0 wygrasz zeby niby ze uczciwie losuje bylo......

 

Serio tak to wyglada jakby gra byla ulozona zaprogramowana ze maja celowac w kontuzje zawodnikow gdzie najmniej zmiennikow i potem kontuzja zmiennika, ze maja ciagle sie przewracac i tracic kondycje a jak mimo to i tak sa lepsi to nietrafiac w bramke a rywal kazdy strzal odrazu gol..... serio co strzela rywal to normalnie gol odrazu...

Odnośnik do komentarza

Mieszasz coś w treningu? Coś w taktyce, jak wygrywasz? W taktyce na groźniejszych rywali i na outsiderów?


 

 

A i jeszcze grupy pomieszalo po pierwszym sezonie ze zrobilo malopolsko-swietokrzyska z 20stu zespolow do ktorej mnie dodalo a inne niektore po 16scie

Pewnie są źle granice grup ustalone.

Odnośnik do komentarza

Mieszasz coś w treningu? Coś w taktyce, jak wygrywasz? W taktyce na groźniejszych rywali i na outsiderów?

 

 

A i jeszcze grupy pomieszalo po pierwszym sezonie ze zrobilo malopolsko-swietokrzyska z 20stu zespolow do ktorej mnie dodalo a inne niektore po 16scie

Pewnie są źle granice grup ustalone.

 

Taktyke czasem zmieniam z Sir Goal a lot na Tinkermans jak ze slabymi nie moge wygrac. Lecz ogolnie liga tak rowna ze sie roznia morale a nie jakoscia zawodnikow. Druzyna ktora miala byc nr.1 jest ostatnia w tabeli bo moralniaka zlapali jak z nimi wygralem mecz otwarcia ligi 4-0. Zeby zaraz potem z druzyna prognozowana na 16 miejsce z 20 druzyn przegrac 2-1 (i ktora to wlasnie prowadzi o 10 punktow). Co do lig to sciagnalem to co na necie bylo aka paczka Polskich niskich lig. I sie pomieszaly po pierwszym sezonie z lubusko podkarpackiej mnie wstawilo na malopolsko swietokrzyska.

 

A co do ustawienia to jak wygrywam nic nie zmieniam chyba ze wygrywac zaczalem Tinkermanns to wtedy na Sir Goal a lot ale wtedy to zawsze wygrane. Ale jak gram normalnie to jak mi za dobrze zaczyna isc to mi komputer kontuzjuje najlepszego napastnika, jego zastepce, ofensywnego pomocnika i jego zastepce tez i jednoczesnie najlepszego rozgrywajacego. A obroncy ciagle graja jak lachy a Maja wysokie i PA przyszle i obecne PA. Chyba ze to bramkarz jest lachem ze co celny strzal to wpuszcza ale ten rezerwowy robi to samo a dodatkowo podaje do rywali jeszcze przy wykopie.

 

A jak zlapia serie to moga 5 meczow z rzedu wygrac az komputer wykontuzjuje wszystkich atakujacych i jest porazka zlamane morale i koniec marzen o awansie. Tak jakby dla gry bylo najwazniejsze morale i nic innego sie nieliczylo.

Odnośnik do komentarza

niezła bajka o tych kontuzjach :D tłukłem goal a lot w Fm15 całą europę i nie widziałem takich anomalii

A tlukles w nizszej lidze ?

 

Bo mi sie wydaje ze albo boisko slabe i slabe osrodki treningowe i dlatego. Albo moj komputer mnie nienawidzi.

 

Ah i czy grajac ta taktyka odczuwales ze przeciwnik ma duzo wysza szanse zeby strzelic bramke jak ma sytuacje bramkowa? Oraz 10tki zmarnowanych wlasnych sytuacji z przodu i takie wyniki: Moje dziad 23 strzaly 13 celnych, rywal 2 strzaly 2 celne. Posiadanie pilki 58 % - 42 % Wynik: 2-2

Odnośnik do komentarza

 

 

A tlukles w nizszej lidze ?

zaczałem nią grać od trzeciego szczebla z pięciu

 

 

 

Albo moj komputer mnie nienawidzi.

come on, trochę powagi ;-)

 

 

czy grajac ta taktyka odczuwales ze przeciwnik ma duzo wysza szanse zeby strzelic bramke jak ma sytuacje bramkowa?

nie, jak zobaczyłem, że taktyka "żre", przeszedłem na instant result

 

Oraz 10tki zmarnowanych wlasnych sytuacji z przodu i takie wyniki: Moje dziad 23 strzaly 13 celnych, rywal 2 strzaly 2 celne. Posiadanie pilki 58 % - 42 % Wynik: 2-2

poza wynikiem duża liczba strzałów i niska skuteczność to cechy charakterystyczne tej taktyki. remis raz na jakiś czas się zdarzał, wtedy zazwyczaj grałem w wersji home, away w pozostałych meczach lub też nie korzystałem z instant result, wtedy taktyka działała lepiej.

Odnośnik do komentarza

 

A tlukles w nizszej lidze ?

zaczałem nią grać od trzeciego szczebla z pięciu

 

 

 

Albo moj komputer mnie nienawidzi.

come on, trochę powagi ;-)

 

 

czy grajac ta taktyka odczuwales ze przeciwnik ma duzo wysza szanse zeby strzelic bramke jak ma sytuacje bramkowa?

nie, jak zobaczyłem, że taktyka "żre", przeszedłem na instant result

 

Oraz 10tki zmarnowanych wlasnych sytuacji z przodu i takie wyniki: Moje dziad 23 strzaly 13 celnych, rywal 2 strzaly 2 celne. Posiadanie pilki 58 % - 42 % Wynik: 2-2

poza wynikiem duża liczba strzałów i niska skuteczność to cechy charakterystyczne tej taktyki. remis raz na jakiś czas się zdarzał, wtedy zazwyczaj grałem w wersji home, away w pozostałych meczach lub też nie korzystałem z instant result, wtedy taktyka działała lepiej.

 

 

Ja zawsze ogladam kazdy mecz i czasem probuje motywowac zawodnikow, zmieniam jak ktorys zmeczony etc. itd. Ale normalnie co atak przeciwnika to za chwile gol. Byly takie opcje np. gralem przciw Wisla II i wygrywam 1-0. Nagle w ciagu 8 miu minut w 2giej polowie rywal wbija 3 gole, potem moi dalej atakuja jakby nigdy nic wbijaja jeszcze jednego i porazka 3-2. Albo gralem z Unia Tarnow z drugiego miejsca ktora w teorii powinna byc pod koniec tabeli (w ogole nic z przewidywan przed sezonowych sie nigdy niesprawdza co do tego ktory rywal jest mocny). No i dobrze idzie ale zaczelo sie i trach podstawowy napastnik kontuzja, wiec wchodzi rezerwowy atak jego pierwszy i gol, potem pomocnik gol. A potem kontuzje takie ze moga dalej grac z nia rezerwowego napastnika i OPSa.... a nie mam na kogo zmienic. Wiec rywal kontaktowa w 1 polowie, a drugiej poprostu znisczyli mnie 4 gole i 5-2 dostaje. Co akcja gola wbijali.

 

Kolejny mecz pieknie prowadze 1-0 po golu OPSa mojego kolejnego. Ale druga polowa i tak kontuzja OPSa (juz nie mam nawet w rezerwach wiecej OPSow) wolny dla rywala i 1-1. Potem dalej falowe ataki moje juz gram 2 NPS bo nie mam OPSa zeby wstawic. Ale jakims cudem moj pomocnik trafia w bramke i nie w bramkarza i 2-1 jest...... i oczywiscie koncowka meczu podanie z boku pod nogi napastnika przeciwnika i on odrazu laduje bramke bo przeciwnik nigdy nie marnuje sytuacji w mojej grze praktycznie. 2 ataki dwa gole rywala. 10 punktow straty do lidera ktory w teorii mial byc ogonem ligii oraz brak OPSow i dziady jako MC bo wszystko wykontuzjowane. A FM czycha na najlepszego napastnika czuje to podskornie ze marzy by og tez kontuzjowac. PS. Eryk Ceglarz super talent do wypozyczenia z Cracovi, jak nie ma kontuzji to laduje wiecej bramek niz meczow w ktorych gra.

 

Normalnie mam ochote od nowa zgrac trener bez klubu.... no bo jakims cudem jak moi gracze nieznaja taktyki to idzie im lepiej niz jak sa w niej biegli.... Im dalej w gre tym gorzej i wiecej kontuzji mimo ze coraz lepszy sklad i wszystko niby coraz lepiej. Moze w FM 2016 poprawili kontuzje ale niechce mi sie od nowa instalowac wszystkich lig, szukac po forach idealnej taktyki i logopackow sciagac zebym mial w kazdej lidze druzyny z logo jako herbem.

Odnośnik do komentarza

 

 

logopackow sciagac zebym mial w kazdej lidze druzyny z logo jako herbem.

Logosy pasują te same co wcześniej. Bez problemu. Chodzi o ID klubów, a te się bardzo zmieniają.

 

Co do taktyki- jak grasz na gotowcach, to weź pod uwagę dwie rzeczy:

- taka taktyka jest pod konkretny zespół, umiejętności graczy itd. Czasu pasowania jednej taktyki do wszystkiego już dawno minęły. Jasne, dobra taktyka może być i jedna, ale... Ale! trzeba mieć graczy o odpowiednich umiejętnościach. Zauważ, że np. na FMBase te fajne taktyki, z wieloma golami, niesamowitymi wynikami są grane w zespołach pokroju Tottenham, Man Utd itd. Tam nikt nie układa taktyki pod zespół z III ligi polskiej.

Dla takich zespołów w taktyce najważniejsza jest prostota. Np można zastosować bez PI.

- nawet w 16. nie wygrasz wszystkiego od razu. Jakby była taka możliwość, to by świadczyło o ułomności silnika meczowego i AI.

Odnośnik do komentarza

 

logopackow sciagac zebym mial w kazdej lidze druzyny z logo jako herbem.

Logosy pasują te same co wcześniej. Bez problemu. Chodzi o ID klubów, a te się bardzo zmieniają.

 

Co do taktyki- jak grasz na gotowcach, to weź pod uwagę dwie rzeczy:

- taka taktyka jest pod konkretny zespół, umiejętności graczy itd. Czasu pasowania jednej taktyki do wszystkiego już dawno minęły. Jasne, dobra taktyka może być i jedna, ale... Ale! trzeba mieć graczy o odpowiednich umiejętnościach. Zauważ, że np. na FMBase te fajne taktyki, z wieloma golami, niesamowitymi wynikami są grane w zespołach pokroju Tottenham, Man Utd itd. Tam nikt nie układa taktyki pod zespół z III ligi polskiej.

Dla takich zespołów w taktyce najważniejsza jest prostota. Np można zastosować bez PI.

- nawet w 16. nie wygrasz wszystkiego od razu. Jakby była taka możliwość, to by świadczyło o ułomności silnika meczowego i AI.

 

 

Ale ta taktyka podobno wlasnie jest prosta i niezwykle skuteczna, do tego uzylem "poza FMowego" scouta zeby miec najlepszych mozliwych grajkow jakich mozna wypozyczyc do druzyny. W tym takiego Ceglarza PA 130 i ktory wbil 22 gole w pierwszym sezonie mimo ze 3 miesiace mial kontuzje a w drugim w 8 meczach 11 goli.

 

Rozumiem ze FM musi byc trudny i nieda sie wygrac wszystkiego tylko czemu na poczatku jest jak powinno byc a pozniej im dluzej sie gra tym trudniej bo FM zamiast zmienic swoja taktyke albo zrobic cos ciekawego. To poprostu jak dla mnie zaczyna oszukiwac z losowaniem. Coraz wiecej kontuzji, coraz wiecej niecelnosci chociaz posiadanie pilki oraz ilosc celnych strzalow (bramkarze rywali supermeni) rosnie ciagle i widac progres w grze tak gra daje regres w osiaganych wynikach.

 

Wyglada jakby komputer nadrabial braki taktyczne i ustawienia losowaniem ze jak wyjdzie atak druzyny rywala to odrazu jest gol, oraz losowaniem kontuzji zawodnikow kluczowych i koniecznie w jednym miejscu aby nie bylo kogo wystawic. Tymczasem druzyna komputera ktora ma awansowac nie myli sie nigdy ciagle wygrywa i osiaga rekord ligi punktowy. Tak bylo w 1 sezonie i tak pewnie w 2gim bedzie.... Rozumiem zeby AI zmienilo sobie taktyke zebym widzial co jest zle. Ale jak wszystko jest dobrze bo dominuje tylko ze ich bramkarz broni jak w pasji + niezawsze moi trafiaja w bramke.... ale skutecznosc Maja dobra niby.... A rywal co atak i strzal odrazu gol + plaga kontuzji ktore nie wiem skad sie biora..... Jak wroce z pracy do domu wbije sava moze ktos zobaczy czy to normalne jest czy poprostu moj komputer mnie nienawidzi. Bo tak sie czasem czuje ze mi ekstra pechowo losuje bo nie wie jak zmienic swoja gre pod ta taktyke zeby normalnie jakos a nie ekstremalnym szczesciem mnie zalatwiac + kontuzjami.

 

Zobaczcie sobie wystawcie druzyne do gry to wyglada jakby gral Real z Kozla wolka. Tylko ze wynik jest 2-2 na koniec albo inny niepasujacy do tego co dzialo sie na boisku, posiadania, liczby strzalow celnych i niecelnych.

Odnośnik do komentarza

Nie zgodzę się z Tobą. Moim Wrexham, gdzie muszą grać sami Walijczycy, jestem już w Championship. Nie zaobserwowałem totalnie tego, o czym piszesz. Nie wygrywam wszystkiego, jak leci, ale co sezon mam awans.

Nie używam żadnych pomocy, buduję skład sam na wyszperanych zawodnikach, którzy mi pasują pod kilkoma względami.

Mecze dziwne się zdarzały: prowadzę 2-0, skończyło się 3-2 albo 2-2 itp. Ostatnio wygrałem u siebie 6-0, później przegrałem z piątym zespołem 4-1, ale moja wina- pobawiłem się innymi ustawieniami.

 

Kontuzje są, i co śmieszniejsze- w trakcie meczu, nie na treningu. IMO to jest lekki bug tej wersji, ale nie są one przesadzone. Czasem kontuzja w 69. minucie, po meczu zawodnik z mniejszą tylko kondycją, bez urazu.

Odnośnik do komentarza

Nie zgodzę się z Tobą. Moim Wrexham, gdzie muszą grać sami Walijczycy, jestem już w Championship. Nie zaobserwowałem totalnie tego, o czym piszesz. Nie wygrywam wszystkiego, jak leci, ale co sezon mam awans.

Nie używam żadnych pomocy, buduję skład sam na wyszperanych zawodnikach, którzy mi pasują pod kilkoma względami.

Mecze dziwne się zdarzały: prowadzę 2-0, skończyło się 3-2 albo 2-2 itp. Ostatnio wygrałem u siebie 6-0, później przegrałem z piątym zespołem 4-1, ale moja wina- pobawiłem się innymi ustawieniami.

 

Kontuzje są, i co śmieszniejsze- w trakcie meczu, nie na treningu. IMO to jest lekki bug tej wersji, ale nie są one przesadzone. Czasem kontuzja w 69. minucie, po meczu zawodnik z mniejszą tylko kondycją, bez urazu.

 

Tyle ze ja sie niczym nie bawie a wyniki nie wynikaja z jakiejs cudownej taktyki komputera przeciw mojej. Bo w kazdej bedzie mial jakas sytuacje tylko z nieziemskiej skutecznosci rywali w niektorych meczach. Do tego lider zawsze nieziemskie liczby wykreca nawet jak jest nim druzyna typowana na 16 miesjce przed sezonem. Wyglada tak jakby komputer gral na maxie szczescia zawsze.

 

I zawsze masz takie wyniki nigdy nie "oszukales" ze cos ci nie odpowiadalo i powtorka. Bo ja nigdy nie oszukalem ale normalnie juz nie wiem co robic we Wrzesniu nikogo nie wypozycze bo okienko zamkniete a 3ch OPS kontuzjowanych, zostal jeden napastnik bo 2ch kontuzja.... Nie mam jak zestawic ataku nie ma kto grac i w kazdym meczu obowiazkowo kontuzja albo dwie....

 

Nie ma szans awansowac ale chcialem poprawic gre ale im lepiej moi znaja taktyke im wiecej dobrych graczy zebralem tym wiecej mam kontuzji i komputer szczescia. Rozumiem wpadke ale nie regularne remisowanie albo przegrywanie z 2-0 na 3-2 w 8 minut oraz inne anomalie caly czas gdzie komputer ma maxa szczescia. Kazdy mecz wyglada jakby moi byli Barcelona a przeciwnik druzyna z Litwy od statystyk po gre na boisku tylko wynik surrealistyczny. I nie wiem co zmienic zeby bylo skuteczniej.... raz tylko komputer mi wylosowal normalny mecz to wygralem 4-0 a przeciwnik majac 3 strzaly ani razu niezdobyl gola. A tak to co akcja przeciwnika to gol.... A bramkarz dobre statystyki i rezerwowy broni tak samo tylko gorzej wyrzuca i wykopuje.... Obrona niby dobra...

Odnośnik do komentarza

Nie wczytywałem nic. Na awanse dawałem sobie w każdym momencie po dwa lata. Udawało się lepiej.

Taki urok tej gry. Mi tam pasuje.

Komputer nie oszukuje, nie na maxa szczęścia.

 

Jak wroce do domu wbije sava na net. Jakby sie komus chcialo zobaczyc bo wrecz to nie do wiary jest takie wyniki przy takiej ilosci sytuacji i dokladnie takie kontuzje zawsze tam gdzie bola najbardziej. Pewnie takie wrazenie zludne ale serio jak sie dominuje w meczu i sa strzaly celne po 10++ i 25++ totalnie. A przeciwnik ma 2-3 ataki to sie czlowiek czuje ze cos jest nietak. I najlepsze ze w meczu z druzyna np. z I ligi lub Ekstraklasy to oni maja z 10 atakow i tyle nie wbija co te slabe druzyny w 2ch atakach. Poprostu kosmicznie bez sensowne wyniki. I do tego jak jakas druzyna komputera nie wazne czy slaba czy dobra zacznie wygrywac to wygrywa rowno caly sezon i rekord punktow stuka w lidze.

Odnośnik do komentarza

Takie granie i w normalnej piłce jest spotykane, żadne czary.

Dajesz taki sam styl i mentalność na każdego rywala?

 

Tak nic nie zmieniam czasem w drugiej polowie pod koniec albo wczesniej jak przegrywam daje Tinkermans ofensywna zamiast Sir Goal a lot i pomaga wbic gola najczesciej a potem powrot do poprzedniej zanim sie przeciwnicy zdaza sie rozpedzic i sytuacji narobic. Raz gralem dluzej Tinkermans to sie z 2-0 szybko zrobilo 4-2 dla rywala. Dobra jest na chwile zeby wbic "na chama" (niezawsze dziala) ale otwiera na kontry rywala a rywale maja prawie 100 % skutecznosc w mojej grze.... podchodzaca pod podejrzenie komputera o wyjatkowa nienawisc do mnie w losowaniu xD

 

Juz kiedys jeden skonczyl tragicznie od FMa :D komputer xD

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak nic nie zmieniam czasem w drugiej polowie pod koniec albo wczesniej

i tu też jest pies pogrzebany. Przyjeżdża słabiak, który muruje się, a Ty lecisz na nich ofensywnie. To jak mają się Twoi dobrać do bramki? W tym momencie- nijak.

Takich to najlepiej wciągnąć na swoją połowę i skontrować. Itd. Na jednej/dwóch sztywnych taktykach nie zajedziesz daleko grając słabym zespołem, bez odpowiednich graczy pod takie taktyki.

Odnośnik do komentarza

 

Tak nic nie zmieniam czasem w drugiej polowie pod koniec albo wczesniej

i tu też jest pies pogrzebany. Przyjeżdża słabiak, który muruje się, a Ty lecisz na nich ofensywnie. To jak mają się Twoi dobrać do bramki? W tym momencie- nijak.

Takich to najlepiej wciągnąć na swoją połowę i skontrować. Itd. Na jednej/dwóch sztywnych taktykach nie zajedziesz daleko grając słabym zespołem, bez odpowiednich graczy pod takie taktyki.

 

 

Ale moi sie dobieraja laduja 2 budy w kazdym meczu, ale slabiak przyjezdza ma dwie kontry i 2 gole. Albo przeblysk gry i 3 gole w 8 minut ma rywal.... Pozatym tinkermans jest plynna a ta druga sztywna kontra. Do tego na slabiaka ofensywna tinkermans latwiej wcisnac niz ta kontra. Tylko ofensywna odslania tyly....

 

http://www.filedropper.com/wislokajakby sie komus chcialo zobaczyc i mecze jakie byly i co mozna zrobic i czy serio takie statystyki sa mozliwe...

Odnośnik do komentarza
Ale moi sie dobieraja laduja 2 budy w kazdym meczu, ale slabiak przyjezdza ma dwie kontry i 2 gole

Aż tak bardzo to nie jest dziwne. Grasz ofensywnie, pchają się do przodu Twoi. Rywal wychodzi z dwoma kontrami, czyli pewnie ma przewagę liczebną i dwa razy trafia. Ja tu nic nadzwyczajnego nie wiedzę.

 

 

Pozatym tinkermans jest plynna a ta druga sztywna kontra.

Z tą sztywnością chodziło mi o stosowanie cały czas tego samego bez brania pod uwagę wydarzeń boiskowych, czyli np strzelenia dwóch bramek.

 

 

Do tego na slabiaka ofensywna tinkermans latwiej wcisnac niz ta kontra. Tylko ofensywna odslania tyly....

I tu piszesz właśnie to, co jest w pierwszym zdaniu.

Odnośnik do komentarza

 

Ale moi sie dobieraja laduja 2 budy w kazdym meczu, ale slabiak przyjezdza ma dwie kontry i 2 gole

Aż tak bardzo to nie jest dziwne. Grasz ofensywnie, pchają się do przodu Twoi. Rywal wychodzi z dwoma kontrami, czyli pewnie ma przewagę liczebną i dwa razy trafia. Ja tu nic nadzwyczajnego nie wiedzę.

 

 

Pozatym tinkermans jest plynna a ta druga sztywna kontra.

Z tą sztywnością chodziło mi o stosowanie cały czas tego samego bez brania pod uwagę wydarzeń boiskowych, czyli np strzelenia dwóch bramek.

 

 

Do tego na slabiaka ofensywna tinkermans latwiej wcisnac niz ta kontra. Tylko ofensywna odslania tyly....

I tu piszesz właśnie to, co jest w pierwszym zdaniu.

 

 

Tylko co z tym zrobic jak nawet nastawieniem na kontre to slabiak potrafi strzelic, i jedyne co jest dziwne to ze normalnie powinno im sie rownie czesto nie udawac strzelic z kontry jak im sie udaje.

 

Tak czy inaczej gdyby komus sie chcialo to z radoscia przyjalbym jakis pomysl na 3cia taktyke zeby cos zrobic? I jakis pomysl czemu na kluczowych pozycjach jest po 3ch kontuzjowanych zawodnikow naraz :D

 

Jakby komus sie chcialo otworzyc sava i zobaczyc sytuacje....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...