Skocz do zawartości

Czy da się jakoś wygrywać, jak się nie umie grać?


XardasKSP

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe wiem jak to jest. Co do FM to ja ostatnio gram po kilkanaście godzin dziennie. Wczoraj całą noc zarwałem, a dziś byłem nie do życia i przespałem pół dnia. Teraz wieczór się zbliża więc zaraz znowu pewnie odpalę swój save i cała nocka pójdzie. Gra uzależnia bardzo mocno. Co do piłki nożnej i sytuacji z Polonią Warszawa, to ja to samo przeżyłem, ale z sąsiadką Polonii Legią. Do dziś dnia stoi mi przed oczami jak Marcin Mięciel nie wykorzystał sam na sam z bramkarzem Wisły Kraków o mało co a bym zszedł wtedy na zawał na stadionie. Wypada tylko życzyć Ci szczęścia i samych zwycięstw, bo kto raz wpadł w FM a ten już nie wyjdzie z uzależnienia :)

Odnośnik do komentarza

Hehe wiem jak to jest. Co do FM to ja ostatnio gram po kilkanaście godzin dziennie. Wczoraj całą noc zarwałem, a dziś byłem nie do życia i przespałem pół dnia. Teraz wieczór się zbliża więc zaraz znowu pewnie odpalę swój save i cała nocka pójdzie. Gra uzależnia bardzo mocno. Co do piłki nożnej i sytuacji z Polonią Warszawa, to ja to samo przeżyłem, ale z sąsiadką Polonii Legią. Do dziś dnia stoi mi przed oczami jak Marcin Mięciel nie wykorzystał sam na sam z bramkarzem Wisły Kraków o mało co a bym zszedł wtedy na zawał na stadionie. Wypada tylko życzyć Ci szczęścia i samych zwycięstw, bo kto raz wpadł w FM a ten już nie wyjdzie z uzależnienia :)

I to pomimo tego ze ta gra jest naprawde podla i ciagle trzeba zaczynac od nowa, tym razem oczywiscie nowa taktyka okazala sie gorsza od starej. Najpierw oczywiscie zdobylem wiecej punktow niz ta stara w pierwszej polowce sezonu aka dokonczeniu 2014. Oczywiscie o 2 mniej od Follo ktore awansowalo. No to drugi sezon taki jak ten gdzie stara taktyka awansowalem. Wszystko super pieknie cudnie..... no i tak wygrywam w lidze potem remis na wyjezdzie juz marnie ale tu 1 runda pucharu Norwegii cala druzyna szarych zawodnikow i dyma moich dziadow 4-2 na boisku moich dziadow.... Trudno moze wredny FM potem wygrywam i wygrywam Na 5 meczow 4 wygrane i 1 remis w lidze. Nadchodzi Alta (tak spadla w tej wersji do 2 ligi (3ciej) zamiast liderowac w 1 i awansowac do Tippeligaen (Ekstraklasa). Alta ma 2 punkty i bije ja kazdy. Mecz ze mna i moje dziady przyjmuja 6-0 w zad..... I wszystko by bylo dobrze mimo tego bo potem znow wygrywam z kazdym pokolei jak leci 4 mecze z rzedu. Po 10ciu kolejkach 25 punktow...... I nagle do dziadow z MO IL jada i dostaja 4-0 w dupe, potem dyma ich Senja takie dziady co ich normalnie lalem po 6-0. To 2-0 juz prowadze a scierwo moje traci nagle dwie bramki tamci strzelaja wszystko co im najdzie i dowalaja jeszcze dwie, Jedna sytuacja = gol. 4-2 przegrywam moje dziady strzelaja gola ale dostaja kolejnego w dupe i potem juz tylko do 4-5 redukuja. No i mecz z Mjøndalen ktore tez gra o awans przegrywaja 1-0 juz pewne liderowanie sie zegna Alta i Mjøndalen wpadaja na miejsce lidera a ja mam nadzie ze moje odpadki jeszcze cos zagraja no i nagle wpada Fjellstad-Thomassen w pole karne Mjøndalen strzela i jeeest.... a tu skurwinox spalonego pokazuje a ja rzucam komputerem o podloge. I tak sie konczy kolejny sezon bo zapamietalem gre gdzies nie wiem jak dawno temu. I czas od nowa od poczatku.....

Odnośnik do komentarza

PS. FM jakies ma surrealistyczne wyniki nie pasuja do rzeczywistosci bo jak druzyna ktora ciagle wygrywa nagle 6-0 dostaje a potem dalej wygrywa.... to jakby np. legia miala nagle dostac 6-0 albo Piast w Ekstraklasie. Nie zdarzy sie cos takiego ze tak wezmie ktorys z tych klubow nagle a potem dalej beda wygrywac. Bez sensu FM moze FM 2016 bedzie lepsze ale nie gram jeszcze bo czekam na nizsze ligi Polskie, herby i zeby ktos super taktyke jakas zrobil xD

Odnośnik do komentarza

PS. nic z tego nawet grajki bez klubu jak maja wiekszy potencjal to niechca do dziadostwa w Harstad. Poprostu czuja chyba przez skore ze to siedlisko dziadow skonczonych :D Ale poto jest gra zeby nawet skonczone dziady jakos wepchnac na szczyt. PS. Wyzwanie do ludzi tworzacych kariery: niech ktos zacznie Harstad IL w FM 2015 i zobaczy jak mu pojdzie (zaczynajac jako bezrobotny trener niedzielny pilkarz bez licencji).

Odnośnik do komentarza

@MaKK w koncu sie udalo ale troche oszukalem ale tego juz nie da sie poprawic przy grze od nowa ze wiem jacy zawodnicy sa najlepsi w wojewodztwie Troms fylke. Kupilem 4ech grajkow bo na tyle budzet pozwalal i jest jazda 7 meczow z rzedu wygrane i bedzie awans odrazu w pierwszej polowce sezonu gry. Tak czy inaczej nie da sie zapomniec ktorzy zawodnicy sa dobrzy wiec no coz jakos usmierza to moje poczucie uczciwosci gram ucziciwie od poczatku a ze wybieram grajkow "dobrych" ktorzy chca do Harstad IL bo nie moge zapomniec. No coz prawdziwy trener moze znac dobrych w wojewodztwie xD

Odnośnik do komentarza

Sprawdzilem w edytorze ktorzy maja najlepszy potencjal w wojewodztwie bo tylko tacy przyjsc chca. Prawdziwy trener nie ma edytora :D , ale tego juz niezapomne co widzialem wiec trudno. Gra sie toczy uczciwie od calkowitego poczatku.

Ale korzysta taki trener z bazy FMa :p

Odnośnik do komentarza

Podlosc FMa jest niezmierzona 9 meczow wygranych z rzedu juz myslalem sobie ze awans w pol sezonu bo normalnie by tak bylo. A tu okazuje sie ze Follo wszystko wygrywa bo FM wyczul ze ja wygrywam..... a nigdy tak nie bylo i mecz z Follo sedzia im daje karnego i wygrywaja 1-0...... podlosc FMa niezna granic.... a mialem 64 % posiadanie pilki i 18 strzalow do 2ch..... I po awansie pewnie teraz bo Follo juz nic nie przegra przez 6sc ostatnich meczow. FM by nie byl soba gdyby inaczej sie zdarzylo.....

Odnośnik do komentarza

http://i.imgur.com/MEV7fvD.png Tyle setek, w tym karny zmarnowany, a i tak remis z takim rywalem... No nie jesteś sam :D Jak już tam gdzieś pisałem, trzeba mieć masę cierpliwości.

Taaa tylko prowadzisz w tabeli. A FM na mnie sie uwzial Follo wygralo 8 meczow z rzedu jak to im sie nigdy nie zdarzalo a do tego sedzia dal dwie czerwone w meczu z Kjelsås i sie 3-3 skonczylo. Musial sie upewnic ze Follo awansuje napewno.... w meczu z nimi dal karnego dla Follo i 1-0 porazka. Ta gra jest wredna specjalnie. Jakby wiedziala kto ma wygrywac i jak ma sie tabela ukladac w zaleznosci od tego jakie sie osiaga wyniki. Jak gra sie o spadek w 1 divisjon to wtedy spadkowicze maja ponad 35 punktow. A jak gra sie awans to utrzymuje sie druzyna z 16 punktami..... Nierozumiem tego jakby jakies oszustwo bylo wbudowane w gre.

Odnośnik do komentarza

Tia, a świstak siedzi i zawija :keke:

Czyli jak coś się sporo wygrywa (np. ja w sezonie ligowym bez porażki) to też oszustwo wbudowane? Kaman! Przygrywasz i tyle.

A jak to wytlumaczysz ze Follo dopasowuje sie do mojej gry? I to ze gram se ostatni mecz sezonu mam wyrabane bo jest 0-0 i Follo wygrywa 2-0 a tylko moje zwyciestwo a ich remis daje mi awans. I co sie dzieje w 80 minucie Kjelsås gol, w 90+2 kjelsås karny i gol i 2-2. A moje dziady 0-0 i 2 punkty od awansu. Czy to nie perfidia gry jakas ze specjalnie tak zrobiono zeby czlowieka wkurwialo na MAXa .... a jak wygrywalem 9 z rzedu to Follo tez a nigdy zadna druzyna nie wygrala 9 z rzedu a tyle sezonow gralem. Tylko wtedy jak ja tez....

Odnośnik do komentarza
A jak to wytlumaczysz ze Follo dopasowuje sie do mojej gry?

 

Tym fragmentem zdania odpowiedziałeś sobie sam :p

 

Moim zdaniem zawsze w lidze każdej znajduje się...jakby to powiedzieć...hmm.. nasz antagonista, z którym zawsze mamy pod górkę. Grając przez tyle lat w różne wersje skłaniam się ku takiemu właśnie stwierdzeniu ;) Zawsze się znajdzie team, który oprze się naszej grze, niezależnie co zrobimy i tak będzie silny opór. Ja np. w każdym FMie mam wielki problem z Porto. Kim bym nie grał, nie mogę ich przeskoczyć.

Odnośnik do komentarza

 

A jak to wytlumaczysz ze Follo dopasowuje sie do mojej gry?

 

Tym fragmentem zdania odpowiedziałeś sobie sam :P

 

Moim zdaniem zawsze w lidze każdej znajduje się...jakby to powiedzieć...hmm.. nasz antagonista, z którym zawsze mamy pod górkę. Grając przez tyle lat w różne wersje skłaniam się ku takiemu właśnie stwierdzeniu ;) Zawsze się znajdzie team, który oprze się naszej grze, niezależnie co zrobimy i tak będzie silny opór. Ja np. w każdym FMie mam wielki problem z Porto. Kim bym nie grał, nie mogę ich przeskoczyć.

 

Nie ma antagonisty akurat tak zagrali bo moi dobrze grali.... i dopasowywali sie tak zeby na MAXa bylo to wnerwiajace. Jeszcze po meczu z nimi bezposrednim FM pisze ze sedzia im podarowal karnego. Tak jakby sie programista gry chcial ponabijac z gracza tak to sie czasem odczuwa. Tylko gra sie dopasowuje jak moi graja piach to reszta ligi piach a spadkowicze maja po 30 cos punktow. Jak moi graja mistrzowsko to 2 conajmniej zespoly oprocz mojego graja jak z nut, a tylko moi sie potykaja to tamci tez.... normalnie jak jakas parodia. No i nie mam jak najlepszego obroncy zatrzymac...... bo odchodzi zawsze do jakichs dziadow z wyzszej ligi w lutym przed calym nowym sezonem i nawet juz 1 divisjon nie moge go odzyskac a ma potencjal prawie 130 jak na tych ogorkow to idealnie tylko moj napastnik ma 7mke potencjal.... a reszta dziady dziadusy.

Odnośnik do komentarza

Hahaha uwielbiam taki bulwers bo jest niejako takim głębokim ja. Szczególnie jak napisałeś że strasznie "wkurwia" to już padłem.

 

Mam czasami podobne myśli wywołane nerwami. Jak strzelają mi w doliczonym czasie gola ważącym o zwycięstwie lub remisie. Wtedy też rzucam bluzgami ale pod kierunkiem moich graczy i nie wyszukuję teorii spiskowych ze strony SI.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...