Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

M8 przy próbie logowania pojawia się komunikat:

[#2000] Nie masz uprawnień do przeglądania tego forum. Zostałeś zbanowany na tym forum.

 

Oczywiście nic mu nie wiadomo, co do tego, żeby został zbanowany, więc to pewnie jakiś błąd techniczny, którzy leży po stronie CMF, tak?

Odnośnik do komentarza

Podziękowania dla tych, którzy zdecydowali się wesprzeć finansowo CMF w styczniu i lutym. Przypominam, że cały czas czekamy na kolejne wpłaty, a każde wsparcie będzie nagradzane promocją do grupy Przyjaciel CMF. Stan konta na dziś to 855 zł i 92 gr. W kwietniu czeka nas kwartalna opłata za serwer, więc konto zostanie uszczuplone o 373,32 złotych. W maju czeka nas przedłużenie domeny co będzie się wiązało z kosztem około 55 złotych. W lipcu kolejna opłata za serwer. Do tego czasu mamy zapewnione fundusze. Mimo to zachęcam do kolejnych wpłat. Szczegóły w tym temacie. W imieniu społeczności tworzącej CM Forum z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się, czy nie byłoby dobrym pomysłem założenie tematu o wychowankach, w których dopuszczalne byłoby tylko chwalenie się swoimi młodymi gwiazdami. Powinno odbywać się to na zasadach rekordów: tylko i wyłącznie udokumentowane screenami opisy zawodników. Wedle uznania forumowicze mogliby podawać dane ukryte (np. zawodnik ma PA tylko 160, a ja zrobiłem z niego gwiazdę obrony Premiership) bądź tylko ogólne informacje: drużyna, liga, wiek zawodnika (kiedy został wygenerowany), pozycja, plus ewentualnie krótki opis treningu, jaki został zastosowany do stworzenia gwiazdy.

 

Dzięki temu moglibyśmy się dowiedzieć, który forumowicz przoduje w kreowaniu talentów i jak tego dokonuje.

Odnośnik do komentarza

Ja bym proponował ciut zmodyfikować koncepcję M8_Pl o fredów których udało nam się ściągnąć do klubu w wieku do 17 lat. Powód jest prosty, bardzo rzadko generują się w klubach prowadzonych przez gracza zawodnicy naprawdę godni uwagi. Większe prawdopodobieństwo jest, że w jednym roku w jednym klubie w Uzbekistanie pojawią się 2 roboty (pozdro dla kumatych ;) ).

Odnośnik do komentarza

Right. Dostałem też PW w sprawie zmiany umiejscowienia tematu, bo są chętni do zgłaszania wychowanków ze starszych wersji gry. Zakładanie oddzielnych tematów dla różnych wersji też się nie sprawdzi, bo może się okazać, że będzie po pięć wpisów maks. Więc gdyby MT miał jakiś pomysł gdzie to przenieść, żeby wszyscy mogli się skumulować, to byłoby fajnie. Wszak od 2006 r. temat treningu jest nie ruszony, a mówimy tu o regenach, więc ani zależności od bazy nie ma, ani od niczego z grą związanego. Dzięki z góry za wsparcie :)

Odnośnik do komentarza

Ja bym proponował ciut zmodyfikować koncepcję M8_Pl o fredów których udało nam się ściągnąć do klubu w wieku do 17 lat. Powód jest prosty, bardzo rzadko generują się w klubach prowadzonych przez gracza zawodnicy naprawdę godni uwagi. Większe prawdopodobieństwo jest, że w jednym roku w jednym klubie w Uzbekistanie pojawią się 2 roboty (pozdro dla kumatych ;) ).

 

Podbijam propozycję. Choć w tej sytuacji mam przypuszczenia, że pojawi się bardzo wiele wpisów :).

Odnośnik do komentarza

Ja bym proponował ciut zmodyfikować koncepcję M8_Pl o fredów których udało nam się ściągnąć do klubu w wieku do 17 lat. Powód jest prosty, bardzo rzadko generują się w klubach prowadzonych przez gracza zawodnicy naprawdę godni uwagi. Większe prawdopodobieństwo jest, że w jednym roku w jednym klubie w Uzbekistanie pojawią się 2 roboty (pozdro dla kumatych ;) ).

 

Podbijam propozycję. Choć w tej sytuacji mam przypuszczenia, że pojawi się bardzo wiele wpisów :).

 

Ja jestem przeciw. Argument, że rzadko w naszym klubie pojawiają się potencjalne gwiazdy i zależy to w dużej mierze od szczęścia jakoś do mnie nie przemawia. Wychowanek to wychowanek. Wystarczy mieć scouting rozszerzony na cały świat a nie wydać nawet grosza na rozbudowę szkółki młodzieżowej i w ten sposób co roku można sobie pościągać kilkunastu najzdolniejszych juniorów i zasypać cały temat screenami. A jak wiadomo ilość nie znaczy jakość ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...