Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Informacyjnie - wzrośnie koszt płatności za subskrypcję IPS Forum.

 

Quote

 

Hello!

I’m writing to you to let you know about a few changes to your Invision Community license.

Don’t worry, it’s not bad news, but there is a price increase, so let’s get that out of the way first and then get onto the good stuff.

We’re switching to annual renewals with a modest price increase. The new renewal cost changes are as follows (per year):

Forums: was $50, now $80 (increase of $2.50/month)
Blogs: was $20, now $30 (increase of $0.83/month)
Gallery: was $20, now $30 (increase of $0.83/month)
Downloads: was $20, now $30 (increase of $0.83/month)
Pages: was $30, now $45 (increase of $1.25/month)
Commerce: was $70, now $95 (increase of $2.08/month)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
On 1/2/2022 at 12:43 PM, Pulek said:

Komu wpłacić pieniądze żeby zostać Przyjacielem FMF?

Kilka zmian w tym temacie:

  1. Skarbnikiem zostałem wybrany ja. Zaktualizowaliśmy dane do przelewu w stosownym temacie.
  2. Dodaliśmy opcję szybkiej płatności online przez Revoluta, żeby nie trzeba było ręcznie wklepywać przelewu (i można dodać GIF-a).
  3. Dodaliśmy rangę Przyjaciel Forum FM na Discordzie. Póki co jest jedynie honorowa, bez dodatkowych uprawnień, ale będziemy się zastanawiać, czy i co do niej dodać. (Wpłata na forum daje także rangę na Discordzie.)
  4. Od teraz płatny boost serwera na Discordzie daje rangę Przyjaciela na forum na tych samych zasadach co zrobienie przelewu.
  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, verlee napisał:

@tio i @kolek23 — dzięki za wpłaty! 💖

 

Nastała mała pomyłka, którą właśnie zauważyłem. Zgodnie z nowymi zasadami, @barrti @Reaper @Seju nie muszą wpłacać w styczniu, ponieważ są aktywnymi boosterami serwera. Uwzględniłem to na liście wpłat.

Nie to, że popędzam, ale wspomnienie tio i kolka trochę mnie zaniepokoiło, bo przelewałem chyba już koło 18… :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...