Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
5 minut temu, Reaper napisał:

Bardzo fajne pasywno-agresywne komentarze :) a cos wartosciowego i merytorycznego masz do napisania?

 

A Ty co od razu tak po chamsku do mnie? Mam napisać że forum rozkwita? Zobacz co tu się stało w ostatnich tygodniach. 

2 minuty temu, lad napisał:

Społeczność żyje i ma się bardzo dobrze. Powiedziałbym nawet, że lepiej niż kiedykolwiek.

 

A mnie wasz discord nie interesuje, tylko to, że forum można tak naprawdę zamknąć. Nie ma sensu tego dalej opłacać w takim stanie.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

W sumie już nim jest, więc może i tak. Szkoda tylko że mnie discord nie interesuje, a tutaj zawsze miło było sobie wejsc i poczytać nawet taka Marynie.

 

 

Przy okazji, mam pytanie techniczne. Czy my mamy włączone boty które robią tłum na forum pod postacią gości? Bo cały czas (nawet w środku nocy) jest ich 50-60 a przeglądają tak lotne tematy jak livescore IO w Londynie, mistrzostw swiata w RPA czy taktyki do fm10. 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Scorpio said:

Przy okazji, mam pytanie techniczne. Czy my mamy włączone boty które robią tłum na forum pod postacią gości? Bo cały czas (nawet w środku nocy) jest ich 50-60 a przeglądają tak lotne tematy jak livescore IO w Londynie, mistrzostw swiata w RPA czy taktyki do fm10. 

Nope, prawdopodobnie to roboty wyszukiwarek i jakieś zewnętrzne crawlery.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Scorpio napisał:

W sumie już nim jest, więc może i tak. Szkoda tylko że mnie discord nie interesuje, a tutaj zawsze miło było sobie wejsc i poczytać nawet taka Marynie.

Bo wlasnie, poczytac. Wchodzisz tu z nastawieniem, ze ktos inny ma ci dostraczac rozrywki, zamiast z zamiarem napisania czegos samemu.

  • Lubię! 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza

Fakt, forumek umarł i niestety będzie imo tylko gorzej, a te 3 dniowe przerwy w Maryni są smutne. Ja rozumiem popularność wśród pewnych osób discorda, ale niestety stanowi konflikt interesów z CMF. Dla wielu osób rozmowa tam jest zbyt dynamiczna i utrudnia dołączenie do rozmowy, gdyż chuj wie, czy wczoraj rano nie było już poruszanego tego tematu. Ja na discorda wchodzę sporadycznie, gdy doskwiera mi nuda i jakoś tak ciężko mi się wpierdolić w środek rozmowy, bez poznania całej genezy rozmowy. Tak wiem, można przescrollować, ale jest to dla mnie mniej czytelne niż na forum, gdyż zanim nadrobię to gadka może być już na inny temat. Samemu lubiłem możliwość przeczytania ściany postów z weekendu kilka dni później, do kawki jak znalazł, a jeśli ktoś wraca do postu z przed kilku dni to nic nienormalnego. Z discorda nie zrezygnujemy, bo jednak dla wielu to krok na przód oraz fajne urozmaicenie. W tej chwili nie widzę rozwiązania w tej sprawie innego niż utworzenie Fmowego site'a, uśmiercenie całkowicie forum oraz przerzucenie luźnej formy na discorda, gdzie byłaby skupiona społeczność wokół strony, a nie forum, które nie ma obecnie racji bytu. Taka FMowa platforma imo miałaby rację bytu, gdyż można połączyć streamy, strefy tekstowe, podcasty, czy nawet przemyślenia na inne nie fmowe tematy. Tak wiem, istnieje Myfootballmanager, ale my byśmy mogli pokazać jak zrobić to dobrze. :P Nie podoba mi się idea usunięcia forum, ale imo niestety nie ma innej drogi. 

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...