Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra. Zaczęli chodzić jak porobiłem boczne ścieżki do osiedli. Jednakże nadal nie chodzą na spacer. Każdy ma cel podróży (klinika, park, itd.). Co ciekawe, pojawił się też pies. OK, miasto ma 11 tys. i zaczynają się problemy z ruchem, zwłaszcza na rondach. Trzeba będzie je rozbudować.

Odnośnik do komentarza

no ja wczoraj kulturalnie dobiłem ze 150k do 165 i coś mnie podkusiło aby zrobić event 1000 opuszczonych budynków, więc podniosłem drastycznie podatki w strefach o małym zagęszczeniu... ludność spadła po evencie do 155k, a po jego zakończeniu o kolejne 20k poszybowała w dół, nie polecam takich praktyk

 

porobiłem sobie infrastrukturę kolejową i ... mam ogromne koszty utrzymania, a uzysk z wożenia pasażerów jest mikry, u Was kolej też pochłania koszty rzędu 40k $ ? linie pasażerskie do okoła miasta na stacjach obsługują max. 60 pasażerów, jak dla mnie kpina lekka

 

spotkałem się z zatorem kolejowym na jednym z kranców, ale po odpływie 30k ludzi zatór znikł... jakieś rady jak te zatory rozładować w tani sposób ?

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze zaprojektowane to 20-25k, ale sporo tego jest pokrywane przez rozwój przemysłu i usług przez to spowodowany.

Jak możesz to staraj się wrzucać stacje towarowe blisko dzielnic z usługami w centrum miasta, spowodujesz sporo hałasu, ale usługi będą miały bliżej zaopatrzenie i będą mniej korkować autostrady.

Odnośnik do komentarza

Problemem jest to, że większość z nich chce skręcać, a jako, że jest jeden pas ze skretem, to wszyscy się tam będą pchali. Druga rzecz, czy ty koniecznie potrzebujesz te wszystkie ciężarówki w mieście? Dasz radę je wyrzucić na boczne drogi? Jak tak to wydaj zakaz dla nich z dekretow dla dzielnicy.

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze zaprojektowane to 20-25k, ale sporo tego jest pokrywane przez rozwój przemysłu i usług przez to spowodowany.

Jak możesz to staraj się wrzucać stacje towarowe blisko dzielnic z usługami w centrum miasta, spowodujesz sporo hałasu, ale usługi będą miały bliżej zaopatrzenie i będą mniej korkować autostrady.

czy tory pod ziemią kosztują w utrzymaniu znacznie więcej ? bo przez to że ich nie robiłem sporą ich część musiałem puścić pod ziemią.

 

http://i.imgur.com/htecx0e.jpg

 

Pobudowałem sześciopasmówki, a idioci jeżdżą jak na obrazku... Jak rozkorkować miasto? Mam solidną komunikację autobusową i metro.

zobacz gdzie jadą ciężarówki i do tego punktu poprowadź autostradę a nie drogę 6 pasmową, też tak robiłem i to ogromny błąd. prioryetem dla aut w grze jest najkrótszy czas dotarcia, na autostradzie auta osiagaja najwieksza predkosc i chetniej ja wybieraja jak 6 pasmowkę
Odnośnik do komentarza

Nie odnowią się, w zakładce z surowcami masz tam pokazane zużycie ich i można sobie policzyć. Jak chcesz tego uniknąć to rób albo leśny albo rolnictwo, albo zwykły przemysł. One nie wymagają żadnych surowców, inną opcją są też biura, które mają dwie duże przewagi nad przemysłem a) nie produkują tyle pojazdów b) można je bezpiecznie wrzucić do dzielnicy mieszkalnej i ludzie się nie wkurzą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...