Skocz do zawartości

Ekstraklasa


Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę tematu o Ekstraklasie to wrzucę tu:

 

ODKRYCIE SEZONU 2014/2015:
Miroslav Covilo (Cracovia Kraków)
Bartłomiej Drągowski (Jagiellonia Białystok)
Michał Helik (Ruch Chorzów)
Tomasz Kędziora (Lech Poznań)
Łukasz Zwoliński (Pogoń Szczecin)
BRAMKARZ SEZONU 2014/2015:
Bartłomiej Drągowski (Jagiellonia Białystok)
Dusan Kuciak (Legia Warszawa)
Mariusz Pawełek (Śląsk Wrocław)
Matus Putnocky (Ruch Chorzów)
Grzegorz Sandomierski (Zawisza Bydgoszcz)
OBROŃCA SEZONU 2014/2015:
Paulus Arajuuri (Lech Poznań)
Łukasz Burliga (Wisła Kraków)
Tomasz Kędziora (Lech Poznań)
Michał Pazdan (Jagiellonia Białystok)
Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa)
POMOCNIK SEZONU 2014/2015:
Kasper Hamalainen (Lech Poznań)
Tomasz Jodłowiec (Legia Warszawa)
Karol Linetty (Lech Poznań)
Semir Stilić (Wisła Kraków)
Łukasz Trałka (Lech Poznań)
NAPASTNIK SEZONU 2014/2015:
Grzegorz Kuświk (Ruch Chorzów)
Orlando Sa (Legia Warszawa)
Patryk Tuszyński (Jagiellonia Białystok)
Kamil Wilczek (Piast Gliwice)
Łukasz Zwoliński (Pogoń Szczecin)
TRENER SEZONU 2014/2015:
Henning Berg (Legia Warszawa)
Jerzy Brzęczek (Lechia Gdańsk)
Michał Probierz (Jagiellonia Białystok)
Mariusz Rumak (Zawisza Bydgoszcz)
Maciej Skorża (Lech Poznań)
Nominacje do nagród za ten sezon.
Ja próbując być obiektywnym dałbym tak:
Odkrycie: Drągowski
Bramkarz: Drągowski
Obrońca: Arajuuri (człowiek skała, przy nim nawet Kamiński wygląda jak obrońca)
Pomocnik: Trałka
Napastnik: Wilczek
Trener: Probierz
e: swoją drogą dziwi mnie brak Douglasa, jak nie chcieli dawać za dużo graczy Lecha to dałbym go za Kędziorę. Obaj grali bardzo dobrze, ale dla mnie Szkot mimo wszystko trochę lepszy.
Odnośnik do komentarza
Odkrycie: Drągowski
Bramkarz: Drągowski
Obrońca: Arajuuri
Pomocnik: Hamalainen
Napastnik: Tuszyński
Trener: Probierz

Berg na 1,a Skorża na 5 miejscu to jakiś pierdolony żart chyba. Napastnicy to samo. Tuszyński,Wilczek czy Zwoliński dużo bardziej zasługują niż Kuświk czy Sa.

Hamalainen też jakoś nie rzucał mi się w oczy, a brak w czołówce pomocników chociażby Gajosa. Nie wiem kto to wybiera,ale powinien przestać to robić.

 

To są nominacje. Kolejność alfabetyczna ;)

Odnośnik do komentarza

Co do Hamalainena to bronią go wyłącznie liczby, które wyglądają naprawdę dobrze. Gorzej z grą, Fin często przechodzi obok meczu, wiosna w jego wykonaniu bardzo słaba. Zresztą ta ofensywa Lecha jest mocno nierówna, to samo można napisać też o Pawłowskim czy Gergo. Potrafią zagrać fantastycznie, a potem przez x czasu być strasznymi hamulcowymi.

Odnośnik do komentarza
Odkrycie & Bramkarz: Drągowski
Chyba nie ma o czym dyskutować, nastolatek wchodzi z buta do pierwszego składu czołowego klubu Ekstraklasy, w sumie żadnych większych baboli nie popełnił, a parę punktów Jadze na pewno dał.
Obrońca: Arajuuri
Fin jest zdecydowanie najlepszym obrońcą w Polsce, mega pewność interwencji, bardzo mi się podoba jego wyczucie czau kiedy interweniować, rzadko się zdarza mu iść na raz. Chociaż gdyby Gerson grał cały sezon i na takim poziomie jak zazwyczaj to on byłby moim wyborem
Pomocnik: Linetty
Niesamowicie się rozwinął, dużo daje zarówno w obronie jak i w ataku. Bardzo mi się podoba to w nim, że nie stoi w miejscu tylko z sezonu na sezon jest coraz lepszy, czego nie można powiedzieć o wielu naszych młodych talentach. Za grube pieniądze pójdzie na zachód, ale myślę że za rok, jeszcze jeden sezon powinien pograć w Lechu i wtedy ruszać do jakiejś mocnej ligi. Może do Southampton jak odejdzie Schneiderlin (pół żartem pół serio)
Napastnik: Wilczek
20 goli mówi za siebie. Taki wynik w przeciętnej drużynie Piasta to mega wynik, do tego równa forma przez cały sezon, jak już zaczął strzelać to nie zdarzały mu się dłuższe przestoje bez gola. Ciekawe gdzie trafi po sezonie, podobno mocno chce go Lechia.
Trener: Probierz

Trafił na stare śmieci i wrócił na dobre tory. W sumie z młodzieżowców i odrzutów z innych klubów zdołał stworzyć świetny zespół. Dla Berga czy Skorży miejsce na podium to jednak minimum, a Probierz bardzo pozytywnie zaskoczył.

Odnośnik do komentarza

Odkrycie & Bramkarz: Drągowski

Chyba nie ma o czym dyskutować, nastolatek wchodzi z buta do pierwszego składu czołowego klubu Ekstraklasy, w sumie żadnych większych baboli nie popełnił, a parę punktów Jadze na pewno dał.

Obrońca: Arajuuri

Fin jest zdecydowanie najlepszym obrońcą w Polsce, mega pewność interwencji, bardzo mi się podoba jego wyczucie czau kiedy interweniować, rzadko się zdarza mu iść na raz. Chociaż gdyby Gerson grał cały sezon i na takim poziomie jak zazwyczaj to on byłby moim wyborem

Pomocnik: Linetty

Niesamowicie się rozwinął, dużo daje zarówno w obronie jak i w ataku. Bardzo mi się podoba to w nim, że nie stoi w miejscu tylko z sezonu na sezon jest coraz lepszy, czego nie można powiedzieć o wielu naszych młodych talentach. Za grube pieniądze pójdzie na zachód, ale myślę że za rok, jeszcze jeden sezon powinien pograć w Lechu i wtedy ruszać do jakiejś mocnej ligi. Może do Southampton jak odejdzie Schneiderlin (pół żartem pół serio)

Napastnik: Wilczek

20 goli mówi za siebie. Taki wynik w przeciętnej drużynie Piasta to mega wynik, do tego równa forma przez cały sezon, jak już zaczął strzelać to nie zdarzały mu się dłuższe przestoje bez gola. Ciekawe gdzie trafi po sezonie, podobno mocno chce go Lechia.

Trener: Probierz

 

Trafił na stare śmieci i wrócił na dobre tory. W sumie z młodzieżowców i odrzutów z innych klubów zdołał stworzyć świetny zespół. Dla Berga czy Skorży miejsce na podium to jednak minimum, a Probierz bardzo pozytywnie zaskoczył.

Widzę ze kolega mnie uprzedził w 100%

Linetty to dla mnie największe pozytywne zaskoczenie tego sezonu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...