Skocz do zawartości

Projekt - 'Polish League Eldorado'


el_eldorador

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wszyscy znają mnie z beznadziejnych opowiadań jak i również z stworzenia bazy danych FM13 dla Luksemburgu. Teraz jednak chce się zając innym projektem - Co ma na celu PLE? - stworzenie realistycznej bazy danych dla Polski. Czyli stworzenie zawodników jak i ulepszenie domyślnej bazy FM-a 15. Pierwsze kroki zostały poczynione i tak powstał pierwszy patch - PLE 0.1 który ulepszył w miarę moich umiejętności bazę FM-a dla Polski (dodane niektóre transfery okna zimowego i ca, pa parunastu graczy zmieniony). Mam prośbę - wielu piłkarzy nie mogę obejrzeć na video z internetu czy też o nich przeczytać - proszę was, jeżeli wczytacie bazę danych i będziecie mieli jakieś uwagi (nie ma jakiegoś utalentowanego młodzika bądź danych gracz ma za duży potencjał lub obecne umiejętności, finanse itd) to proszę mnie o tym poinformować.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym dodać nawet dalsze ligi (4,5 itd) jednakże nie potrafię sam zrobić struktur ligi i wolę zając się piłkarzami z całej polski (dodane zostaną teamy z innych lig nawet okręgowych gdy znajdę jakiegoś kozaka który powinien być w fmie), jednak jeżeli ktoś się takim czymś zajmuje chętnie mogę połączyć siły dla wspólnego dobra.

Odnośnik do komentarza

Kolejna część - 0.2

 

Co zostało udoskonalone?

- CA, PA graczy z niższych lig.

- Transfery w Polsce na datę 26.01.2015

- Trenerzy 'Menadżerowie' wszystkich klubów w Polsce (Ekstraklasa, 1L, 2L, 3L)

- Aktualizacja nazw niektórych klubów.

- Dodanie paru młodziaków do klubów z niższych lig.

 

Pare ssów:

 

0.2.1 0.2.2

 

Co w 0.3:

- Aktualizacja reputacji.

- Aktualizacja transferów na datę wydania tej części.

- Aktualizacja stadionów i ich nazw.

- Dodanie kolejnych juniorów.

- Dokończenie aktualizacji nazw klubów.

Odnośnik do komentarza

Kolejna część - 0.3

 

Co zostało udoskonalone?

- Aktualizacja reputacji.

- Aktualizacja transferów na datę 31.01.2015

- Aktualizacja stadionów i ich nazw.

- Dodanie kolejnych juniorów.

- Dokończenie aktualizacji nazw klubów.

 

Co w 0.4:

- Eksperymenty ze stworzeniem drugiej ligi.

- Stworzenie wszystkich zespołów trzeciej ligi (tych których nie ma w grze, bo są takie)

- Kompletne kadry wszystkich klubów z T-M, 1L, 2L

- Aktualizacja transferów na datę wydania tej części.

Odnośnik do komentarza

Obecnie jedynym problemem są dla mnie sprawy finansowe klubów 2-3 L, jeżeli ktoś ma jakieś informacje o długach badź 'bogatych' inwestorach to proszę pisać na PW.

 

Co do pracy nad patchem - zostały mi 3-4 drużyny z podlasko-warmińsko-mazurska (3L) i wszystkie z pomorsko zach (3L) więc nie długo będę testować, uzbrójcie się w cierpliwość.

Odnośnik do komentarza

Kolejna część - 0,4

 

Jak dodać patcha do gry?

 

Dla Windowsa 8.1 - Dokumenty --> Sports Interactive --> Football Manager 2015 --> editor data --> (tutaj wklej)

 

Co zostało udoskonalone?

 

- Dodana została 2L i 3L do gry.

- Stworzenie wszystkich zespołów trzeciej ligi

- Kompletne kadry wszystkich klubów z T-M, 1L, 2L

- Aktualizacja transferów na datę (14.2.2015)

 

Jak można mi pomoc?

 

Jeżeli ktoś jest fanem bądź recenzentem któregoś z tych klubów:

- Wołania Woła Rzędzińska

- WKS Wieluń

- Warmia Grajewo

- Victoria Września

- Swornica Czarnowąsy

 

To proszę o napisanie do mnie na PW, gdyż strony internetowe tych klubów i inne dodatkowe strony nie pomagają mi zrobić kadr tych zespołów.

 

IV Liga Polska

 

Jeżeli chcesz żeby twój ulubiony klub z czwartej ligi był kompletnie stworzony to odezwij się do mnie i prześlij jakieś kluczowe informacje: (kadra + kto trenuje) a wtedy na pewno będziesz mógł pograć swoim klubem w moim patchu.

 

fix

 

Będziecie się mogli spodziewać fixu do tego patcha, gdyż stworzenie IV Ligi Polskiej powinno trochę zając.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Od jutra wracam do tworzenia patcha po krótkim urlopie z mojej strony. Mam już około 50% bazy czwartoligowej stworzonej, brakuje jednak paru kluczowych elementów które od jutra będę tworzył.

 

Jeżeli ktoś chce to można mnie również wesprzeć przez podanie kadry i kluczowych informacji o klubach z czwartej ligi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...