Skocz do zawartości

Dobry sztab szkoleniowy


Vhaeraun

Rekomendowane odpowiedzi

Determinacja, dyscyplina i motywowanie liczą się do każdego reżimu, dodatkowo: Trening siły i aerobiku - liczy się oczywiście umiejętność trenowania kondycji przez trenera, do treningu panowania nad piłką: przede wszystkim technika, plus mniej ważna mentalność, do treningu gry w ataku liczy się umiejętność trenera "ofensywa" i mniej - taktyka, do treningu strzałów liczy się technika (bardziej) i ofensywa. Do treningu stałych fragmentów gry liczą się ofensywa, mentalność i technika. Do treningu gry w defensywie liczy się umiejętność trenera "obrona", do treningu taktyki - umiejętność treningu taktycznego :) a do obydwu treningów bramkarzy liczą się rzecz jasna umiejętności trenowania bramkarzy, i coś pewnie jeszcze, tyle że tu już nie wiem, który atrybut trenera na co ma jakiś wpływ... Reszty poszukaj w necie, albo znajdź jakiś coach calculator czy coś w tym stylu :)

Odnośnik do komentarza

Coś jest nie tak z moim FM szukałem ponad godzine JEDNEGO trenera na 5 gwiazdek i nie znalazłem szukałem w baźie danych małej i dużej.

Przykład jak wyszukuje

Trener od Taktyki

 

Taktka x2 Mnoże to wszystko o podaną wartość i spisuje końcowy wynik

Determinacja, poziom dyscypliny, motywowanie x1

 

Przechodze do wyszukiwania sztabu wybieram atrybuty podane up zaznaczam opcje minimum 15 i szukam który ma najwięcej a jeżeli jest i dużo podnosze tak statystyki żeby zostali tylko najlepsi. Nie wiem może tego nie ogarniam wyszukiwania proszę o jakieś wskazówki jeżeli źle to wykonuje.

 

Edit.

 

Korzystam z tego:

http://www.cmrev.com/artykuly/czytaj/Budujemy-sztab-szkoleniowy_-czyli-1_-dzien-pracy-w-nowym-klubie.html

Odnośnik do komentarza

Nierealistyczne transfery tzn Wysokie ceny za słabych zawodników?

Jeżeli o to chodzi to nie wyszukuje normalnych ale jeżeli kogoś chce kupić musze sporo nadpłacić żeby w ogole porozmawiać. Gram FC Barceloną wiem że to żadne wyzwanie ale jestem wielkim fanem Barcy.

Odnośnik do komentarza

Nigdy mi się nie udało, choć to jest możliwe. Jak chcesz przyczitować (w sensie - udać, że znasz wszystkich trenerów świata), tu masz listę:

 

http://www.mypassion4footballmanager.com/2013/10/football-manager-2014-best-coaches.html

 

Ale nawet tutaj nie wszystkie role mają 5*

 

Dzięki może mi to pomoże a można to pobrac i wrzucić do folderu z grą?

Odnośnik do komentarza

Zrezygnowałem z szukania sztabu. Może ktoś mi doradzić jakiego BR kupić dobrego aktualnie mam Hugo Lloris kupiłem go po połowie sezonu 2013/2014 grał perfekcyjnie mało wpuszczał a w nowym sezonie 2014/2015 wpuszcza gole jak dziecko małe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...