Skocz do zawartości

Prezes klubu utrudnia mi pracę!


Rekomendowane odpowiedzi

Czytam, i widzę pewną niekonsekwencję :) od dwóch sezonów żadnych kar dla zawodników, a w tym samym klubie doszedłeś do trzydziestego sezonu mniej więcej, wcześniej pokazując zawodnikom, że z Tobą nie ma żartów. Może po prostu limit kar uznawanych przez grę za nieuzasadnione wyczerpał się, co spowodowało rozwiązanie umowy o pracę bez zachowania okresu wypowiedzenia :)

Odnośnik do komentarza

Nie prowadzę Aue od samego początku, czyli 2005 roku :) Wcześniej prowadziłem wiele innych drużyn i to w tychże prowadziłem je pewną ręką, bo to jest zwyczajnie niemożliwe, by przez całą kadencję wszyscy, którzy przewijali się przez drużynę, byli nieskazitelni :) Samo Erzgebirge objąłem w 2026 roku, będąc już uznanym w europie szkoleniowcem. W Regionallidze Nord, 2. Bundeslidze i przez pierwsze półtora sezonu w samej BuLi piłkarze nie dawali mi powodu do sięgania po środki dyscyplinarne, czasem tylko były jakieś przypadki opuszczania treningów, ot tyle. Po raz pierwszy piłkarze zaczęli sprawdzać, na ile mogą sobie ze mną pozwolić, w połowie sezonu 2030/31. Wtedy jeszcze sprowadziłem ich na ziemię podobnie, jak robiłem to w innych zespołach i zaczęli grać, jedynie prezes się zbiesił i tak już zostało. W zakładce "Informacje" w profilu klubu jestem w "Ulubieńcach", dla prawie wszystkich piłkarzy również jestem ulubieńcem, a murem za mną stoją sukcesy z klubem, który przed moim przyjściem nie miał na koncie żadnego trofeum, zero sezonów w BuLi i gnił permanentnie w Regionallidze.

 

Czyli reasumując, "ze mną nie ma żartów" odnosiło się do przekroju całej, prawie trzydziestoletniej kariery, a nie do zaledwie sześcioletniej kadencji w FC Erzgebirge Aue :>

Odnośnik do komentarza

Otóż to. Powiedziałem sobie, że jeżeli w nowym sezonie dalej moje "gwiazdy" będą olewać sprawę, zwijam interes. Mam już nawet na oku ciekawe kluby w Regionallidze (liga niemiecka to w FM 2006 moja ulubiona, mam tam największe osiągnięcia), więc ze znalezieniem nowego wyzwania nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...