Skocz do zawartości

CM 03/04 Club Update 13/14


szkodi

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zgłosić zdublowanie zwycięzców Ligi Europy. Mianowicie zespoły które wygrały PU/LE od sezonu 2003/2004 do sezonu 2012/2013 są wpisani 2 razy. Zenit zamiast jednego triumfu ma dwa. A Sevilla lub Atletico zamiast dwóch zwycięstw ma ich cztery

Dzieki za zgloszenie. Poprawione:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zgłaszam zdublowanie zawodnika. w Germinale Berschot (chyba tak się pisze) jest Moussa Dembele, a w Tottenhamie Mousa Dembele. Data urodzenia ta sama, z tym, że ten z Tottenhamu 10 lata starszy. Bramkarz Timo Hildebrand 10 lat młodszy niż powinien. Ale nie pamiętam w jakim był klubie na początku gry. Chyba w Schalke 04

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zawodnicy z zanizonym wiekiem z Porto i kilku innych klubow zostali juz edytowani. Hildebrand rowniez juz poprawiony.

 

Co do najnowszego update'u to nie ma szansu na przelom wrzesnia/pazdziernika bo bedzie sie konczyc okienko, a nie posiadam 10 pomocników którzy codziennie pomagaliby lub pokazywali kolejne transfery w zespołach z danych lig. Mówimy tu raczej najwcześniej o końcówce października jeśli grupa CM Club się nie powiększy aktywnymi członkami.

 

Nie będę nikogo okłamywał, że dużo się dzieje bo od około 5 tygodni za dużo nie aktualizuję. Robię to tylko z dojścia. Mam największy projekt na głowie w swojej karierze zawodowej i nie mogę go zabombić :| Na szczęście już prawie ukończony.

Odnośnik do komentarza

Nazwa druzyny a pozniej imie i nazwisko i transfery in i out. Przedluzenia kontraktow tez mile widziane, choc sobie poradze bez tego.

 

Jesli ktos chcialby pomoc w ilosci spotkan rozegranych w kadrze to bedzie to tez mile widziane, a dane bede potrzebowal na 1 lipca.

Odnośnik do komentarza

Wysle Ci arkusz w excelu.

 

Oficjalnie moge tez poinformowac, ze od poniedzialku bede wolny, bo w pracy bedzie wszystko ogarniete wiec ruszamy z ofensywa.

 

Macie jakies opinie co do tego kto powinien byc porazajaco lepszy lub gorszy w nowej edycji upa?

Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że lepsi to powinni być: Bramkarze: Navas(Levante), Ochoa(jego to chyba nie ma nawet w bazie danych ;)), Enyeama(Lille). Obrońcy: Rojo(sporting Lisbona), Jones(Man Utd), Debuchy(Newcastle), Blind i Veltman(Ajax), Janmat(Feyenoord), Boateng i Dante(Bayern), Maggio(Napoli). Pomocnicy: Iniesta,Fabregas i Deulofeu(Barcelona), Sterling(Liverpool), Januzaj(Man Utd), Guardado(Valencia), Gundogan i Reus(Dortmund). Napastnicy: rebic(Fiorentina), Muller(Bayern), Depay(PSV), Martinez(Porto) i tyle. Oczywiście jest to tylko moja opinia, najpierw warto by było przedyskutować :)

Ps: Czy w nowym upie będzie ten extra młodzian z Barcelona, Adama Traore oraz ten, co go kupili, Alen Halilovic???

Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że lepsi to powinni być: Bramkarze: Navas(Levante), Ochoa(jego to chyba nie ma nawet w bazie danych ;)), Enyeama(Lille). Obrońcy: Rojo(sporting Lisbona), Jones(Man Utd), Debuchy(Newcastle), Blind i Veltman(Ajax), Janmat(Feyenoord), Boateng i Dante(Bayern), Maggio(Napoli). Pomocnicy: Iniesta,Fabregas i Deulofeu(Barcelona), Sterling(Liverpool), Januzaj(Man Utd), Guardado(Valencia), Gundogan i Reus(Dortmund). Napastnicy: rebic(Fiorentina), Muller(Bayern), Depay(PSV), Martinez(Porto) i tyle. Oczywiście jest to tylko moja opinia, najpierw warto by było przedyskutować :)

Ps: Czy w nowym upie będzie ten extra młodzian z Barcelona, Adama Traore oraz ten, co go kupili, Alen Halilovic???

W poniedziałek otwieramy nowy oddział i powinienem mieć czas na wszystkie sprawy związane z CMem więc będę tutaj tak często jak wcześniej.

 

Co prawda Ochoę przegapiłem i nikt tego nie dostrzegł do czasu MŚ :> Zgadzam się, że Navasa trzeba nieco podpompować, resztę opinii biorę do notatnika. Czy ktoś grający na upie może zarzucić historią sezonową wymienionych Panów? Byłoby mi lepiej to porównać.

 

Nowy update który wyjdzie pewnie pod koniec października będzie miał aktualne składy drużyn, o ile też nieco pomożecie :> Halilovic już istnieje w bazie ^.^ Liga francuska mam nadzieję będzie przejęta przez kolegów z CM Forever, a być może także Belgia znana ostatnio z utalentowanej generacji.

 

Ku chwale CM Club

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...