Skocz do zawartości

Poker


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie na pozimie początkującego to co się znajdzie w internecie wystarczy. Mi przynajmniej wystarcza :) Również polecam strone podaną przez Romeq'a - jak się zarejestrujesz i rozwiążesz quiz to dostaniesz 50$ na grę od nich - na poprzedniej stronie jest mój link referencyjny ;)

Same porady i sam sposób przedstawiania wiedzy jest bardzo dobry, stopniowy, po kolei uczysz się, pierw podstaw, później stopniowo możesz zwiększać swoją wiedzę poprzez dostęp do kolejnych porad, jednak aby uzyskać do nich dostęp musisz ugrać odpowiednią liczbę punktów, czyli musisz być coraz lepszy.

Jeśli chodzi o książki to mogę polecić coś co mi polecono, ale chyba nie ma sensu, ja jeszcze nie odczuwam potrzeby, aby ją przeczytać - no i nie jest po polsku.

Polecę jeszcze jedną stronę.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Musze sie pochwalic ;)

turniej 1+0.2$ wpisowe, 1605 graczy, turbo co 3 min zwiekszane blindy. W koncowce byly juz 100-200k, gdy gracze na stole mieli 10-150k :o Czyli kto trafil na bb musial grac all-ina :D

http://img361.imageshack.us/img361/1017/poker22.jpg

to moj najlepszy wynik w zyciu (+331pln). Troszke grywam freerole i takie za 1-2$ tury. Pogralem tez kilka rozdan na keszowych stolikach, ale raczej sie nie oplaca (wygralem kilka $), bo mozna trafic na stolik z kilkoma gosciami z jednego domu sterowenymi (lub konferecja skypa).

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...

Może to kogoś zainteresuje. Niecałą godzinę temu rozpoczął się finałowy stół European Poker Tour w Berlinie i siedzi przy nim Polak, Artur Wasek :polska:

Tegoroczny turniej PokerStars European Poker Tour w Berlinie bez wątpienia można uznać za wyjątkowy i dostarczający wielu emocji. Najbardziej zaskakujące i tym samym przerażające wydarzenie miało miejsce o godzinie 14, kiedy to do Hotelu Grand Hyatt wtargnęli zamaskowani przestępcy. Uzbrojonym rabusiom udało się zabrać z miejsca zdarzenia wpisowe do pobocznego turnieju High Roller, których sumę oszacowano na około €800,000.

 

Z powodu paniki i potrzeby przeprowadzenia śledztwa zarządzono dłuższą przerwę w rozgrywkach. W końcu organizatorzy odwołali €1000 Side Event oraz zobowiązali się zrefundować graczom wpisowe. Gra w turnieju Main Event została wznowiona o godzinie 17:00.

 

Od tej pory emocji dostarczał nam niezwykle spokojny i konsekwentny Artur Wasek. Na koniec 4 dnia udało mu się zgromadzić 3,530,000 żetonów, co pozwoliło mu z siódmym co do wielkości stackiem znaleźć się na Final Table. Pomimo, że to 4 występ Polaka w EPT po raz pierwszy jest In The Money i od razu zaszedł wysoko.

 

 

Pokazali ten napad na ES?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 4 miesiące później...

Jakby ktoś z zainteresowanych przegapił to dziś w nocy rozpoczął się finałowy stół Main Eventu WSOP 2010. Byłem odcięty od netu i niestety nie mógłem obejrzeć, także muszę czekać na to co wyemituje ESPN. Nie będę pisał kto zagra w heads up (jak komuś zależy to sam znajdzie). W każdym razie rozgrywka 1vs1 o tegoroczny tytuł zacznie się w o 4:00 w nocy z poniedziałku na wtorek.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Przymierzamy się z kolegami do kupna żetonów i mamy problem - ile żetonów kupić? Myślimy sobie pykać turnieje w max 10 osób... 300 żetonów wystarczy? Bo taką ilość (bez nominałów) można na allegro znaleźć za niedużą cenę ;) Jakieś porady?

Odnośnik do komentarza

Przymierzamy się z kolegami do kupna żetonów i mamy problem - ile żetonów kupić? Myślimy sobie pykać turnieje w max 10 osób... 300 żetonów wystarczy? Bo taką ilość (bez nominałów) można na allegro znaleźć za niedużą cenę ;) Jakieś porady?

 

Żetony bez nominałów? Jakoś to do mnie nie przemawia.. imo dużo lepsza zabawa jest z nominałami, gra jest wtedy zdecydowanie bardziej klimatyczna. Ponadto uważam, że ważne jest, żeby żetony nie były za lekkie, cięższymi się dużo przyjemniej gra, choć jeśli będziesz kupować w necie to moja "porada" jest gó.. warta :P

Odnośnik do komentarza

Żetony bez nominałów są praktyczniejsze, wartość poszczególnych żetonów ustala się na starcie i każdy wie ile stawia.

Podaj link co chcesz kupić. Nie pamiętam ile tych moich jest, ale raczej więcej niż 300 ;] pewnie z 600. Na 10 osób i turniej starczy (te 300), ale jakbyście grali coś w stylu cash games z możliwością rebuya (dokupienia żetonów) to będzie to za mało.

Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/poker-zetony-300-szt-kosci-karty-i1387747241.html

http://allegro.pl/poker-zetony-500-szt-z-nominalami-karty-gratis-i1385733531.html - to też dobra opcja, ale żetony o nominale 1 mogą być mało przydatne ;>

http://allegro.pl/poker-zetony-500-szt-kosci-karty-najtaniej-i1385852004.html

Ogólnie to nie chodzi mi o jakość, wagę itp. - na początek wystarczą najprostsze ;)

Odnośnik do komentarza

na 100 osob 300 zdecydowanie za malo. Jesli jest po 50 w kolorze to masz po 5 zetonow. Zestaw, ktorym gramy w Poznaniu czy na zlocie ma 500 sztuk i na 10 był optymalny, choć za wiele tych zetonow nie bylo. TYLKO bez nominałów.

Zobacz:

» 150 szarych o nominale 1

» 150 czerwonych o nominale 5

» 100 zielonych o nominale 25

» 50 niebieskich o nominale 50

» 50 czarnych o nominale 100

 

Jakie blindy zrobic startowe w turnieju? 1-2? 5-10? Opuscic "jedynki" i miec 150 zetonow mniej? Bezsesnu.

Najlepiej brac 4 kolory bez nominałów, bo jest wiecej sztuk w danym kolorze.

 

http://allegro.pl/alu-waliza-poker-500-zetonow-11-5g-kosci-karty-i1385627694.html ten zestaw jest ok, 5 kolorow po 100 sztuk.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...