Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Słowa dotrzymałem :kekeke: szkoda tylko, że dzięki temu free hitowi mam tylko 3 punkty więcej w porównaniu do tego jakbym z niego nie skorzystał i nie robił zmian xD trzeba było iść w KDB zamiast Mahreza jednak, i znowu ze świętymi się przeliczyłem nieco

Odnośnik do komentarza

Ta kolejka chyba bez zmian, aby nastepna kolejka umozliwila 2 transfery i jakąś efektywną roszadę, myślałem nad bench boostem, aby zrekompensować ujemne punkty za transfery, ale chyba nie miałbym w tej kolejce szans nabyć zawodników,  ktorzy dadza duzo punktow

Odnośnik do komentarza

Zastanawiałem się nad Bench Boostem i obym nie żałował. Na kapitanie zostawiam Fernandesa, chociaż korcił mnie Mahrez i Watkins, ale pierwszy może nie zagrać, bo coś czuję, że Guardiola zrobi rotację z ogórkami, a Villa gra strasznie nierówno :/ Byle do 50 punktów |:D

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Kaczy said:

Zastanawiałem się nad Bench Boostem i obym nie żałował. Na kapitanie zostawiam Fernandesa, chociaż korcił mnie Mahrez i Watkins, ale pierwszy może nie zagrać, bo coś czuję, że Guardiola zrobi rotację z ogórkami, a Villa gra strasznie nierówno :/ Byle do 50 punktów |:D

 

spacer.png

Skad ta grafika?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Seju napisał:

No ale Wildcard to darmowe transfery, a nie zmiana druzyny na chwile (do tego sluzy Free Hit) wiec dlaczego mialbys zmieniac cala druzyne na jedno dziwne GW? ;) 

 

Skoro zaraz potem będzie drugi to tak jakby jest free hit. I skoro mam tu muszę skorzystać choćby, żeby lepiej zaplanować tę kolejkę jednak ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jmk napisał:

Kiedy resetuje się wild card?

 

Pardonsik, źle napisałem.

 

The Wildcard chip can be used twice a season, once in the first half of the season (before Mon 28 Dec 14:30) and once in the second half of the season. The Wildcard chip is played when confirming transfers that cost points and can't be cancelled once played.

 

Czyli po GW17 w tym roku!

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...