Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zagrałem free hit, bo wydawalo mi sie, ze to dobra kolejka na wysokie wygrane do zera Tottenhamu i Chelsea. Chelsea gola stracila, przez co Mendy i Zouma tylko po 2 pkt, a liczyłem na 12, Tottki wygrały ledwo 1:0, miałem Kane na kapitalnie, ale zawiódł Son, no i zrypałem z Daviesem, bo nie grał, jednak na jego miejsce wskoczył Justin z CS i 6 pkt.

 

mam 62 pkt, liczyłem na ponad 70-80 :/

 

Odnośnik do komentarza

Muszę z tego miejsca podziękować uż. @Seju, bo to jego post skłonił mnie do zastanowienia i zmiany kapitana na Salaha. Tak to zostałbym z zachowawczym wyborem, czyli Sonem.

68 punktów, więc jestem zadowolony, ale nasza liga jest mocna - wszędzie mam zielone strzałki, a u nas z takim wynikiem zaliczyłem spadek.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jestem jednocześnie zadowolony i niezadowolony. Nic nie zmieniałem w składzie ostatnio przez brak czasu i robiłem adjustment przed tą kolejka na ostatnią chwilę - nie chciałem w takiej sytuacji marnować dzikiej karty.

 

Zrobiłem 6 transferów (-16 pkt!!!), co i tak pozwoliło mi zanotować finalnie 68 punktów w kolejce (wynik bardzo fajny), jednocześnie spowodowało to i tak spadek o dwie pozycje w w tabeli ligowej. Pomieszanie z poplątaniem.

 

Bez takiego nieautyryzowanego gąszczu transferów byłyby 84 punkty, góralu, trochę żal.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...