Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, trojkatny napisał:

Wtedy staję się dość ofensywnie zależny od Chelsea mając duet Mount-Abraham, a odkąd Mount pokazał fajną formę w dwóch meczach to sięgają po niego wszyscy. Ostatnio w meczu z West Ham mega podobał mi się Graelish (chyba dobrze napisałem), gwarant 90 minut na mecz, ale chyba ma mały potencjał ofensywny. 

To jak już z Villi to ja bym bardziej stawiał na McGinna. Grealish to bardziej rozgrywający i jak już to z większą szansą na podanie przed asystą, czyli niepunktowane.

Odnośnik do komentarza

O chuj, zapomniałem o zmianach!

Dziękuję pan Guardiola, zapowiada się super kolejka, dobrze że Kevinek na kapitanie, a nie Raheem.

Mam nadzieję, że Burnley zachowa czyste konto.

 

edit: jak Sheffield dowiezie zero z tylu, to wejdzie mi Lundstram za Zinczenke, wiec tragedii nie bedzie

Odnośnik do komentarza

Jak Man City może wygrać 8-0 i Aguero strzelić tylko 1 bramkę? :( No ale 18 pkt za kapitana nie można narzekać niby.

 

Sterling nie zagrał ani minuty, na szczęście - za niego z ławki wejdzie Pieters, który ustrzelił 6 pkt, więc ładnie.

 

Tylko Everton zaczyna odevertoniać i nawet Digne nic na to nie poradzi, kolejna kolejka z marnymi punktami na nim :/ 

Odnośnik do komentarza

Jak tak patrzę na swój wynik to dochodzę do wniosku, że najlepszy ruch to nie wykonywanie żadnych.

KdB 34 punkty na kapitanie, ogólnie 60 (licząc Lundstrama wchodzącego za Zinczenkę), a jeszcze w grze są Van Dijk, Mount, Salah, Haller, Abraham i Greenwood. Ten ostatni mógłby coś zapunktować, to wtedy wszedłby za Sterlinga.

Odnośnik do komentarza

Ja sobie po tej kolejce zrobię rozkminkę odnośnie ruchów transferowych, bo mam 2 FT i muszę przede wszystkim przebudować obronę. Sterling, Salah i Kane nie robią na tyle punktów, żeby usprawiedliwiali swoje ceny, więc też bym chciał ich stopniowo wymieniać. Salaha na Mane, Kane'a na Aguero, a Sterlinga nie wiem na kogo, ale chyba na Maddisona bo wtedy mógłbym pewnie też upchać gdzieś Abrahama.

 

Generalnie przydałby się wildcard :D 

 

Chociaż w tej kolejce wynik przyzwoity. Zostali jeszcze Salah, Mount i Dendoncker, który wejdzie za Sterlinga.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, beeres napisał:


Robisz to ze względu na potencjalne wzrosty cen czy coś jeszcze?

Bo zmiany na następną kolejkę już teraz nie wyglądają zbyt rozsądnie.

Mam swoją wizję jak ma wyglądać ta drużyna, a żeby nie mieć minusowych punktów muszę działać od razu. Tym bardziej, że zaraz pewnie Otamendi podskoczy o 0,2 że względu na gola i kontuzje Stonesa.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, lad napisał:

Mam swoją wizję jak ma wyglądać ta drużyna, a żeby nie mieć minusowych punktów muszę działać od razu. Tym bardziej, że zaraz pewnie Otamendi podskoczy o 0,2 że względu na gola i kontuzje Stonesa.

 

Za co niby miałbyś mieć minusowe punkty?

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...