Omen Posted October 7, 2013 Share Posted October 7, 2013 Witam, pisze tutaj już nie po raz pierwszy, ale tym razem mam problem. Wyjechałem do anglii i mam ze sobą notebooka i wrzuconego cm-a , i przy odpaleniu gry pojawia się problem, gdyż wyskakuje błąd " błąd 0x000D unable open to full screan mode " , spotkał się ktoś moze z czymś takim ? Proszę o jakies porady i pomoc Quote Link to comment
shanghi Posted October 8, 2013 Share Posted October 8, 2013 Witam, a jaki system operacyjny? Wcześniej działało na tym sprzęcie? Miałem kiedyś podobny problem (nie pamiętam nr błędu) z Vistą i pomogło.. przeinstalowanie Visty na XP w laptopie ;) Quote Link to comment
Omen Posted October 9, 2013 Author Share Posted October 9, 2013 Windows 7 Starter . Nie próbowałem nawet instalować bo na pc siedziałem , a teraz wręcz byłem zmuszony aby zainstalować cm-a na tym notebooku Quote Link to comment
shanghi Posted October 14, 2013 Share Posted October 14, 2013 hmm.. a próbowałeś jako administrator uruchomić albo pobawić się ze zgodnościami? niestety nie mam doświadczenia z tym OS'em więc nie pomogę :/ Quote Link to comment
szkodi Posted October 17, 2013 Share Posted October 17, 2013 U mnie na Win7 Home wszystko działa jak powinno. Moze masz jakąś niestandardowe rozdzielczość ekranu lub stare sterowniki do karty graficznej? Quote Link to comment
Omen Posted October 20, 2013 Author Share Posted October 20, 2013 Rozdzielczość tego notebooka to : 1024x600 . ten sam problem jest z fm . Spróbuje pobawić się ze sterownikami Sterowniki ne pomogły.. Quote Link to comment
szkodi Posted October 22, 2013 Share Posted October 22, 2013 Moze jednak karta graficzna. Masz jakiegoś patcha wgranego na CMa? Quote Link to comment
Omen Posted October 22, 2013 Author Share Posted October 22, 2013 cm-a mam zaktualizowanego do 4.1.5.. Quote Link to comment
cichy768 Posted October 24, 2013 Share Posted October 24, 2013 najwidoczniej aplikacja nie moze ci dopasowac rozdzielczosci gry do ekranu wiec pokombinuj z ustawieniami rozdzielczosci aplikacji jak klikniesz prawym na aplikacje cm03/04.exe i tam masz uruchom w trybie zgodnosci z win xp oraz uruchom moze w trybie okienkowym ale najpierw sproboj z trybem zgodnosci a pozniej dopiero z trybem okienkowym Quote Link to comment
Omen Posted October 26, 2013 Author Share Posted October 26, 2013 Uwierzcie mi próbowałem już chyba wszystkiego co tylko umiem i co jest związane z właściwościami.. Mi się wydaje że problem może tkwić w rozdzielczości ekranu, bo ne jest taka jest w "założeniu" .. ale wydaje mi się też ze to troche chore by bylo.. a dla przykladu gra GTA Vc czy też nawet ffifa 2005 ( wiadomo szalu nie ma ale pasuje czasem cos pograć :p ) normalnie płynnie idą na tym notebooku... o.O Quote Link to comment
szkodi Posted October 28, 2013 Share Posted October 28, 2013 Próbowałeś to w ogóle w trybie zgodności z inną rozdzilka odpalić jako administrator? Quote Link to comment
Omen Posted October 29, 2013 Author Share Posted October 29, 2013 Tak... Nie mam już żadnej opcji aby pograć chyba na tym notebooku w cm-a.. o.O Quote Link to comment
szkodi Posted October 29, 2013 Share Posted October 29, 2013 cm0304.exe" -small_screen -windowed Wejdź w właściwości CMA klikając prawym przyciskiem na ikonie gry I podmien cm0304.exe na to powyzej. Quote Link to comment
Omen Posted October 29, 2013 Author Share Posted October 29, 2013 Myśle że dobrze to zrobiłem, ale niestety ten sam problem.. Quote Link to comment
szkodi Posted October 29, 2013 Share Posted October 29, 2013 Myśle że dobrze to zrobiłem, ale niestety ten sam problem.. Czyli w elemencie docelowym na skrocie pulpitu masz przykładowo to "C:\Program Files\Eidos\CM 03-04\cm0304.exe" -small_screen "C:\Program Files\Eidos\CM 03-04\cm0304.exe" -small_screen - windowed Daj znac czy na pewno nie dziala. Oczywiscie jezeli masz zainstalowanego CMa gdzie indziej to zmieniasz sciezke. Quote Link to comment
Makk Posted October 29, 2013 Share Posted October 29, 2013 ja obstawiam, że stery od notebooka nijak się mają co CMa i to po prostu nie pójdzie. Quote Link to comment
szkodi Posted October 29, 2013 Share Posted October 29, 2013 Ja tam coś tam wyczytałem, że niestety 1024x800 to minimalna rozdziałka :| Quote Link to comment
Omen Posted October 29, 2013 Author Share Posted October 29, 2013 Tak wiem.. I jestem przekonany że to jest wina tego.. Nawet pisałem do "pomocy" technicznej i potwierdzili moją teze... Sam fakt ze rozdzielczosc na wpływ na to totalnie mnie irytuje, juz bym wolał zeby była to wina grafiki, czy czegos podobnego.. No ale coż.. chciałem spróbowac znow wyjc "swoim" colchesterem i pograć do 2020 roku ;D bo akurat pracuje w Anglii , a znajomych tutaj ne mam i w sumie miałbym co robić ^^ No ale cóż , pasuje znaleźć jakiegos lapka tutaj ^^ Quote Link to comment
szkodi Posted October 30, 2013 Share Posted October 30, 2013 Łapki w uk dużo nie kosztują :P gdzie w Anglii to się podziewasz? Jakbys potrzebował pomocy ze znalezieniem dobrego łapka w niskiej cenie na terenie UK to daj cynk ;) Quote Link to comment
Omen Posted October 30, 2013 Author Share Posted October 30, 2013 A mieszkam w Fareham, miedzy Southampton a Portsmuth I pracuje w ASK Italian, Moze kojarzysz tą restauracje ^^ No wiesz jeśli masz jakies "dojścia" , to pisz . Zainteresowany jestem ^^ Quote Link to comment
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.