Skocz do zawartości

GTA V - wrażenia z gry, porady,


Gość MitnickMike

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...

Pytanie, czy tak jest w grze, czy to jakiś bug.

 

Czy na ulicach nie ma Policji? W sensie pieszych policjantów czy patroli samochodowych (jak w poprzednich częściach?) Do tej pory nigdzie na nic takiego nie trafiłem, a policja uaktywnia się dopiero, jak coś się przeskrobie. Przyznam, że trochę to dziwne jest :/

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Chyba tu jest ostatnie miejsce gdzie być może uzyskam pomoc albo wskazówki. Zakupiłem sobie w piątek gta v na steamie. I właśnie od piątku mnie szlag trafia, bo gierka jest niegrywalna. Podczas jazdy samochodem, mam non stop przycinki i spadki do 0 fps i klatkowanie, nic się nie da zrobić tylko czekać aż się auto samo zatrzyma i dopiero wszystko wraca do normy. Pieszo jest normalnie (fps między 30-50), ale jak się wsiądzie to auta i ruszy to od razu jest tak zwany 'freeze'. W Online jest tak samo, deathmatch jeszcze da się grać, ale jakiś wyścig to masakra. Nawet na min ustawieniach jest tak samo i nie wiem co zrobić. Próbowałem różnych konfiguracji graficznych, defragmentowałem dysk, jakieś poradniki z setek różnych forów gta na temat ustawień grafiki i dupa. Instalowałem i starsze i nowe stery do grafy i nic. Czy ktoś miał podobną sytuację i wie jak to naprawić? Wiem że mój lapek nie jest jakiś rewelacyjny, ale bez problemu powinien pociągnąć gta.

 

Win 10
4 GB RAM
GeForce 840M 2 GB RAM
Core i5 4200U 2,3 GHz

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 7 miesięcy później...

Strzelam, ze to jakaś za stara wersja moda i może gryzie sie z patchami gry. Znalazlem wersje 1.3.3, może ją wypróbuj.

https://pl.gta5-mods.com/scripts/gang-and-turf-mod

 

Czasem mody gryzą sie z innymi modami albo nie działają na niektórych wersjach językowych (ale to moje doświadczenia z Total War, może w GTA takich kłopotów nie ma)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...