Jump to content

Problem z CM 03-04

robertj1992

Recommended Posts

Bodajże w trzecim kroku instalacji w okienku instalacji pokazuje się komunikat CM Club Update v 1.9 - season 2013/2014's files will be installed in the following directory:

pod spodem masz okienko w którym podana jest domyślna lokalizacja folderu z plikami db, u mnie to było "C:\Users\Krzysiek\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\Eidos\CM 03-04\data\db" czyli to ewidentnie nie jest odpowiednia scieżka. Zmieniasz ją na taką pod którą jest u Ciebie ten folder (u mnie ścieżka to D:\gry\CM0304\data\db) i dzida. Musi działać

Edyta. Dokładnie, to jest trzeci krok instalacji zaraz po zaakceptowaniu warunków.

jednakże tak zrobiłem i jest to samo :)

• 3 years later...

Błagam o szybką pomoc! Odkurzyłem kolejny raz starego 03-04 i mam potężny problem. Zacząłem grać na nowym kompie i dzieje się coś, co nigdy mi się nie działo. Zaczynam nową grę, gram przez jakiś czas, zapisuję, wychodzę z gry, odpalam na nowo, wczytuję i... nie mam terminarza! Jest zupełnie pusty, nawet bez opcji zmiany sezonu. Nie wiem kompletnie o co chodzi. Tyle lat i nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło.

Ma ktoś jakiś patent na taki przypadek?

• 7 months later...
  • 1 month later...

Nie pamiętałem jak sobie z tym poradziłem, ale ostatnio problem się powtórzył. CM nie może być zainstalowany na dysku systemowym. Save nie jest uszkodzony - jak przeniesiesz wszystkie dane na inną partycję i wczytasz jeszcze raz to będzie terminarz ;)

• Thanks 1
  • 7 months later...

Cześć nie wiem czy jeszcze ktoś tu zagląda ale mam mały problem z ową grą, otóż : podczas tworzenia nowej gry ładuje się ona bardzo wolno nawet jeśli ustawię jedną ligę na małej bazie danych, a po stworzeniu wczytywanie kolejnych dni ciągnie się niemiłosiernie długo. Ma ktoś z was panowie jakiś sposób na to? Dodam, że próbowałem przeinstalować oraz zmienić zgodność ale to nic nie dało. Czy może mieć coś wspólnego z tym problemem fakt, iż modyfikowałem bazę danych? Z góry dziękuję za pomoc.

• 2 weeks later...